• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. septembra 2017 
nemrač sa jacka, potrebujete trošku pohybu..........veď aha, aké ste už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka ja ti tiež prajem krásnu dovolenku a nafoť veľa fotočiek :wink:
30. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík babule!!!...........ale zajtra na vás ešte kuknem, dúfam :slight_smile: ..............

mirri, prečo si zrazu inkognito??? :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
30. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Ideme aj my o chvíľu von.
leni, tak ak by sme sa tu už nestretli, tak príjemnú dovču a šťastný let :wink:))...a lhlavne krásne počasíčko :slight_smile:.
My sa chystáme v sobotu do Budapešti do Tropicaria :wink:.
30. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!!...dík :wink: .........to je akvárko, že jo??.........potom podaj referencie......tuším si to niekto vysníval v modrom z neba
30. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka...no ako šlo zaváranie :wink:

ja by som tiež šla do pešti...ale pre mna je to dlhá cesta :frowning2:

leni to ja len preto že zajtra tu nebudem..idem do poradni :wink:

idem napchat tie uhorky do pohárov...kedže tam nenaskákali :angry: :grinning:
30. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj my vám prajeme kráááááááááááásnu dovolenku :dizzy_face: nech vám výjde počasíčko :sunglasses: a vlastne nech vám výjde všetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....užite si to.............a snáď aj popracujete na bábatku :wink: :dizzy_face:

my sme boli v obchode............došli sme pred chvilkou domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj nenormálne horúco je vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......chjoj ja zbožňujem tie naše trojhodinové cesty do obchodu :angry: :angry: :angry:

ideme sa o chvilku najesť,lebo nejaka som stráááááááááááášne hladná :stuck_out_tongue_closed_eyes: robím lečo,mňam .....neviem sa ho dojesť :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ako?????????sused včera pomohol???????? :wink:

jacka ako je možné, že ti uhorky nenaskákali samé do tých pohárov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to čo si dovoľujú :grinning: :grinning: :grinning:

jéééééééééj a prišla mi smska,že si možem vyzdvihnúť vodičák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale dnes na to kašlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani náhodou sa nejdem nikam trepať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a volala som kozmetičke,tak poobede sa idem krášliť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....takže z dnešného spánku asi nebude nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ktooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hnusoby... :angry: :angry: :angry: ..ako su to vychované :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len si chod pre vodičák..ja by som to nevydržala :wink: ...tak budeš peknučká.. :dizzy_face: hádam sa to prenesie aj na Sabínku..nech mám peknu nevestu :slight_smile:

u nás zo spánku už dávno nič..a niekdy by som si tak pekne aj ja pospala :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je tu 30 st....to hádam nemá konca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
30. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka už si skončila s uhorkami???? :wink:

no dnes nejdem ani náhodou pre vodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojdem zajtra ráno :slight_smile:

mne tááááááááááák začali trpnuť ruky teraz :cry: ...........joj,tak by som si aj ja pospala..........ale ak by sme zaľahli,tak Simka by chrapkala aj do štvrtej a ja mám byť o druhej u kozmetičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............takže spinkať nejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skončila :wink:

no som myslela že to máš cestou :sweat_smile: ....a Simonku dáš kde?
30. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš, až pojdem ku kozmetičke?................Simka pojde so mnou :slight_smile: ............ona sa tam zatial pohrá s líčidlami,zje kopu cukríkov a ideme domov :slight_smile:
30. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš dobre dieta ked ti tam obsedí :wink:

no ja budem mať druhe take dobručke,že ani nebudem vediet že ho mám :grinning:
30. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby jacka :grinning: ................ale prajem ti to :dizzy_face:

vieš že dievčatá sú iné :slight_smile: ...........a Simka je v siedmom nebi,keď sa može líčiť a lakovať si nechty :slight_smile: ...........akurát ja som potom v siedmom pekle :grinning: :grinning:

no ideme pomaly :slight_smile:
30. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemný relax :dizzy_face:
30. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, normálne ti závidím...ja som ešte nikedy nebola u kozmetičky :frowning2:...
Aj Viki obsedí, keď sa chodím strihať. pozerá sa, čo to kaderníčka so mnou dorába :grinning: .
Sused včera pomohol, snáď sa mi slivky neskazia :confused:
30. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som dnes urobila totálnu hlúposť :frowning2:!!!
Bola som kúpiť diaľničnú mesačnú známku do Maďarska a poplietla som našu ŠPZ. Tak som asi prišla o 15,27€. Možno sa to bude dať vyreklamovať, ale nie je to isté. Ja som ale koza!!!
30. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no utka...keby si bola tehotná tak sa ti to prepáči ale takto...neviem,neviem :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :wink:

tak aj tebe obsedí dieta?...tak potom ja mám čo? :confused: :sweat_smile: :angry:

ja som bola raz..aj to len kde som začal chodit s terajšim mužom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... :wink:
30. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, no neviem, čo mi povie môj drahý, keď mu poviem, aká som bola šikovná s tou diaľničnou... :frowning2:
30. júl 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, herečky :slight_smile:
akosi nemám čas ani notebook otvoriť..... :frowning2:
stále pečie, pečie, pečie......už som z toho hicu pripečená....a zajtra mam podpísať zmluvu do práce, 1O dní skušky mám za sebou tak už budem aj oficiálne zamestnaná.....
ani, ja som ešte nikdy za mojich 31 rokov u kozmetičky nebola...mala by som sa hambiť, že?
nepoznáte niečo alebo nejakú terapiu, čo odstranuje pigmentové flaky z tváre?ako som bola tehotná sa to zhoršilo, a odvtedy každým slnkom horšie a horšíe....šak už som jak apač..rovno v strede čela
jacka, už máš plnu špajzku zaváranín?šikula.... :wink:
30. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj deni!
Ideme von.Paaaa
30. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:

joj,som strašne nešťastná :cry: ..............plačem stále keď sa pozriem na svoju lásku :cry: :cry: :cry: .........spadla zo stoličky,bože ja ani neviem ako :frowning2: a rovno na tváričku :frowning2: .....má celé opuchnuté ústočká :cry: aj noštek :cry: :cry: :cry: vyzerá ako keby bola napichaná botulotoxínom...............chjoj...........ja som sa tak zľakla :cry: tolko krvi som ešte nevidela...........som myslela,že už ani zúbky nemá :cry: :cry: :cry: bože dúfam, že to nebude nič vážne......nechcem robiť paniku :confounded: ...hovorí, že noštek ju nebolí,len trošku ústočka :frowning2: ...dávam jej studené obkladíky.......mamky čo mám robiť?????????mám s ňou ísť k dr??????????? :cry:
30. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, to mi je ľúto...ale naozaj nerob paniku...uvidíš, čo bude zajtra...
30. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka....chudatko..ale hlaven sa ukludni a neplač...musiš ukázat aká si silna...obkladíky....dávaj....neboj určite je už všetko o.k......a ked ju skoro nič nebolí tak by som nešla....uvidíš aká bude noc :frowning2:
30. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka no ako..ozvi sa :confused:
30. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj mamky ďakujem,že ma ukludňujete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............ale viete aký to je hnusný pocit,keď vidíte, že vaša láska ma bibinko :cry: :cry: :cry:
nám sa to stalo asi okolo šiestej......hneď som jej tie obklady dávala,ale opuchlo jej to aj tak........sa bojím, že až jej to odpuchne tak ju to bude bolieť :frowning2: ....teraz už spinká babulka..........na nič sa nesťažovala :dizzy_face: každú chvilu som sa jej pýtala, či ju nič nebolká..........joj,mi hovorila "neplač maminka,to nevadi, že som spadla" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja jej vravím, že už nebudem plakať,ale že ma bolí srdiečko,keď má ona bibinko :cry: a ona mi na to "tu si ľahni,ja ťa vyšetlim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chjoj,sa modlím aby bolo všetko v poriadku.......aby jej to odpuchlo,aby nemala nejak veľmi narazený ten noštek :frowning2: ....uvidím čo bude ráno................som ju uložila do spálne,aby som ju mala pod kontrolou....ja asi ani spať nebudem :unamused:
30. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ani....dufam že sa nič neskomplikuje..a bude všetko v poriadku..... :wink:

idem spat..pripravit sa na zajtra :wink:

dobru nocku..a pekne sny :pensive:
30. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok