Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. feb 2016

ahojte.... 😉
ja viem, ja viem...stratená som...pojem o čase a dátume u mna úplne niekam zmizol.... 😀 😀 😀
@jacka Maťulovi gratulujeme..velikáááááánsku pusu ako dvere autobusu mu posielam...cmuuuk 🙂 🙂 🙂
@utka Zuzi....šikuliak je Viki.....nech sa drží tak aj dalej... 😉
@katka1819 ..jeeeeškovi voči..že salmonela.....to ma podržte...nezávidím.....mne stačí to, čo som si kedysi užila s Deniskom a jeho Campylobakterom...2 roky po sebe 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 skoré uzdravenie 😉 😉 😉 😉
@leninka75 ahoooj... 😉 😉 😉 😉

denisenko
25. feb 2016

nečítam, nestíham...na net moc nechodím a ked, tak len rýchlo banka, poprípade nejaké materiály kvoli Simčovi.....tak preto tu nebývam....ale nehodila som na vás bobek...to eeeeeee 😀 😀 😀
máme sa...vcelku dobre...Denisko je soplavý, kto nie je však? v škole sa trošku pohoršil, dostal prvú 3 v živote..zo slovenčiny, priama reč a úvodzovky..no čo už....musím sa viac venovať aj jemu...len s ním je to ťažko....škola, každý den má nejaký krúžok, k tomu tie jeho súťaže a podobne...teraz sa ešte budeme pripravovať na okresné kolo Pytagoriády a to už hádam bude všetko.... 😀 😀 😀 😀
Simonko....chodíme do školky,už sa úplne adaptoval medzi deti, už mu nevadia...rozviazal sa mu jazýček, aj ked to nie je najeho vek dokonalé, ale aj to je super, chodíme do žiliny na psychologopediu, doma musíme nacvičovať bežné veci, aby sa naučil sociálne veci..ako: bábika je hladná..tak? musí vedieť že jej treba dať jesť....macko je unavený, tak? musí sa učiť, že ho treba dať spinkať.....myšku bolí bruško, tak? ...myška musí k doktorovi...a podobne...úplne normálne veci, ktoré my vykonávame automaticky, jeho treba všetko naučiť...postupne....ale je zlatý, snaží sa ...dokonca sa naučil sa aj tešiť, alebo byt lutostivý, ked sa niečo stane.....všetko NAUČIŤ...u neho nič nie je automaticky.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. feb 2016

Ahojte...... 🙂 .................piatoooooook 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@denisenko .....no ahoj ahoj 🙂 .....teda Ivka máš toho požehnane, ☹......... ale to čo si nám napísala na mňa pôsobilo celkom optimisticky...držím Vám palčeky!!! 🙂

@jacka......a ty čo porábaš??

jacka
26. feb 2016

ahooj.....
@leninka75 veru hura piatok.... 😀 😀 😀 ,,,,,dufam že bude tak ako dnes cez víkend...... 😎 😎 😎 😎 ..................dakujem krasne za receptík vyskušam.....musim si ho prepisať.....si poklad 😵 😵 😵 😵 ........dostal futbalku a knižku 😀 😀 ..tu knihu hned zamietol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................no trochu som to tu zludnovala.....pradlo povešala......a tak..... 🙂
@denisenko nuž moja pevne nervicky....... 😵 .......som rada že sa Simonkovi v skolke paci.....a ako dlho tam je na celý den?...aj ty si s nim.......................si to uplne super napísala....presne ako Lenka pisala.....citiť tam dobru naladičku 🙂 🙂 .....kedy ide Denisko na pytagoriadu?
konečne sme sa aj my dočkali práááázdnin 😎 😎 😎

jacka
29. feb 2016

Ahoj
Davno nam neprsalo..ach...

jacka
29. feb 2016

@utka aj ked oneskorene..Vikimu vsetko najlepsie k menam...

utka
29. feb 2016

Ahojte...
@jacka dakujem, Vikimu odovzdam.
@denisenko no mas moja toho dost, ale chalani su sikovni,tak to urcite zvladnete 😉. Detickam prajem pekne prazdniny. Nam uz skoncili. Boli sme u svokrovcov a u nasich. Chlapi boli 5x lyzovat a raz sa kupat. V pondelok sme boli s nimi na Donovaloch a v sobotu na Krahuliach.

denisenko
29. feb 2016

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 a že dávno nepršalo.....len škoda, že je zima...mali by sme kupalisko zadarmo....celá zahrada pod vodou...... 😝 😝 😝
@utka Zuzi, aspon Vám vyšlo to počasie 🙂 možno sa aj my dočkáme 😀 😀 😀
@jacka dobrá náladička....ale viacmenej áno...sem tam si potichu poplačem.....ale ideme dalej 😀 😀 😀 😀 v školke chodíme stále spolu len po starom...3x týždenne na 2 hodiny a tak to aj ostane do konca školského roka 🙂 Maťko nerád číta? 😕 Denisko je knihomol...poriadny... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 dakujeme..... 😉

a zas idem...Denisko ide precvičovať staré pytagoriády z minulých rokov, tak mu musím uvolnit PC....

utka
29. feb 2016

@denisenko aj Viki je knihomoľ 😉

beju
29. feb 2016

@utka chcem sa tak uplne odveci opýtať. davnejsie zhanam ciapocku aku ma na hlavicke vasa dcerka. Aky je to prosim vyrobca? dakujem

utka
29. feb 2016

@beju je to H&M. Je k nej aj nákrčník

leninka75
1. mar 2016

ahojte ........................beeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@utka ..dodatočne prajem Vikimu všetko najlepšie k meninám, veľa radosti, spokojnosti!!! cmuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
....ste mali krásne počasie na lyžovačke 😵 😵 😵 😵 .......ty sa mi zdáš nejakí pochudnutá 🙂 🙂 🙂 .......držíš nejakú diétu?

@denisenko ..však to je dobre, že si občas poplačeš...aspoň sa všetko zlé dostane von a zasa je chvíľku dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 ......

@jacka....ako prázdninujete?? 🙂 🙂 🙂 ...v prírodnom bazéne?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beju
1. mar 2016

@utka vdakaaaaaaaa 🙂))

utka
1. mar 2016

Ahojte...
@leninka75 dakujem za Viktorka...a tak ja sa snazim zdravo stravovat...nieco uz dole islo,ale vela je este predo mnou

utka
1. mar 2016

@beju nie je za čo...

denisenko
1. mar 2016

😉 😉 😉 😉 ahojte..... 😉 😉 😉 že marec...a vonku padá ten biely hmus....akože...tento rok bude len jedno ročné obdobie???? 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
2. mar 2016

Ahojte...............pomóc kde je jar? ☹ ☹ ☹ ☹

@denisenko ...juj Ivka tak mi to už ide na nerv toto divné počasie 😝 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😖 😖 ........chlapi sa ti držia v takom besnom počasí?...ste zdraví?

@jacka........šmýralka???!!!..haló 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. mar 2016

@utka ...držím palce!!!..........som povedala, že ja sa doslova "vyžerem" 😀 veľmi jednoducho, ale potom to chudnutie ☹ ☹ ☹ ☹ ......katastrofa.....

utka
2. mar 2016

Ahojte. Ako prazdninujete?
@leninka75 vsak to;ze to ide pomaly. Ale ja mam problem aj so stitnou ☹

jacka
2. mar 2016

Ahoj...
@leninka75 tu som.......chytala ma depka po dva dni von hnuuus hnusny
......ale dnes je slniecko hned je svet krajsi.....skoda ze fuka...von 8st chcu ist na korcule.....vsak neviem co je za pocasie.....tak ideme vyskusat....

jacka
2. mar 2016

@denisenko poplac si aj ja placem
.....pomaha to....
...no matko a knihy to je ako nocna mora.....ale cita povinne 10min za den
...aj tu mame bazen skoda ze teplejsie nie je....

jacka
2. mar 2016

@utka mo vcera sa vonku certi zenili....vetrisko dazd....no des......a sme doma ...nikam nejchodime auto je v servise ...kedze ho teraz nepotrebujem.....a busom nikam .....

utka
2. mar 2016

@jacka tak nič moc...ale dnes je to lepšie. Nám šiel dnes tatino do Ženevy na autosalón z práce, tak máme auto. Ráno sme boli zaviesť Vikina v škole a keď sa Lucka zobudí, pôjdeme po neho. Konečne pôjde domov skôr. Lebo chodieva po neho muž až po pol piatej ☹

jacka
2. mar 2016

@utka juj ha tak ste ostali sami...aj vam smutno bude...a kedy sa vrati?....to pekne dlho byva v skole a potom sa este ucit...nic moc...ste nerozmyslali nad druhym autom?.
.......

utka
2. mar 2016

@jacka uz je doma. To len dnes na otocku boli. Rozmyslali sme a aj chceme kupit druhe auto...len este vyberame (manzel vybera)

jacka
3. mar 2016

ahoj...

@utka som myslela že na dlhšie šiel............veru kupte dobre vec....ked ho obaja potrebujete... 😉 ..si neviem predstaviť žeby sme mali len jedno...... 😀

utka
3. mar 2016

@jacka pokial som doma, malokedy som ho potrebovala. Ale uz potrebujem.

jacka
3. mar 2016

@utka vzdy sa auticko zide......len je to ako dalsi clen rodiny...

utka
3. mar 2016

@jacka vsak jasne...fabia zostane mne a muz chce nieco vacsie-volvo

denisenko
3. mar 2016

ahojte.. 😉
@leninka75 ..chalani boli soplaví....ale inak ok...bez horúčok.... 🙂 ..a toto počko...mi lezie najviac na chrbticu...sa mi Petrík smeje, že sa pomaly ale isto rozpadám....aj včera som dvíhala takmer 20kg Simča na bicykel a tak ma seklo, že už druhý den chodím ako hrbatá starena...nedá sa mi vystrieť...šáááák jedného dna ma vystrie....úúúúplne 😀 😀 😀 😀 ...inak aj ja sa pridávam do klubu vyžieračiek.... 😀 😀 😀 😀 som si povedala, že do leta priberiem aspon 5 kíl....šák ked všetci chudnú, JA budem iná..... 😀 😀 😀 😀 😀 baby ako prázdninujú? 😕
@utka Zuzi, žeby darček na narodky? 😵
@jacka 😀 😀 😀 veru...keby bolo teplejšie, ten bazén by sa hodil..... 😀 😀 už ste boli ná zápise do školy, či som úplne mimo?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre