• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

5. decembra 2016 
ahojte.................to čo je zasa vonku!!!?? :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............včera krásna jar a teraz zasa zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ...ach jo tie úrady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale je super, že Simonko tak napreduje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...teším sa a držím palčeky.....už ste boli v tom divadle? :slight_smile:

@utka ...juuj choroba :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....tak nech ste rýchlo fit a ostatní to ustojíte :slight_smile: .........

@jacka ...žijem Jani, len nejako rýchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........cez víkend som mala doma zš a mš dokopy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...mojim babám sa nejako poschádzali kamošky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......no a potom som dávala do poriadku domácnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....vy sa ako máte? :wink:
15. mar o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte...
krasne zasnežene rano :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:

@leninka75 aj u nas bielo.......totok fakt nepochopim po včerajsom dni...... :confounded: ............si mala povedat poslala by som aj svojich.....ci to bola babska jazda....... :slight_smile: :slight_smile: .............stale rovnako.....jáááj mame tašku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka co je Vikimu?.......Lucinke este nic nie je.......?vy idete uz na zapis? :slight_smile:
15. mar o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..a to ja som už mala odložené čižmy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......tak som ich dnes zasa pekne vytiahla keďže som dnes za slušaňu v sukni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........veru babská jazda to bola :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...................toho kriku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...malé baby otravovali veľké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......veľké sa malým snažili schovať, takže si asi vieš predstaviť ako to vyzeralo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................jééééj takže ďalší školáčik??!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...hodíš fotos tašky?......Peťko si vyberal či maminka? :wink:
15. mar o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..inak my už máme slnečný deň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. mar o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...
Vikiho boli hrozne hrdlo. A mal aj teplotu, zatial od vcera vecera nema...dr.ma dovokenku, ale pojdeme k zastupujucej. Lucka zatial ok,uvidime.
@jacka veru, uz bude z nej od septembra skolkarka...
15. mar o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:žijeme ..všetko v poriadku ...sme zdravý okrem soplíkov a jemného kašľa je to ok aj salmonela je už fuč :wink: vo štvrtok idem na skúšky - Odborná spôsobilosť pre vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti :grinning: tak sedím nad otázkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: papáááá
15. mar o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 ...a to čo máš za skúšky??...meníš prácu? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: .......držím palce na skúške :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....
@leninka75 no chcela som ti to aj s majitelom odfotiť...ale mal včera zlý den :angry: ..........tak ak tak tak dnes vyskušam.... :wink: ...............Peťko vyberal tašku....ocinko platil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....a musela byť zelena.... :grinning:
@utka ako je Vikimu?......Lucinka sa teší sa do školky.... :dizzy_face:
16. mar o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a čože mal zlý deň??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ....to sa ako prejavovalo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..ty si tu??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 papuluje odvrava.........celý brat....ma od koho chytať :angry: :grinning:
16. mar o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 tu tu.....
:slight_smile:
16. mar o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .....inak sa mi páči, že máte domáceho sponzora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:................a často je ochotný sponzorovať??? :wink: :wink: :wink: :wink:......
@leninka75 ed sme MAťkovi pred 3rokmi kupovali...tak mam pocit že bola lepšia ta taška....taka pevnejšie.....toto mu asi tak dlho nevydrži :sweat_smile:
@leninka75 ...hej dobrý sponzor....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........ked musi tak musí :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....dobrý výber!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...škoda, že sa tu nedá dať palec hore :wink: .....Peťko je taký malý vodníček, ľúbi zelenú?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 všetko zelene....aj rikavice ked majstruje ....zelene....aj izbu chce zelenu......aj postel aj lampu aj všetko....asi mi oci prefarbím nech vidi všetko na zeleno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...tie ceny tašiek sú desné!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ..................musíš Peťka naškoliť, že má robiť s taškou s citom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....Maťko má stále tašku od prváku??
16. mar o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tu su rukavicky... :grinning: :grinning:
16. mar o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 no desne ceny....a to len taška ......kde je zbytok... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....Maťko ma este od prveho....ešte rok musi vydržať.....aj keby neviem čo bolo :grinning:
16. mar o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: jáááj, žienky moje....bolí ma chrbát..pred dvomi týždnami ma seklo a teraz to každú chvílku cítim...to je tak, ked Simon má 18 kíl a ja ho zdvíham....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka pekná taška... :wink: :wink: :wink: Denisko má tento rok novú, potreboval väčšiu...ale tá stará bude ešte aj pre Simča, v takom je dobrom stave....tiež Topgal :slight_smile: ..a to zelene...poznáme....Deniska to drží dodnes, aj ked už všetko zelené byť nemusí, ale stále ju uprednostnuje.... :slight_smile:

@leninka75 do divadla ideme 12.4.....este je čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak dožijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám toho už plné zuby...behám medzi školou, školkou a úradmi ako taký namydlený blesk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo už..teším sa na dochodok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 Kati to kvoli tomu že robíš v potravinárstve a mali ste salmonelu? alebo niečo povinne?
16. mar o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
...a zas soplíme...už dve noci som nespala...každú polhodinku výkrik...mamíííí.....vyfukaj sopel..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby bolo leto, sa toho nezbavíme asi nikdy.....všetko je to zo školky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
@jacka Vikimu je už lepšie, už nemá teplotu a hrdlo ho bolí menej. Lucka sa veľmi teší. Každý večer, keď ležíme v posteli, musím jej rozprávať o škôlke...od príchodu tam, až po odchod domov :wink:. Dúfam, že keď už bude chodiť, neprejde ju tá chuť :wink:
16. mar o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte................

@jacka .....Lilka má tiež tašku od prváku úplne v pohode....len neviem či ju bude Lolka chcieť :confused: ......

@denisenko ..dôchodku sa nedočkáme, tak sa zbytočne neteš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink: :wink: .....na úrady chodíš v Rajci či v ZA?
17. mar o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka @utka..dievčatá dajte tipa :slight_smile: .....Lilka ide do školy v prírode do Kráľovej pri ZV, kde tam môžu bývať?....."gúglila" som, ale je tam toho moc tak neviem :fearful:
17. mar o 07:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte....

@leninka75 no cosi ani Peťko by nechcel tašku po Maťkovi......a si ja myslim že pre prvacika treba novu tašku.....ci :sweat_smile: :sweat_smile: ....................ale ved v Kralovej sa da ubytovať .....
http://www.hotelkralova.sk/
http://www.lunterovranc.sk/......su blizko seba....
17. mar o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ahoj :slight_smile: to je povinne v potravinarstve - je to vlastne Hygienicke minimum ... ale mam to osvedcenie uz na neurcito ... si mozem teraz aj sama otvorit prevadzku (potraviny,restauracia a podobne ) ... skusky som spravila ako inak :D ale teda beru to veeelmi vazne na tej hygiene v ZA ...
17. mar o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

.....ale máme krásne počasíčko!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................

@jacka ..však ja si to tiež myslím, že Lolka asi bude chcieť novú :pensive:........viem, že v Kráľovej sa dá ubytovať, len je tam toho dosť, tak, že či náhodou neviem, kde zvyknú byť školy v prírode :wink:.................ale dík za tip! :slight_smile:
.............máte na víkend nejaký plán? :slight_smile:

@katka1819 ..no aká šikulka si ty!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............Peťko ako v škole?...je to lepšie?
18. mar o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok