• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
Ahojte...
@jacka ani ja by som na tu stenu nesla ani za svet...a do roboty idem v septembri :frowning2:.
@leninka75 Viki sa nebal,uzil si to riadne. A dakujem za link...super napady
8. feb 2016 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2016 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to uz v septembri.....pani to riadne uletelo...l :dizzy_face: ...podla smaila usudzujem ze sa velmi netesis...... :sweat_smile:
8. feb 2016 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ze som sa vobec opytala rovno som si mohla sama odpovedat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........tu nic noveho...v sobotu na korculko......v nedelu v kine......
8. feb 2016 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ahoj....
8. feb 2016 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru uz...a mas pravdu,netesim sa...
8. feb 2016 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
nepoprsí . ....a nepoprší.....ach jááj bazen na dvore....prirodný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

@utka bud rada že mas kam.. :slight_smile: :wink:
9. feb 2016 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
@jacka akoze rada som,ale je tam 2/3ludi uplne novych...Boli sme po dve v dvoch kancelariach a teraz je 5 bab v jednej a to tam pribydnem siesta...no ako sardinky. No je vela veci,kvoli ktorym sa mi tam nechce vratit...
Aj u nas prsi. Nemam rada taketo pocasie :frowning2:
9. feb 2016 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......u nás :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....konečne po tých šedivých dňoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....len škoda, že som v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ...aj u nás otras dvor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....schodište zacápané od psa :confounded: ........vnútorné schodište od svokrovcov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................

@katka1819 ..no ahoj :slight_smile: ...už ste zdraví?

@utka ...nebudeš hľadať niečo iné??
9. feb 2016 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 asi budem...
9. feb 2016 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka fakt ides hladat inu?.......to az take zle je tam?
@leninka75 vy tu spinu mate dobre zadelenu :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2016 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka este neviem,ci idem hladat teraz,ktm som doma,alebo nastupim tam, uvidim, ake to tam bude a potom budem hladat...je to dost zle...aj co sa platu tyka. Vsetci si myslia,ze v BA sa dobre zaraba...na to,ze je toto taky velky labak,kopec roboty a nezarobim ani 500€ :frowning2:
9. feb 2016 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte

@utka ved vzdy si este popri mozes nieco najst......ked bude lepsie...tak im zamavas :wink:

Jaj zas leje.......vsetko zakydane spsinou....parapet okna.......prirodny bazen na dvore sa zacina menit na potok.......potom more.....ocean :grinning: .........
10. feb 2016 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............ :slight_smile:

@jacka ....však aspoň ušetríš za dovču pri mori :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...u nás po tých nočných vetroch celá dedina v tme...asi potrhalo káble...žiadne pouličné svetlo nesvieti........po dvore sme najskôr museli pozberať rozfúkané plechy, polystyrény a iné veci a potom prebrodiť blato ku bráne a hor sa zakydaná do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............
10. feb 2016 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my sme nastasie tam nič nemali.....tak som nemusela plavat :grinning: :grinning: .....radšej malo snežiť :wink: :wink: aspon by taka špina nebola :angry: ........v robote ked ťa uvideli ťa aj spoznali? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
10. feb 2016 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................ja som neprehliadnuteľná aj špinavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aaach pooomoooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2016 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 uz mame more...skoda ze nie je este slane :grinning: :grinning:
10. feb 2016 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..........u nás snežíííííííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................vymením za more :wink: :wink:
10. feb 2016 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...............bleee nech to už skončí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

.............dnes ráno som dostala prvé valentínske srdiečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...potešilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2016 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,....
@leninka75 vieš čo nejdem menit.....berem more :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,,,,,,a ked sa rozpusti u vas a ty ho budeš mať :grinning: :grinning: :grinning: .............................od koho si dostala...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja dostanem..ideme k strige na víkend ....nic lepšie sa mi stať nemohlo :angry: :angry: :angry:
11. feb 2016 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. feb 2016 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .........si nechaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .........to akože fajne naplánovaný valentínsky víkend u svokry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ..............tvoj muž vie čím ťa poteší :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...............
........srdiečko mám od kolegu...má 71 rokov...on je taká stará škola.....gentleman do špiku kostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....nikdy nezabudne na žiadny sviatok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2016 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak u nas sa taketo niečo neoslavuje.....ani nečakam nič...toto americke heto komustické.............len ja tam tak nerada chodim......že až...................................ale ina č toto by aj man potešilo ....ešteže ho tam máte.....len ako to mužovi vysvetils :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
11. feb 2016 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ja rada obdarúvam, takže beriem všetky sviatky a je mi jedno aké sú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:....................mužovi zatajím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.................ale on pozná toho môjho kolegu, kedysi pred
1 000 rokmi ho učil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.................
11. feb 2016 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......vás tento rok čaká už zápis do školy...či nie?.....Peťka dáš do tej istej školy ako Maťka?
11. feb 2016 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj ja..rada......ale len ludí ktorých lubim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................taj len pekne....zatlkaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........tvoj chodil do tej školy?................
veru čaka :cry: :wink: :slight_smile: .........niekdy v aprili....ešte nevedia dátum.......ach......moje mininko...... :wink: :wink: :wink: už bude aj on školák..............ale zato tvrdy orech to bude :angry:
11. feb 2016 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ........jasné muž je strojár jak vyšitý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......aj doma musí byť všetko presné a nedajbože poviem, že "šróbovák" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......to chytá infarkt, že veď to je skrutkovač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...rovnako pri slove šróbik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....no nič dobré kladivko musíš nachystať a pekne pomaličky škrupinky ťukať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.........neboj nič to sa poddá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. feb 2016 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..juj keď hovoríš o tom miminku...Lolke sa včera začal kývať prvý zúbok :frowning2: :frowning2: :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :frowning2: :frowning2: ...............tiež také zmiešané pocity.....
11. feb 2016 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to nebudel kladivo.......to bude nieco vacsie :grinning: :grinning: :grinning: ........ze infarkt :grinning:...aspon vies cim ho napalit :grinning: :grinning: ......bud rada ze po tebe ten sroubovak nehofil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: .....................neskutocne totok ako leti..fakt neviem ci sa tedit ci co robit........petko ma von uz 7 zubov...ako sme sa tesili ked siel prvy zubok von.....a teraz im to vypadava :wink: :wink:
11. feb 2016 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok