Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. mar 2016

@utka volvo je super....tak drzim palce nech vam to vyjde

jacka
3. mar 2016

@denisenko sla by som zaplavat....😀......ta chcem vidiet s tymi 5kg .....potom selfie jo.......zapis...od aprils...ale uz sa tesi...aspon niekto😀
....mna bolia krize vo sa uz tydrn nemozem ani obliect..tak sa pridavam do klubu

utka
3. mar 2016

@denisenko Tak taký darček by nebol od veci...ale potrebujeme ho skôr...
Ja ti dam zo mna aj 20kg...keby sa dalo

@jacka Volvo je velmi bezpecne auto,ale drahe ☹...no uvidime

denisenko
4. mar 2016

ahojte.... 😉 😉 😉 joooj..mamky...dnes by mali prísť Simčovi tabletky karnozínu....a mohli by mu pomocť...ako naša psycho povedala, pomocť môžu, ale diagnozu nezmenia...nevadí.....hlavne keby bolo lepšie....a lepšie...aby mohol s ostatnými deťmi do školy 😉 😉 😉

jacka
4. mar 2016

ahojte....

@denisenko držim silno silno palčeky.......nech je to tak ako si želaš 😵 😵 😵 😵 😵 ..........a to su načo tbl.....?

denisenko
4. mar 2016

@jacka Jani, to su tabletky na všetko 😀 😀 😀 😀 ale robili študie na autistických deťoch a mali výsledky...inak to beru aj kozmonauti, aby im nestarli bunky, športovci, aby nemali svalovicu a podobne...skus si vygoogliť...na niektorých stránkach sa to odporúča pre všetkých nad 30 rokov....niečo ako antioxidant a ochrana najma mozgových buniek a nervov

denisenko
4. mar 2016

Teta poštarka doniesla.....perfektna kniha

jacka
7. mar 2016

ahojte...
@denisenko no už som mudrejšia 😵 😵 ........bodaj by mu to pomohlo.... 🙂 🙂 .......ale ked tak rozmýšlam....asi by sa to aj mne zišlo 🙂 😉
ako ste víkendovali?.........davno nepršlao ....tak v nedelu muselo celý den 😝

leninka75
7. mar 2016

ahojte ................. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
...............doprázdninované ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@utka ...som zvedavá čo nakoniec vyberiete 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko ...dúfam, že pomôžu 🙂 🙂 🙂

@jacka .....pošlem 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
7. mar 2016

@leninka75 posli pošli......rýchlo......tu porpcha.. .....zamračene je.......už dooosť 😠 😠 😠 😉 😉 😉 ...................rýchlo ubehol ten týžden.,.... ☹ ☹

utka
7. mar 2016

Ahojte...
Aj u nas je skaredo. A stale tu fuci vetrisko. Uz chcem teplo 😉!!!

denisenko
7. mar 2016

Ahojte... 😉
@jacka Jani, aj moj Petrík to povedal..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sama zvedavá....ale tak on teraz aj sam dosť pekne napreduje.... 😉 😉 😉 víkend...v sobotu išli že na Čičmany lyžovať....samé hnedé fľaky, tak to otočili , zobrali Simča a išli sa kupať do Rajeckých Teplíc....a v nedelu som ich vyhodila do kina....ale len veľkých....boli na Zootropii... 😀 😀 😀 😀 😀 inak celé prázdniny doma, počasie na nič.... 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 😵 😵 😵 😵 😵
@utka u vás fúkalo? tu na severe celkom pohoda.....

utka
7. mar 2016

@denisenko veru...tu, v Petrzalke fuka non stop.

leninka75
8. mar 2016

ahojte................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

@jacka ...prišlo či neprišlo? 😉 ..............ako sa chalošom išlo po prázdninách do školy a škôlky? 🙂

@denisenko ............moji sa túto zimu lyžovali až 1x 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .......................teraz ako sme boli v Liptovskom Jáne, sneh nula bodov..jedine vedľa v Jasnej, ale tam boli zrovna tie preteky, takže ništ z toho 😝 😝 😝 😝.......

jacka
8. mar 2016

ahojte...

@leninka75 doslo doslo..fajne bolo...... 😎 😎 😎 pohoda 😎 😎 😎 jááj.........nechcelo sa ani jednemu.....ale to vieš po týždni...dlho 🙂 🙂 ..........................ste toho vela nenalyzovali ☹....
@denisenko kedy zistíš že to zabralo......kolko to bude trvať?......neda sa ani u vas lyzovať?...... ☹ .......to co ved tam by sa malao niečo udržať...ci...... ☹ ☹ ☹ ☹ ..................ja ja ich chcem na tu zootropiiu vyhodiť..oplati sa to?..........som kuk vstuone na osobu....7e....skoro mi oci vypadli
@utka neboj ..aj teplo bude.....až až.......

denisenko
8. mar 2016

Ahojte
@jacka Jani, vraj to bolo dobre...len dost dlhe,ze ich hlavy boleli...ale tak mohli ist aj na 2D,to by mali asi lepsie...sneh....u nas tento rok len mokry...kačkanica celu zimu....ani raz sme nevytiahli sane a bobovat nešlo vobec

denisenko
8. mar 2016

@leninka75 boli ste na preteky? Tak Denisko stal tuto zimu na lyžiach 3x....ja som svah doslova ani nevidela...

denisenko
8. mar 2016

@jacka no a o par dni ma byt premiera Kung fu panda 3 ....tak ze tiez pojdu...Denisko chodi do kina rad....mne to moc huci....ale zato som si uz urobila radost na narodeniny....pojdeme s Petrikom na divadelne predstavenie...hraju Polnisova,Sladeckova a Magalova,tak hadam to bude fajn

utka
8. mar 2016

Ahojte.
Ja sa chystam s Vikim do kina v sobotu na Zootropolis.
@jacka uz sa toho tepla neviem dockat.

leninka75
9. mar 2016

ahojte..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

....juj dievčatá mňa už myká pomaly začať spratovať zimné veci 🙂 🙂 🙂 🙂..........

@jacka ....fun aký dlhý týždeň sa mi zdá po tom minulom prázdninovom 😝 😝 😝 😝 😝 .....máte 😎 ??

@denisenko ...kam idete nato divadlo do ZA? 🙂 .....ak máš rada niečo na štýl partičky čo chodila v TV, tak Ti doporučujem 3T v Mestskom divadlo v ZA.....oddychovka jak hrom 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. mar 2016

ahojte..................to čo toto aký mrázik 😕

denisenko
10. mar 2016

ahojte... 😉 😉 😉 joooj...dlhý den...ale celkom dobré správy od psycho, tak som rada..... 🙂
@leninka75 veru..super mrázik...už večer bola kosa...slniečko to síce trochu zachránilo...ale ten vetrisko..aj u vás fúkal?...díky za tip 😉

jacka
11. mar 2016

ahojte....
@leninka75 aj tu bol mrazik ale aj slniečko....a aj dnes 😎 😎 😎 😎 ............s detmi sme boli na gastre......to čakanie neznašam.....sme objednaný aj tak nas nevezme na cas 😠 .................
@denisenko tak sa podel aj s nami o dobre správy 😵 😵 ..........................aj u nas fukalo....ale aký ladový....som nevedela kde sa od radosti strčím......blee
@utka ved už je pomaličky teplucko.... 😎 😎

utka
11. mar 2016

Ahojte. Ja som dnes bola po pol roku na hematologii. Vysledky celkom dobre...
@jacka ozaj len pomalicky. Ten vetrisko je neskutocne studeny...

denisenko
11. mar 2016

ahojte.. 😉 idem jedným očkom kuku...musím uhradiť pokutu, lebo sme vinný, že sme na záhrade položili chatu opačným smerom ako bolo v plánoch....hnusný byrokrati....akoby to nebolo jedno....podstavec je stále tam a rovnaký, len chatka je otočená... 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka to čakanie...na infarkt...som dnes čakala pol hodinu na UPSVaRe a pol hodinu na pošte...so Simonkom...si to všetci užili.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...idem mu vybaviť ten preukaz ZŤP..vy tiež máte, že? len mi bolo povedané, že to až v žiline vybavím, lebo v Rajci asi sedia len tak.... 😝 😝 😝 😝 ..dobrá správa je, že psycho včera povedala, že ak to takto pojde dalej, tak nebude problém umiestniť Simča do normálnej základnej školy ako integrovaného....ale žial, bude to možné len s asistentom....treba ho usmernovat, pretože stačí maličkosť, čo ho vyruší a on už nevie, čo robil, čo ide robiť, kde je 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2016

@utka Zuzi..celkom dobre...to je ako?

utka
11. mar 2016

@denisenko tak norma je od 150tis. Jasom mala 130tis. Pred pol rokom to bolo 157tis.

jacka
14. mar 2016

ahojte 😎 😎 😎 😎

jacka
14. mar 2016

@denisenko neboj Simnko je šikula ten to da....................... 😵 😵 😵 ....................mame ztp...ale do ich troch rokov velmi sme nevyuzili......skor treba po uradoch behať a pospytovať sa na ulavy....aj koncesionarske...ale to už asi vieš 🙂 🙂
@utka super že mas dobre výsledky... 😵 😵 😵 ..................................ako si bala mať Lucku 🙂 😉
@leninka75 žiješ?...

utka
14. mar 2016

Ahojte.
@jacka veru, bála 😉.
Mám doma Vikiho. Chorý je chudáčik. Dúfam, že Lucka to neschytá...Vikiho bolí hrozne hrdlo a samozrejme teplota ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre