• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
Ahooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2016 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj...

@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je pripad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2016 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka gratulujem sikovnemu futbalistovi
20. máj 2016 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@utka dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....

tak MAtulo je tam....aj mi bolo smutno.....on to bral celkom hrdinky....ach :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. máj 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..............ja dnes len na skok..

@jacka ...nezabudla som len nestíhačka.....zajtra budem mať viac času...dúfam...dnes ti chcem moja hlavne popriať všetúčko najlepšie do ďalších rôčkov, nech si spokojná a šťastná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....a vitaj v klube!!!! :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@jacka ...nevieš ako Maťko??
24. máj 2016 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.....

@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dik za taky klub......aj sestra ma tam už povala......tiež som odmietla.......a vraj smola si tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................dakujem Leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
juj neviem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: .......zatial ziadne spravy aj tie su vraj dobre :cry: :cry: ....ucka rano vravela že len vynimocne volat.......koza....a nie je tam dobry signal :angry: skoro ziaden :frowning2: ....a Petko je ako bez duse....
24. máj 2016 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....Jani v tom klube sú samí výminoční ľudia...to sa akože nechcem chváliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................
.......presne tak aj žiadne správy sú dobré :slight_smile: .......neboj dobre sa má :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...juj a to s Peťkom poznám našťastie to už máme za sebou...Peťko chodí do škôlky, či je s tebou doma?
24. máj 2016 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ano to som myselela aj pred 10 rokmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................kdeže chvalit este to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nastastie je v skole cely den...inac by sa zblaznil :frowning2: :wink: ..........už rata dni kedy pride....... :wink: :wink: a ked su spolu ach jaaj...
24. máj 2016 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...takže relaxuješ??!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
24. máj 2016 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vcera som nevedela co so sebou....som chodila hore dole......a dnes som okna umyvala.....nieco som na zajtra pre Petka ukuchtila a už idem pre neho.... :slight_smile: ....sa mi zda že tento týžden pojde pmaličky :wink: :wink: .............chystate sa niekam na MDD?
24. máj 2016 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka ..keď nevieš čo zo sebou kľudne dojdi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...... ale neboj už je streda a za chvíľku máte Maťka doma :wink: :wink: :wink: :wink: .....na MDD zatiaľ nikam....ešte neriešime..... a vy niečo plánujete?
25. máj 2016 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooj :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 ved dnes je len v polke.... :slight_smile: :slight_smile: .......a vcera mal Petko krizu..... :cry: :frowning2: ...a rano mi vravel aby som po neho sla.....no chystame sa na mdd uvidime ake bude pocasie.... :slight_smile:
http://sdetmi.com/podujatia/detail/28599/traktor-parada-v-hrusove-/
25. máj 2016 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................

@jacka.....v našej škole majú deti celkom bohatý program celý budúci týždeň, takže ak by sme ešte aj my niečo vymysleli neviem či by sme sa zavďačili.....
26. máj 2016 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj....

@leninka75 tak to je super.....v Matkovej skole isto nic.,..a Petko daco budu mat cely týžden......................ako je divne vonku........ :confused: :confused: .................
26. máj 2016 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....veru divne a Lilka pýtala do školy 3/4 gate :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....
26. máj 2016 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...poraď nejakú polievku...už som v koncoch...stále to isté... dnes dojedia brokolicovú a čo zajtra ? :fearful:
26. máj 2016 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 chcela som že hraskovu...ale zas zelenu....skus cesnacku a nastruhany syr..........alebo paradajkovu.......sosovicovu.........a robila som rezne na prirodno...s ryzou........bo som už nevedela co aj Petkovi do skolky,,,,
26. máj 2016 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 sa mi zda velky skok skoro zo zimnej vetrovky min týžden teraz do kratasov......
26. máj 2016 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....a vieš, že som tú cesnačku zvažovala?! :grinning: :grinning: :grinning: ...........veru riadny skok zasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....muž v nedeľu dopustil bazén, vtedy mal 17 st. a včera už mal 22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2016 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooj... :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 .....co si to napokon robila......?............vy mate bazen?..už?........
27. máj 2016 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj............ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..sa teším na horúci víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka ..nakoniec som urobila hlivovo-zeleninovú polievku a dukátové buchty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........my sme minulý rok menili nafukovací bazén za bazén s pevnou stenou a ten sa nevypúšťa..len sa odpojí filtrácia a solár...trošku sa voda odpustí a je to :slight_smile: .......takže ho muž už sprevádzkoval....kedy sa vracia Maťko?
27. máj 2016 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no fajnotku......len moji hriby nemusia :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................parada tak možete ist rovno clupnut do bazena..... :dizzy_face: :dizzy_face: ...................kludne sa odfot nech zavidim :wink: :slight_smile: .............................okolo 14hod.... :slight_smile: juj tesim sa :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2016 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. máj 2016 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...

@jacka .......aj u nás vždy niekto frfle na jedlo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...platí pravidlo, nepáči sa ti nejedz, ale iné nedostaneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....no ako výletník? :dizzy_face:
30. máj 2016 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko...dodatočne prajem všetúčko najlepšie, nech sa ti darí Ivka!! :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2016 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to aj tu plati.... :grinning: :grinning: potom su im aj omrvinky dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................vobec som mu nechýbala :cry: :cry: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ............zachripnuty.....ale stastny
:grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2016 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooj.... :sunglasses: :sunglasses:
31. máj 2016 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...pridávam sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ......a čože toľko spievali??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................chcelo sa mu do školy? :wink:
31. máj 2016 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....
už začala uhorková?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2016 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok