• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. októbra 2017 
ahojte :slight_smile:
10. máj 2016 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.............. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka @utka.....ja som si vždy myslela, že keď sú deti rôzneho pohlavia, tak sa až tak nehašteria......asi blbosť......no čo musíme len vydržať a dúfať, že hádam raz dostanú rozum :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:............

.....dievčatá, mne sa tento týždeň, ale že extrémne nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....asi preto, že mám toho moc pred sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...no nič idem zabojovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2016 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 co vsetko ta caka?
10. máj 2016 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....vies co skor si myslim že mna skor porazi ako oni dostanu rozum
10. máj 2016 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@leninka75 nasi sa nehasteria, pokial Vikimu nerupnu nervy. On je kludas, necha si vselico. Ale Lucka je ten pokusitel. A potom, ked to uz Viki nevydrzi, tak je zle. Potom sa on neivladne a capne jej...a tou jeho "chlapskou" rukou to uz aj riadne boli. Ale vedia sa aj pekne hrat. Len je medzi nimi teda viditelne velky vekovy rozdiel...
10. máj 2016 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@utka vidis to som sa chcela opytať....ci tam je citiť ten vekovy rozdiel......juj keby aspon moj jeden bol kludas...ale obaja ako otrhnuty..... :angry: :angry: ....inac aj u nas je Peťko pokušitel :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2016 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

...no u nás včera taká búrka s krúpami, že sme už asi jablká pooberali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@jacka ...5 diplomoviek musím prečítať a napísať ku nim hodnotenie + 1 bakalárku + do 15.5. napísať 2 články, zatiaľ mám z jedného asi 2/3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............a ešte kopec bokoviek ako napr. voľba riaditeľa našej ZŠ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka @jacka ..čím to je, že tí menší sú takí čertíci??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......u nás detto Laurinka pokušuje a potom najviac kričí, že čo jej Lilka urobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. máj 2016 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. máj 2016 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.............u nás zatiaľ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , ale vraj sa to má pokaziť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2016 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..

@leninka75 aj u nas..len dufam že im t pocasie nevyjde
12. máj 2016 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte................tá predpoveď teda vyšla na 100 % :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ....ozaj aj ich "príjemná" triedna ide s nimi? ...
13. máj 2016 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@leninka75 no u nas už neprsí......zatial :pensive: ...................hej ide :frowning2: :angry: .........vy idete co cez vikend robit?.....my pojdeme asi k strige....len neviem kedy sa chce vytlacit.....lebo mu už volala......"kedy prides"...............len ja nemam navarene....tak netusim co a ako.....ani sa radsej nepytam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. máj 2016 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....a jaaaj zasa príjemný víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....však nech ide muž sám..striga predsa hovorila v jednotnom čísle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....chceme ísť do Budatína na výstavu kvetov a bonsayov a ešte ideme na oslavu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2016 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj ty si tam videla to jednotne cislo :grinning: :grinning: :grinning: ...........zaveli tak sa ide...ach jaj......
aspon budete mat prijemny vyletik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........
13. máj 2016 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile: :slight_smile:
17. máj 2016 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.................pomoc nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ..ako si zvládla víkend??....nejaká trvalá ujma na zdraví? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2016 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...no boli sme len na otocku.....bo volala kurenar že pride :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: jaaj spasa moja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........a trvala tu už davno mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................................a vonku cista jesen :angry: :angry: :angry:
17. máj 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................už mi lezie na nerv toto počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ruky -nohy bozkávať kurenárovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak už pomaly aj končíte s podkrovím?.....Maťko už sa balí? :wink: ...Karolínkin spolužiak bol zbalený 1,5 týždňa pred odchodom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2016 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj.... :sunglasses: :sunglasses:
@leninka75 ani netusil aku radost mi urobil.......moj zlaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................no nekoncime.....pokukal....pomeral popisal a..ozve :grinning: :grinning: ................este musi konstrukciu na sadros.....a elektrikar ...este na tu klimu.......a hadam to bude vsio.....................................nie este nie je pobalení.......niesom pripravena :wink: :frowning2: :slight_smile: :dizzy_face: ................................ani neviem co mu mam zabalit :pensive: :sweat_smile: ..................aj Peťko chcel ist ....maju to aj v skolke ...ale inde....ale tam ma hned odpisali..že tam nevaria ani sa neopytali :cry: :cry:
18. máj 2016 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...waaaww!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...blahoželám!!!..........šikovní sú !!!....a ty si riadna pyšnica!! :wink: :wink: :wink: :wink:

@jacka ....no zbaliť asi z každého čosi aj teplejšie aj letnejšie.....to počasie je riadne šiši :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
18. máj 2016 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75ved prave to pocasie.....sproste.......to pojde raz tolko nabaleny.....ach jo
18. máj 2016 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujem......to vies že ....hej.....kazda by bola :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2016 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
file:///C:/Users/L412/Desktop/stiahnu%C5%A5.htm
18. máj 2016 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....asi sa viac bojim ako Matko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. máj 2016 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............

@jacka ...ale neboj!!!.....ja som sa tiež bála a Lilka to super zvládla :dizzy_face: ....uvidíš aj Maťko bude OK a ty tiež :wink: ...
19. máj 2016 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj

@leninka75 ved hej......hadam to prezijem ten tyžden..... :wink: .......zas mi Petko necche chodit do skolky......som myslela že osten celý týžden aj na obed...ale nechce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že učka stale huka......no hadam to ten mesiac a daco vydrzime :slight_smile: ..................aj si jej nejake peniazky davala?.......
19. máj 2016 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............mne zasa Lolka vymýšľa s oblečením :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..večer spolu chystáme oblečko na druhý deň a ráno mi vyzváňa telefón, Lolka aj svokra slzy na krajíčku a problém s oblečením alebo slečne cez noc niečo sadne na nos a už nechce to čo sme večer chystali :angry: :angry: :angry: :angry: ...stresy ešte aj cestou do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....jaaj peniažky :grinning: ..Lilke sa sypali zo všetkých strán.....dokopy mala hádam 40E....a brala si z toho len 15E....keďže im pršalo nemala kde minúť len asi 5E v hoteli na somarinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......určite Maťkovi čosi daj :wink: .........
...Peťko to má ako na hojdačke s tou škôlkou..raz by tam bol hádam aj týždeň v kuse..inokedy má problém vydržať pol dňa......hmmmm :fearful:
19. máj 2016 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jeda to mas hned veselo z rana.....a to este ani v robote nie si...... :frowning2: ..........ach......esteže ja nieco take podobne nema.... :grinning: :grinning: :wink: :wink: co si vecer nachystaju to daju..... :grinning: :slight_smile: ............................tak vravis že som mala od strigy pytat..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no neviem ona je tažky oriešok... :grinning: :grinning: ......ale mohlo ju to napadnut....... :grinning: :grinning: .............tak 20e by mohlo stačit?..............aj sladkosti si jej davala?..............jaaj Petko ina kapitola.....v skolke sa nudi......a som zvedko co bude v skole...... :angry: :angry:........ale je to taka moja mala pijavicka......prisaje sa na mna a nepusti.....:grinning:
19. máj 2016 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....hej Lilka bola iný výpalník pred školou v prírode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........keďže Lilka nie je moc na sladké, chcela na každý deň 1 horalku a na cestu 1 balík cukríkov :grinning: :grinning: :grinning: ...z tých horaliek ešte dve doniesla domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jaaaj moja ja som pýtala zároveň s Lilkou a mne nikto nechcel dať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................však som vnučka aj dcéra a nikto ništ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................neboj v škole to bude íné :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .....................
19. máj 2016 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok