Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. máj 2016

ahojte 🙂

leninka75
10. máj 2016

ahojte.............. 😎 😎 😎 😎

@jacka @utka.....ja som si vždy myslela, že keď sú deti rôzneho pohlavia, tak sa až tak nehašteria......asi blbosť......no čo musíme len vydržať a dúfať, že hádam raz dostanú rozum 😉 😉 😉 😉 😉............

.....dievčatá, mne sa tento týždeň, ale že extrémne nechce 😝 😝 😝 😝 😝 😝.....asi preto, že mám toho moc pred sebou 😝 😝 😝 😝 😝...no nič idem zabojovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. máj 2016

@leninka75 co vsetko ta caka?

jacka
10. máj 2016

@leninka75 ....vies co skor si myslim že mna skor porazi ako oni dostanu rozum

utka
10. máj 2016

Ahojte.
@leninka75 nasi sa nehasteria, pokial Vikimu nerupnu nervy. On je kludas, necha si vselico. Ale Lucka je ten pokusitel. A potom, ked to uz Viki nevydrzi, tak je zle. Potom sa on neivladne a capne jej...a tou jeho "chlapskou" rukou to uz aj riadne boli. Ale vedia sa aj pekne hrat. Len je medzi nimi teda viditelne velky vekovy rozdiel...

jacka
11. máj 2016

ahojte....

@utka vidis to som sa chcela opytať....ci tam je citiť ten vekovy rozdiel......juj keby aspon moj jeden bol kludas...ale obaja ako otrhnuty..... 😠 😠 ....inac aj u nas je Peťko pokušitel 😀 😀 😀

leninka75
11. máj 2016

ahojte............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

...no u nás včera taká búrka s krúpami, že sme už asi jablká pooberali 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹

@jacka ...5 diplomoviek musím prečítať a napísať ku nim hodnotenie + 1 bakalárku + do 15.5. napísať 2 články, zatiaľ mám z jedného asi 2/3 😝 😝 😝 😝 😝 ..............a ešte kopec bokoviek ako napr. voľba riaditeľa našej ZŠ 😝 😝 😝 😝

@utka @jacka ..čím to je, že tí menší sú takí čertíci??!!! 😀 😀 😀 😀 ......u nás detto Laurinka pokušuje a potom najviac kričí, že čo jej Lilka urobila 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

utka
11. máj 2016

Ahojte.

@jacka
@leninka75 😀

leninka75
12. máj 2016

ahojte.............u nás zatiaľ 😎 😎 😎 😎 😎 😎 , ale vraj sa to má pokaziť 😝

jacka
12. máj 2016

ahojte..

@leninka75 aj u nas..len dufam že im t pocasie nevyjde

leninka75
13. máj 2016

Ahojte................tá predpoveď teda vyšla na 100 % 😝 😝 😝

@jacka ....ozaj aj ich "príjemná" triedna ide s nimi? ...

jacka
13. máj 2016

ahojte.....

@leninka75 no u nas už neprsí......zatial 😔 ...................hej ide ☹ 😠 .........vy idete co cez vikend robit?.....my pojdeme asi k strige....len neviem kedy sa chce vytlacit.....lebo mu už volala......"kedy prides"...............len ja nemam navarene....tak netusim co a ako.....ani sa radsej nepytam 😝 😀

leninka75
13. máj 2016

@jacka ....a jaaaj zasa príjemný víkend 😝 😝 😝 😝 😝.....však nech ide muž sám..striga predsa hovorila v jednotnom čísle 😀 😀 😀 😀 😀 😀
....chceme ísť do Budatína na výstavu kvetov a bonsayov a ešte ideme na oslavu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
13. máj 2016

@leninka75 aj ty si tam videla to jednotne cislo 😀 😀 😀 ...........zaveli tak sa ide...ach jaj......
aspon budete mat prijemny vyletik 😵 😵 😵 ...........

jacka
17. máj 2016

ahojte... 🙂 🙂

leninka75
17. máj 2016

ahojte.................pomoc nestíham 😝 😝 😝

@jacka ..ako si zvládla víkend??....nejaká trvalá ujma na zdraví? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
17. máj 2016

@leninka75 ...no boli sme len na otocku.....bo volala kurenar že pride 😀 😀 🙂 🙂 jaaj spasa moja 😀 😀 😀 😀 .........a trvala tu už davno mam 😀 😀 😀 😀 😀 ................................a vonku cista jesen 😠 😠 😠

leninka75
18. máj 2016

ahojte................už mi lezie na nerv toto počasie 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ruky -nohy bozkávať kurenárovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak už pomaly aj končíte s podkrovím?.....Maťko už sa balí? 😉 ...Karolínkin spolužiak bol zbalený 1,5 týždňa pred odchodom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. máj 2016

ahoj.... 😎 😎
@leninka75 ani netusil aku radost mi urobil.......moj zlaty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................no nekoncime.....pokukal....pomeral popisal a..ozve 😀 😀 ................este musi konstrukciu na sadros.....a elektrikar ...este na tu klimu.......a hadam to bude vsio.....................................nie este nie je pobalení.......niesom pripravena 😉 ☹ 🙂 😵 ................................ani neviem co mu mam zabalit 😔 😅 ..................aj Peťko chcel ist ....maju to aj v skolke ...ale inde....ale tam ma hned odpisali..že tam nevaria ani sa neopytali 😢 😢

jacka
18. máj 2016
leninka75
18. máj 2016

@jacka ...waaaww!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...blahoželám!!!..........šikovní sú !!!....a ty si riadna pyšnica!! 😉 😉 😉 😉

@jacka ....no zbaliť asi z každého čosi aj teplejšie aj letnejšie.....to počasie je riadne šiši 😝 .....

jacka
18. máj 2016

@leninka75ved prave to pocasie.....sproste.......to pojde raz tolko nabaleny.....ach jo

jacka
18. máj 2016

@leninka75 dakujem......to vies že ....hej.....kazda by bola 😵 😵

jacka
18. máj 2016

file:///C:/Users/L412/Desktop/stiahnu%C5%A5.htm

jacka
18. máj 2016

@leninka75 ....asi sa viac bojim ako Matko 😝 😉

leninka75
19. máj 2016

ahojte............

@jacka ...ale neboj!!!.....ja som sa tiež bála a Lilka to super zvládla 😵 ....uvidíš aj Maťko bude OK a ty tiež 😉 ...

jacka
19. máj 2016

ahoj

@leninka75 ved hej......hadam to prezijem ten tyžden..... 😉 .......zas mi Petko necche chodit do skolky......som myslela že osten celý týžden aj na obed...ale nechce.... 😝 😝 že učka stale huka......no hadam to ten mesiac a daco vydrzime 🙂 ..................aj si jej nejake peniazky davala?.......

leninka75
19. máj 2016

@jacka ............mne zasa Lolka vymýšľa s oblečením 😝 ..večer spolu chystáme oblečko na druhý deň a ráno mi vyzváňa telefón, Lolka aj svokra slzy na krajíčku a problém s oblečením alebo slečne cez noc niečo sadne na nos a už nechce to čo sme večer chystali 😠 😠 😠 😠 ...stresy ešte aj cestou do roboty 😝
....jaaj peniažky 😀 ..Lilke sa sypali zo všetkých strán.....dokopy mala hádam 40E....a brala si z toho len 15E....keďže im pršalo nemala kde minúť len asi 5E v hoteli na somarinky 😀 😀 😀 😀 ......určite Maťkovi čosi daj 😉 .........
...Peťko to má ako na hojdačke s tou škôlkou..raz by tam bol hádam aj týždeň v kuse..inokedy má problém vydržať pol dňa......hmmmm 😨

jacka
19. máj 2016

@leninka75 jeda to mas hned veselo z rana.....a to este ani v robote nie si...... ☹ ..........ach......esteže ja nieco take podobne nema.... 😀 😀 😉 😉 co si vecer nachystaju to daju..... 😀 🙂 ............................tak vravis že som mala od strigy pytat..... 😀 😀 😀 😀 no neviem ona je tažky oriešok... 😀 😀 ......ale mohlo ju to napadnut....... 😀 😀 .............tak 20e by mohlo stačit?..............aj sladkosti si jej davala?..............jaaj Petko ina kapitola.....v skolke sa nudi......a som zvedko co bude v skole...... 😠 😠........ale je to taka moja mala pijavicka......prisaje sa na mna a nepusti.....😀

leninka75
19. máj 2016

@jacka .....hej Lilka bola iný výpalník pred školou v prírode 😀 😀 😀 😀 ...........keďže Lilka nie je moc na sladké, chcela na každý deň 1 horalku a na cestu 1 balík cukríkov 😀 😀 😀 ...z tých horaliek ešte dve doniesla domov 😀 😀 😀 😀 😀 ...jaaaj moja ja som pýtala zároveň s Lilkou a mne nikto nechcel dať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................však som vnučka aj dcéra a nikto ništ 😀 😀 😀 😀 ................neboj v škole to bude íné 😉 😉 😉 😉 😉 .....................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre