• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka ...myslíš tie ručné práce?.....
5. feb 2016 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2016 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ano ruce prace..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2016 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 matko tu ma spoluziacku........jej mama robi na urade.....vravim mu....opytaj sa jej kedy chodi domov jej mamina.....tak prvy den......odpoved...maminka nie je doma......druhy den odpoved....asi vecer..........
5. feb 2016 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak dik....aspon viem ze mi treba hybat sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
5. feb 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...joooj to ja mám všeličo rozrobené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......košík z papierových roliek mám rozpletený........kyticu z látkových ruží nemám dorobenú.......chcela som ešte pár korálkových hviezd dorobiť.....obrúsky mám rozvyšívané ....mám pripravené ratanové srdiečka na ozdobenie .....ešte mám pokraččovať?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....fíha to už si vodí domov baby? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ešte že ich máš pod dohľadom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............
,....ale teraz vážne, malá je od vás?
5. feb 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 moje nervy....ty si aka sikovnica......som to citala s otvorenou hubou :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ......klobuk dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2016 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie nevodi...cosi on sa s babami nehra.......to v skole sa jej mal spytat aby som tam xkrat nebehala.......nezeby byvala daleko asi 4dom nad nami......ale vies ten pohyb :grinning: :astonished: :grinning: :grinning: bolestivy :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..juj len keby toho času bolo viac :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...som rada, že porobím potrebné veci, pohrám sa s babami a som KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2016 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a to býva malá každý deň u vás kým neprídu rodičia? :fearful:
5. feb 2016 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 zachvilu jar.....a casu bude este menej.........a to kedy to vsetko stihas?
5. feb 2016 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie ...chodi do klubu......ja som s nou vobe neni......len som potrebovala vediet kedy chodi jej mama domov
5. feb 2016 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..praveže nestíham :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......ale dôchodok to istí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..aha už som v obraze :slight_smile:
5. feb 2016 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 och to si este pockas...ak sa dockas :wink:
5. feb 2016 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to bude tym piatkom :wink:
5. feb 2016 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja som optimista verím, že sa dočkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................mala som byť policajtka už by som šunky váľala za štátne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale ešte je tu šanca stať sa poslankyňou NR SR a to je véééľmi podobné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 citala si..Haverl ten herce umrel....
5. feb 2016 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pocuj pani poslakyna....vela ludi by ta nemalo rado :astonished: :grinning: :grinning:
5. feb 2016 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....veru čítala...smutné :frowning2: ...mala som ho rada....
5. feb 2016 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....v podstate len celé Slovensko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................tak čo teraz??....zlatokopkou sa už nestanem, keďže som prisahala zákonitému :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
5. feb 2016 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 uz takych hercov nebude
5. feb 2016 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hej len to mas stastie :grinning: .......ale ved to nevadi ci :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
5. feb 2016 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............nevadí jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................
5. feb 2016 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ... lúčim sa idem skôr z práce.....konečne sme trošku viac pokecali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:....pekný víkend, pa, pa
5. feb 2016 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pa aj vam pekny vikendik
5. feb 2016 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka75 neda sa mi to otvorit,ta stranka.
Deti zo skoly boli dnes polizit a ja som bola zatial pozriet v praci. Uz sa na mna tesia.
A deti uz idu bud.tyzden do skoly,ale len do 16-tej...niektori ucitelia este zostavaju v strajku...
5. feb 2016 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.....

@utka jej parada :dizzy_face: :dizzy_face: .......ale mna by tam nik nedostal :grinning: ........a kedy pojdeš do roboty?
@leninka75 ako ste vikendovali :dizzy_face:
8. feb 2016 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.............

@jacka ..klasika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...plus nejaké návštevy.......a vy ??? :slight_smile:

@utka ...paráda!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...Viki si užil lezenie??....nebál sa?.......ten link bol na slané torty....skús naťukať ručne www.artmama.sme.sk .....potom si otvor sekciu POSTUPY a v nej VŠETKO OSTATNÉ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..
8. feb 2016 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok