Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2016

@leninka75 teda urobila som babovku ale taku som nikdy neamla...ako teraz....obrovska nadýchana......ani som netusila aku radost mi urobi jedna babovka 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2016

@leninka75 MAtulo bol vcera na turnaji futbalovom.....a keby si videla ake ma koleno ...spuchnute modre..... ☹ ......ani neviem cim mu to natierat....

leninka75
4. máj 2016

@jacka .....tak to už majú skoro ako koncoročný výlet 😀 😀 😀 .....áno volali sme ...Lilka keď ju napadlo počas dňa poslala sms čo robia a boli sme dohodnutí, že večer keď bude mať čas nám zavolá 🙂 🙂 🙂 🙂 .... v pohode nám to takto fungovalo....vaši môžu mať mobily?

leninka75
4. máj 2016

@jacka ... a čo si nejako inak robila bábovečku? 😵
.....Maťko spadol, či ho niekto kopol?.... ak máš Lioton gel alebo Heparoid alebo Octan 😉

jacka
4. máj 2016

@leninka75 vidim ta 😵

jacka
4. máj 2016

@leninka75 ...skoro koncorocny..... 😀 😀 😀 😀 som zvedko ako to Petko prežije....... 😀 😀 😀 😀 ...........nie nemožu mat mobil.........maju cudnu ucku.......este rok.....jupi 😀 😀 😀 ....................kopol....kopackou...aj na pistale ma take od kopacky......ale koleno......ach jo....lioton aj octana mam....idem mu to natriet......vecer som mu liotonom a vraj ho to stipe 😕 😅 🙄

leninka75
4. máj 2016

@jacka ....u nás Lolka hrdinsky tvrdila, že si od Lilky ten týždeň oddýchla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale pravda je, že chodila ako bez duše.... 😉 ........to je ale fakt blbé, že bez mobilu, v dnešnej dobe.....aspoň učke sa dá zavolať?

leninka75
4. máj 2016

@jacka .....však máš malého chlapa, tak to musí štípať 😀 😀 😀 😀 😀 .......

jacka
5. máj 2016

ahoj...

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ...ved totok....až troch chlapov....vieš co to je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......no dufam že ucka da cislo.....ved daky kontakt musi dat keby niečo.....len skoda že oni tam nemozu mat mobil......................ved aj ja to tak vidim že Peťko bude mimo..ale som mu slubila že bude cely týžden slpinkat v skolke......nech si to ešte užije... 🙂 🙂 .........................ianc maju super výtvarne...bud kuk rozpravku alebo valia hry na pc...a tv ani nevrvaim....tam chlapci len futbal harju...a dievcata si loptou hadzu......ach joo.... 😝 😀

utka
5. máj 2016

Ahojte.
Naši nejdu do školy v prírode, škoda ☹. Na koncoročný výlet idú do Zlína do ZOO. Som nevedela, že aj na Kráľovú a do Sebechlieb sa chodí do ŠvP. Sranda...
Naši Komparo nemajú. Mali také niečo podobné, volalo sa to Centax. Viki chvalabohu urobil a postúpil do 5. ročníka. Zajtra má prezentáciu ročníkovej práce. Tak som už teraz nervózna.

leninka75
6. máj 2016

ahojte............. 😎
@jacka ..tie výtvarné to má Maťko také divoké??..som to nejako nepochopila 😔

jacka
6. máj 2016

ahoj...

@leninka75 o že namiesto malovania na výtvarnej sa hraju ..alebo kuk rozpravku.....vcera to boli simsonovci..... 😉

jacka
6. máj 2016

@utka Vikimu držim palce..on to da .... 😵 😵 😵 ...inac co mate nove?

leninka75
6. máj 2016

@utka ....čoho sa týka tá ročníková práca??....

leninka75
6. máj 2016

@jacka ..keby ich aspoň brala von, že sa vybehajú.....ale to čo si písala to čo má znamenať?? 😝 .......

jacka
6. máj 2016

@leninka75 vies co zufalstvo s tej skoly.....len aby mala pokoj od nich 😠 😠

leninka75
6. máj 2016

@jacka ..no jo a ešte to bude rok znášať 😝 😝 😝 😝 .... nie je šanca na zmenu učky?

utka
6. máj 2016

Ahojte...
@jacka dík. Dúfam, že to dá.
@leninka75 mihli si vybrat nejaku temu. On si vybral Pluto. A na tu danu temu pisal cca 10 A4 stran vo Worde a k tonu v Power Pointe prezentaciu + obrazky. Dokonca si tam stiahol aj video-start sondy New Horizons a ozvucil ho pesnickou od Polemicu, v ktorej sa spieva "poletim na Pluto..." Takze tak

leninka75
6. máj 2016

@utka ....teraz by som potrebovala smaila s otvorenou pusou 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............šikovný je ten tvoj synátor, fakt šikovný!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .....takže vôbec nestresuj on to dá!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
6. máj 2016

@leninka75 dakujem...
Dal to! Išlo aj o postup do školského kola atd. Postupili 4. A vraj sa ako o štvrtom rozhodovalo medzi nim a spoluziackou. Ona dostala 5 hlasov, Viki 4, cize nepostupil. Nevadi. Ale aspon to uz ma za sebou

leninka75
9. máj 2016

ahojte.... 😎 😎 😎 😎

@utka ...obrovská gratulácia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ..ako ste víkendili? 🙂

jacka
9. máj 2016

ahojte....
@utka jej super ...to je riadny uspech 😵 😵 😵
@leninka75 ale pracovne......v nedelu....a sobotu sme boli pri nasich...gulasik grilovacka... 😵 😵 😎 😎 ...a vy?....ci ako vzdy? 🙂 🙂

leninka75
9. máj 2016

@jacka ....ale hej taká víkendová skoro klasika 🙂 .....v sobotu doma....a v nedeľu sme boli u nás v kulturáku Lolka vystupovala ku dňu matiek 😵 😵 😵 😵 ....a potom sme boli u mojej mamy 🙂 🙂 🙂 .......
....taká grilovačka s gulášikom mňam, 😵 😵 😵 😵 😵 ...my sme mali také niečo predchádzajúci víkend 😵 😵 😵 😵 😵 ...............

jacka
9. máj 2016

@leninka75 ..fakt?....to muselo byt super 😵 😵 😵 😵 .........to sme spojili oslavu....... 🙂 juj ale fajne bolo 😎 😎 😎 ............

jacka
9. máj 2016

@leninka75 dievčata sa ako maju?....

leninka75
9. máj 2016

@jacka ......to je najlepšie pospájať viac udalostí spolu 😵 😵 😵 ........nás to čaká teraz v júni 😵 😵 😵 😵 .......na vystúpení Lolka bola veverička 😵 😵 😵 😵 .....zlaté boli tie deťúrence 🙂 🙂 🙂 🙂 ......
....baby...vrrr 😠 😠 😠 😠 😠 ....jak z divých vajec 😝 😝 😝 😝 😝 .......to keď sú normálne môžem počítať na stotiny sekundy 😖 😖 😖 😖 😖 .................a u vás ako?

utka
9. máj 2016

Ahojte...
Ďakujem baby 😉!

jacka
9. máj 2016

@leninka75 juj ja zboznuje tieto detskwe vystupenia...hlavne ked su pekne ako sa snazia 😵 😵 😵 ..............................................presn tak moji ako tvoji.......len neviem ci vobec tie stotiny su 😠 😠 😠 ....mam pocit že skoncim na praskoch......za kazdu prkotinu...su v sebe..... 😠 😠

jacka
9. máj 2016

@utka a tvoji sa ako maju?..... 😵

utka
9. máj 2016

@jacka ďakujem za opýtanie...celkom dobre sa majú...klop-klop sme zdraví, tak dúfam, že čo najdlhšie aj budeme. Ale presne ako píše Lenka, sú niekedy zlí ako ... Ale aspoň vieme, že ich máme 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre