Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
14. apr 2016

ahojte.................

@jacka .......ani sa nepýtaj!! 😝 ....najskôr sme dostali každý USB kľúč na odpútanie pozornosti 😀 😀 😀 😀 ......a potom to išlo jak zo samopalu 😖 😖 😖 😖 😖 ......zlý pocit pretrváva ☹ ....akurát som ráno hovorila kolegyni, že keby som lepšie rozmýšľala, mala som ísť za policajtku alebo vojačku a teraz už by som si vegetila s výsluhovým dôchodkom.....juj to by bola paráda 😵 😵 😵

leninka75
14. apr 2016

@jacka....čo máte nové??....ako pokračujete s izbami?...ozaj a budete mať hore aj WC?.....

jacka
14. apr 2016

@leninka75 ahoj...
ste mali potom celkom veselo na porade ☹ 😉 😝 ...........nvoe......ani neviem....v noci bola burocka 🙂 😵 ....rano sa mi nechcelo vstavať..........deti neposluchaju...muž tiež........aizby...konecne to všetko zateplil.....vravel že už ma toho tak akurat dost.....a vatu nechce ani vidiet......a zhana najlacnejsi sadrokarton.......a konstrukciu .....ludia co nam mali urobit aspon cenu na schody...sa neozyvaju.......a ked som bola hore po tieto hporuce dni...som myslela že sa tam rozteciem 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ....a ano bude tam aj wecko aj kupelna...som hp prehovorila na vanu....on chcel sprchovy 😀 😀

jacka
14. apr 2016

@leninka75 a vy v skole a skolke ako?...... 🙂 🙂

jacka
15. apr 2016

ahooj......
@leninka75 😎 😎 😎 hura piatok 😉 😀

leninka75
15. apr 2016

ahojte............

@jacka ...to je super, že budete mať hore aj wc+kupelku 😵 😵 😵 😵 ....nám už nevyšlo..priestorovo..len dve izby a minichodbička......ale čo už .... aj tak dobre 🙂 ......ty sa stíhaš kúpať?...... jasom rada, že dám sprchu a padám do postele ☹ ☹ ☹

leninka75
15. apr 2016

@jacka ....celkom nám to ide v škole 😵 😵 😵 😵 ....klop, klop......Lilka je taký extrémista...písomky má za jedna a domáce úlohy kôli úprave má za dva 😀 😀 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 ................a Lolka sa zasa ....po dvoch mesiacoch rozhodla chodiť na tanečný 😵 😵 😵 😵 .....teším sa lebo je šikulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........

leninka75
15. apr 2016

@jacka ...veru úplný súhlas piatooook 😵 😵 😵 😵 😵 ...konečne dva dni bez tejto debiarne tu 😝 😝 😝 😝 .....a k tomu bonus večer máme kultúru 😵 😵 😵 😵 .....opäť ideme do divadla 😵 😵 😵 ......vy čo idete cez víkend?.....nechceš sa zajtra stretnúť v Nitre na výstave??? 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
15. apr 2016

@jacka ....tak ništ....spomenie sa stretko a ty prcháš ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

..pekný víkend!!!!

jacka
15. apr 2016

@leninka75 ale nie........ cosi...len neviem ako a co bude zajtra......ozvem sa ti keby daco bolo....petko ma ten zapis chce do kina...muz drevo pratat.....a ja som ako doplnok 😝 ...............jej vy idte mat romamtiku parada 😵 😵 😵 tak si to uzite 😵 😵 😵

katka1819
17. apr 2016

Ahooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

jacka
18. apr 2016

ahoj....
@leninka75 no co boli ste v nitre?.....Petulo štastný.....že konečne bude chodiť do školy.....lebo v školke sa nudi..... 😝 😀 .......cely den nam prizvukval že on je dnes šef.... 😀 😀 😀 ............ani v kine sme neboli.....prišiel nam robit zahradu..... ☹ 😝 ...tak sme mali o zabavku postaraane...ale aspon tam už cosi mam.... 😵 ...........

utka
18. apr 2016

Ahojte...

@jacka super, že sa Peťko teší do školy. Ak Lucka sa teší do škôlky. Boli sme minulý pondelok odniesť prihlášku.
Cez víkend sme boli vo ZV. Bolo krásne. Celé dni vonku...síce Lucka od piatku soplí a mala aj trošku zvýšenú teplotu. Ale už je ok. Ja som to teraz pre zmenu schytala. Tečie mi z nosa...hrôza.
Viki v škole ok. 3/4 ročné písomky napísal na A. V stredu mali postupové skúšky do 5.ročníka, tak dúfam, že to dal 😉.
Teraz dokončuje ročníkovú prácu. No má toho dosť, ale aspoň sa nenudí 😀.

leninka75
19. apr 2016

Ahojte...............že aká kosa ráno 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@katka1819 ...no ahoj!! 🙂 ..ako sa máte?

@utka ..však sa nie je čo diviť, že ste schytali chorobu ☹ ☹ ☹ .....tie výkyvy počasia sú desné!!! 😝 😝 😝 😝.....ako sa ti páčil kurz fotografovania?

@jacka ....pánečku u vás doma je už viac šéfov než podriadených!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 .............normálne budeš mať dilemu, že koho skôr poslúchnuť!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....už si niečo nasadila?
....v Nitre supiš!!! 😵 ....výstava nesklamala ako vždy...potom sme ešte boli na hrade...veľmi pekne zrekonštruovali a urobili krásne expozície 😵 😵 😵 😵 .....potom sme ešte boli trošku v meste na pešej zóne a odchádzali sme bolo cca 19:00 😀 😀 😀 😀 ........

utka
19. apr 2016

Ahojte
@leninka75 však ti počasie ☹. Kurz celkom fajn. Len sme to prebrali skir ako sme mali. Tak musim teraz trenovat a ked budem co-to vediet, mame sa este na hodinu stretnut a ist pofotit nieco do mesta...

leninka75
20. apr 2016

ahojte.............

jacka
20. apr 2016

Ahojte......
@utka kedy budete vediet ze Viki postupil.............aj moji su prechladnuty..........a mne je zas zle od zaludka.....mam ho ako na vode............Lucka uz bude skolkarka....parada 😵 😵 .....ako rychlo to ubehlo...
@leninka75 sadila ..hrasok...cibulku a taak..zemiaky este nie.....vy ste na tom ako....

leninka75
20. apr 2016

@jacka ...a to čooooo???...mrcha či nejaká brušná viróza???.....chalani chodia do školy a škôlky?......svokra sadí...ale čo všetko veru neviem...zemiaky sme ešte nie....

jacka
20. apr 2016

@leninka75 ..no nejak casto mam tu crevnu svinu.....aj matko v noci behal ze ho bolibrusko...bol sa vykakuast a bolo dobre tak siel do skoly......a ja tu lezim ako zdochlina... a este mudim bezat po deti...hadsm to vydrzim......vy si nesadite? 😕 ....lsom myslela ze aj vy nieco mate.............este si kvietocka posadim z mojim zahradnikom 😵

leninka75
20. apr 2016

@jacka ........svokra zaberá všetky pozemky 😀 😀 😀 😀 ...pokiaľ žila jej svokra, tak jej nedovolila sa moc rozťahovať, tak sa teraz nevie vybúriť 😀 😀 😀 😀.....my len trošku kvietkov....na balkóne v kvetináčoch 😀 😀 😀 😀 😀
..........veru veru často máte ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..............nedoniesli deti zo školy alebo zo škôlky?...aj si niečo dávaš?......

leninka75
21. apr 2016

ahojte..... 😎 😎 😎

.....letty pozdravuje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@katka1819 ....no nazďo oslávenec!!!.................všetko naj, veľa lásky, zdravia, peňazí....a proste všetko!!! 😵 😵 😵 😵

jacka
21. apr 2016

ahoj.....
@leninka75 a kde si s no bola?......... 🙂 ................tak na balkone... 😀 😀 😀 😀 😀 to dobre nezaberies vela miesta 😀 😀 😀 😀 ............skor si myslim že to muž dotrepal.... 😠 😉 .....len zivocine uhlie......

jacka
21. apr 2016

@katka1819 Vsetucko najlepšie..... 😵 😵 😵 nech ta doma chlopi posluchaju.....

jacka
21. apr 2016

@letty86 ..MArcelkovi k vcerajsiemu sviatku vsetko najlepšie..... 😵

jacka
21. apr 2016

@denisenko ....ako sa mate?...zijes.... 🙂

leninka75
21. apr 2016

@jacka .....včera som blahoželala drobcovi 😉 .....a teba preháňa či aj grckáš?

jacka
21. apr 2016

@leninka75 ach obojo..... 😝 ......si ma mala vidiet ako sa sa bala ci stihnem deti obist... 😝 😉 ...ale stihla som 🙂....ale už je lepšie....tuk tuk

leninka75
22. apr 2016

ahojte........... 😝 😎 ...huráááááááááááááá vikend!!! 😵 😵 😵

@jacka ...no pekne!!...a ostatní sa ako držia?

jacka
22. apr 2016

@leninka75 ahooooj....... 😵 veru hura 😵 😵 😀 😀 ........skoda ze sa ma pocasie pokazit.... 😝 😝 ....matka tiez bolelo brusko ☹ .....davam im probiotika 🙂 ...................co idete cez vikend robit......my chcem zemiaky pohadzat a muž pojde robit hore ...tak ho zas neuvidim 😀 😀

leninka75
22. apr 2016

@jacka ....no jo schytala si to naplno 😝 😝 😝 😝 ....................veď vidím, že si hotová z toho, že muža neuvidíš 😀 😀 😀 😀 😀 .....................ani neviem čo ideme 😨 ....asi improvizácia podľa počasia...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre