• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahoooj :sunglasses: :sunglasses:
@leninka75 ano krasne je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..............no neviem kde bývaju školy v prirode...... :frowning2: ........................plan ten už viem týžden......striga
18. mar 2016 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .... a darčeky máš?? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
18. mar 2016 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hej seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2016 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2016 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte......

@jacka ..no daj .....čo bolo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2016 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ani se neptej...devenko.........ked som to napisala sestre tak mi vrvai ...mas dve usi...... :wink: ...tak som sa upokojila..........
vy ste ako víkendovali? co noveho .............................Peťulo ide na zapis okolo 15 aprila......si rata dni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..............Maťko ide na futbalovy turnaj........ten sa nevie dočkať.... :grinning: :grinning:...inac nic .......oktrem ten studenej zimy co sa vratila.....blee
21. mar 2016 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
21. mar 2016 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............to je za počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj Veľká noc má byť teplučká :dizzy_face: .....dúfam, že sa to nezmení....

@jacka ...som zvedavá ako sa Peťkovi bude v škole páčiť!! :slight_smile: .............Maťko je taký športovec??.....chodí aj na futbalový krúžok?.....
22. mar 2016 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..len tak stručne? :fearful: ...už ste zdraví?? ..............
22. mar 2016 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@leninka75 som zvedko dokedy mu to vydrzi :grinning: :grinning: ........Maťko v škole chodi na futbal...
ti poviem že sa riadne ochadlilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....fuj ten vetrisko studený... :rolling_eyes: ...........................................a vy ako.....?.....idete aj niekam na velku noc.... :wink:
22. mar 2016 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vy co mate nove?
22. mar 2016 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..............v škôlke mali ísť dnes vynášať Morenu, tak som zvedavá či pôjdu lebo vonku je ako píšeš...hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................len doma budeme, užívať si slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...teda aspoň dúfam.......ale pohrávam sa s myšlienkou ísť na Čachtický hrad :pensive: ...................uvidíme či stihneme lebo muž má meniny a aj moja teta, takže budú návštevy......vy niečo plánujete? :wink:
22. mar 2016 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dnes v tomto hnuse?....tiež si mohli vybrať lepšie pocasie.... :frowning2: ...............dufam že to slniečko bude,,,,,lebo totok....škoda slov.... :frowning2: ....................chcete sa íst potárať?.... :slight_smile: ..........my nikde v pondelok budem chodiť na výžery :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. mar 2016 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
Viki je uz zdravy. Cez vikend bol chory manzel,ale uz je mu lepsie a je v praci. Ja som bola v piatok na stomatochirurgii trhat zub. Dnes som bola s Vikim na celustnej ortopedii,bude nosit strojcek. Inac nic nove...
22. mar 2016 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...konečnéééééééééééé :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka ....u nás bolo včera slniečko, síce pomerne chladno, ale pekne...takže decká si Morenu užili :slight_smile: ........no uvidím ako dopadne Veľká noc lebo muž má naplánované aj nejaké práce....budeme riešiť za pochodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......................veru veru výžery :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............už sa teším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....čo dobré ideš piecť?

@utka ....no už snáď tie choroby pôjdu do kelu .....bolel ťa zub?... :frowning2: ..........vy čo idete cez Veľkú noc? :slight_smile:
23. mar 2016 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@leninka75 nebolel ma, ale mala som ho dlho otvoreny. Vzdy ked mi ho zubar zavlozkoval, vtedy rozbolel...a uz nevedel co s nim.
My ideme zajtra ku svokrovcom, v piatok ku nasim a v nedelu domov
23. mar 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte....
@leninka75 tu nie je slniecko :frowning2: .....ale zato uz mame piatok :grinning:.........ja len metrovy....nejak to nejdem prehanat....dost ma je :grinning: ......a ty uz isto neco mas ze.... :dizzy_face:

@utka jeda zuby...ach :frowning2: ........zato moj uz dva tyzdne ma smrtelnu chorobu....soplik :grinning: .....to nic nepocuvam iba ako mu je na h...no :angry: ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. mar 2016 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vy idete riadne pobehat...... :slight_smile: .........ktory zub....stolicka?
23. mar 2016 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka behat...ako kazdy rok :wink:. Vsak od svokrovcov k nasim je to cca 60km, tak pohoda. Hej, stolicka, 6.vpravo hore.
23. mar 2016 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.................. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@jacka ...pošlem ti môjho muža na metrák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....čo si ešte nemám nič upečené...ale dnes chcem urobiť barana, zajtra marlenku tú ľúbia hlavne baby a muž si rozkázal trasenú tortu.....

@utka ..no jo zuby sú potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......dobre sa ti to hojí?.........juj vám to voľno rýchlo ubehne :wink:
24. mar 2016 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteeee...
@leninka75 na prekvapenie dobre sa to hoji. Dokonca to ani nekrvacalo, co som sa bala kvoli tym mojim dostickam. A na to, ako my to musel cele rozvrtat a povyberat po kuskoch, tak ma to potom vobec ani nebolelo. Muz povedal,ze som terminator :grinning:
24. mar 2016 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......terminátor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....si môžeš dať nový nick :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2016 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...dievčatá...príjemné slnečné sviatky Vám prajem!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....pa, pa v stredu :wink:
24. mar 2016 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 porozmyslam nad nickom :grinning:.
Pekne sviatky teda vsetkym :wink:
24. mar 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...
24. mar 2016 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 posli ...pojde do rady...ak mu ostane.....deti boli schopne zjesť na posedenie celý :confused: :grinning: :grinning: ............ty ideš riadne vypekať.......mnam... :slight_smile:
@utka hlavne že je dobre zo zubom.....nič horšie hadam ani nie ako bolavy zub.,..brr....
.
som bola s detmi v obchode.....to je neskutočne..koniec sveta.....ach...totok vediať nejdem nikam.... :angry: :angry:

krasne velkonocne sviatky.... :dizzy_face:
24. mar 2016 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooj kočky :wink: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda som si nikdy nemyslela koľko sladkých vôd a minerálky môžu ľudia vypiť počas Veľkonočných sviatkov ...taká som dorobená že až od rána 6 hodky som len vykladala a dokladala ani do pokladne som sa nedostala ... my máme doma výbornú vodu z vodovodu a sirupček k tomu domáci najlapší sem tam kupuvaný a to nám stačí ...príležitostne kúpime colu alebo inú sladkú vodu ...ale to čo sa dnes a včera robilo u nás v jednote to je des ..............................................ááááááá inak sa máme dobre ...zdravý sme teda je všetko super :slight_smile: ja nejdem ani vypekať veľa, moji chlapci si vyprosili len veľkonočné mufinky ...aj tak som stále v práci sviatok nesviatok ...voľno máme len v nedeľu a pondelok a pondelok je u nás masaker ...naši chlapi si šibačky patrične užívajú :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a ja to neznášam z celej duše to olievanie ľadovkou :angry: rozmýšľam že sa zamknem a hotovo ... nech sú všetci nahnevaný koľko chcú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže si to voľno ani nejako neužijem ...
25. mar 2016 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekné veľkonočné sviatky prajem všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2016 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
ako ste sviatkovali? :slight_smile:
30. mar 2016 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.................

@jacka .....nooo najskôr pracovne a nasrato na počasie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale potom to už bolo super :dizzy_face:...šibačka a polievačka len tak decentne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.... v pondelok sme boli na Javorníkoch ......muž babám už nahodil trampolínu, takže im iné ku šťastiu nechýbalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .... a vy ako??

@katka1819 ....v tých obchodoch je to čistý des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ľudia vozili plné koše...koniec sveta!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2016 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok