• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
všetkým detičkám prajem krásny sviatočný deň!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2016 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj :slight_smile: kuk foto z 1.sv. príjimania
1. jún 2016 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoooj........
vyzera to tak že som tu vcera ani nebola......? :confused: :confused: :confused:

@leninka75 aspon že ty si si spomenula na deturence.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jún 2016 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 uhorkova ..ta je tu už dlhsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nikto nema cas.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2016 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................

@jacka ..my sme včera štátnicovali som nič nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@katka1819 ..juj Mištríkovci akí ste peknučkí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............Peťko nejako vyrástol !!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
3. jún 2016 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 idete niekde aj na dovolenku?........žeby si trochu vypla...
3. jún 2016 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ánooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....o mesiac 2.7. do Chorvátska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...... vy niečo plánujete???
3. jún 2016 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Karolinke prajeme vsetucko najlepšie....posielame velku pusinu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2016 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jej tak sa vam to krati... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................my ..nikde......ak tak tak len tu .....na Sk...prehovaram ho do Tatier....aspon na vikned... :slight_smile:
3. jún 2016 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ďakujem za Lilku!! :dizzy_face: :wink: ......to musíš hučať a hučať, kým ho nezlomíš :wink: :wink: :wink: :wink: ......
3. jún 2016 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pekný víkend!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. jún 2016 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ďakujem :slight_smile: veru trošken ho vytiahlo a trošken aj nabral na váhe ... dáme v lete stretko - zmrzka Bytča :wink: :grinning: a poobzeráme si naše júlovčatá ako nám vyrástli :slight_smile: ...... aj my ideme do chorvátska od 6.8 na týždeň ... kam idete ?? my máme už zaplatené ubytko ideme do Šibenika ...pošlem ti link kam presne :slight_smile: a v júli ešte máme zajednané ubytko na víkend v Tatrách ...musíme isť na len Lomnický štít čo sme minulí rok pre strašnostrašnú búrku nešli ... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. jún 2016 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte

@leninka75 ....vsetucko najlepšie k Vasmu sviatku.... :dizzy_face: :dizzy_face: ....vela zdravicka stasticka....a lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2016 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj... :slight_smile:

@leninka75 ako ste oslavili....vy stri oslávenkyne.... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2016 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka ..ďakujeme Jani!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......v sobotu sme všetky oslavovali...počasíčko nám vydržalo......bola fajná grilovačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...baby sa tešili z darčekov a ja, že som si trošku vyložila nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...vy ste mali aký víkend?... :slight_smile:
6. jún 2016 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ... veru dáme rande :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....skúsime zmanažovať aj Ivku, čo povieš? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........... super tiež už máte leto rozmyslené.....jasan daj link pozriem kam idete :wink:......my ideme sem:
http://hotel.invia.sk/chorvatsko/rabac/hedera/tour-1014860/?id=84122828 ........
.......a v auguste ešte na týždeň do Poľska do Zakopaného :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....celkom sa na to teším :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2016 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. jún 2016 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 https://tatratour.sk/dovolenka/dalmacia/andrija-solaris-beach-resort/ sem ideme :grinning: kuk Ivku skús zmanažovať :sweat_smile: :wink: bude veselšie :grinning: :grinning: :grinning: a dodatočne Všetko najlepšie :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ja stále v práci ...a tie poobedné zmeny :confounded: nestíham poriadne nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes mám voľno tak som si nechala Matula doma nech si ho užijem moje čertovidlo malé a pre Peťka ideme hneď po škole aby nebol ukrátený :wink: aj keď ten už koľko krát s ma pýta - a kedy už ideš do práce ? :sweat_smile: krpec som naňho trošken prísnejšia keď sa učí ...ako tato :grinning:
7. jún 2016 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooj :sunglasses:
7. jún 2016 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 co ste podostavali?
7. jún 2016 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. jún 2016 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte............ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ...aale baby klasika..oblečko, také tie lopty, že hoď disk chyť loptu a spoločenské hry....a ja som dostala také vákuové nádoby .....
9. jún 2016 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...čo máte nové???........ :wink:
....inak dievčatá naši prvorodení budú oslavovať prvé okrúhle výročie .....teraz neviem či jupíííí alebo fňuk :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused:.....ale asi oboje ........pánečku ale to uteká, že 10 rokov!!!!!!!!!!!!!!........
.....a od včera už máme prvú 10-ročku a to je Vikinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2016 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 ....si dopadla!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......už aj dieťa ťa šikuje do roboty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
....Solaris sme aj my zvažovali, ale radšej sme vybrali niečo bližšie :slight_smile: ......potom porovnáme skúsenosti :wink:
10. jún 2016 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Nejako vas tu nestiham :frowning2:.
@leninka75 dodatočne všetko najlepšie vam prajem.
Viki ma uz koncorocne pisomky. Buduci tyzden idu na vylet do ZOO do Zlina. Tiež riadne narástol. Už ma o chvíľu s výškou dobehne. Má cca 44kg a 153cm. Rozhodnutie zo škôlky ešte nemáme, tak som už na nervy z toho, či Lucku vezmú. Ja stále bojujem s mojími kilami navyše. Chvalabohu úspešne :wink:.
Tak pekný víkend baby. My ideme poobede na samozber jahôd a potom do ZV.
10. jún 2016 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......

@utka super že si aspon kuk prisla urobit.....to mas riadneho chlapa.....ja som akurat vcera deti merala a vazila....ale na tvojho sa nehrabe :wink: :wink: ...ma 146cm a 40kg :slight_smile: a nohu ma 39................a kedy ma prist rozhodnutie...nechces tam cinknut?...............dobre ti ti kila utekaju..... :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 nove nic...... :slight_smile: .....o chvilu konci skola.....tak su ako z divych vajec.... :angry: :angry: .....a ja z nich na prasky :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ty sa pochval...ako idete vikendovat?....
10. jún 2016 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zbytočne by som tam volala...počkám si.
10. jún 2016 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ..................nebol teraz nejaký kratší víkend??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

...čo ste porábali dievčatá?? :wink: ..

@utka ...čo si urobila z jahôd...džem? :dizzy_face: ...držím palce pri chudnutí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ..už aby tá škola skončila!!!!..všetci už toho máme plné zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2016 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj :sunglasses: :sunglasses:
@leninka75 bol a veeelmi kratky.... :angry: :angry: .......................vies co aj deti už toho maju dost....tento tyýden este pismomky a koncia......budu len neplechu robit :grinning: :grinning: :grinning: .................ty si co porabala..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................som bola v zahrade.....sadila som kalerab......ale skoro som odkvycla......fuj tak dusno....ani dychat sa mi nedalo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach....
13. jún 2016 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@leninka75 jahôdky neboli pre nás. Pre brata a pre švagrinu...nám zostalo pár na zjedenie. A ďakujem :wink:.
13. jún 2016 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok