• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
@jacka ......v Čachticiach bolo fajne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........naposledy sme tam boli hádam pred 15 rokmi...vtedy to bola, že fakt zrúcanina....teraz zrekonštruované so sprievodcom.....rodinné vstupné 5 E......oplatí sa ísť pozrieť....potom sme ešte boli pozrieť čachtické podzemie ...tiež celkom zaujímavé....
22. jún 2016 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte ................. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...pripeká nám pripeká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

..decko sa mi včera vrátilo maximálne spokojné z výletu do BA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2016 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooj...
@leninka75 tak ti bolo dobre v bazene...už ste zahajili sezonu? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .................tak k strige ideme buduci týžden....vraj sa tak rozhodol.......a ja mu skoda mohla som maž už tuto povinnu navstevu za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................neda nepochodia.....to :angry: :angry: :angry:
23. jún 2016 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 fakt tak to ich musim nahovorit do tych Cachtic..... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
pripeka?....coby už je so mna skvarka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....................si sa nepochvalila že pojde do BA......co tam kukali?
23. jún 2016 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pre teba....
23. jún 2016 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. jún 2016 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 sa tesis ze ..ked je taktato horucost... :slight_smile: :dizzy_face: ...................
27. jún 2016 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...............a už je po teple :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@jacka ....jasné 3 kusy v bazéne a ja vo vlastnej šťave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............v piatok som bola služobne v Zlíne..no čo ti poviem..užila som si..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............
............vy ste už dali bazén?
27. jún 2016 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......Lilka v BA mali bohatý program...najskôr ZOO, potom mali ísť do prírodovedného múzea, to ale nestihli....a mali dohodnutú besedu s Feldekom a ešte sa trochu prešli po starom meste....Lilča prišla maxi nadšená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jún 2016 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..vatu už má muž všade popchatú?
27. jún 2016 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .."lajknuté" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................to je nejaká súťaž?
27. jún 2016 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujeme...hej, súťaž, ale do včera to platilo...ale v pohodeee...
27. jún 2016 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak aj ja som neskoro?....rano som dala..... :frowning2: :frowning2:
27. jún 2016 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bazen......este robi podium..... :grinning: :grinning: hadam sa aj dockam.,....skor ako pride jesen...... :grinning: :grinning: :grinning: ......deti som spliechala hadicou :grinning: :grinning: .....aspon s toho mali radost.........to mali riadny program....... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........verim že bola spokojna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................vatu ma už popachatu....este tu konstrukciu....a sadros.......a potom este do toho vopcha zas vatu........dufam že to to zrozumitelne napisala :wink: .........................vy ked ste sli do Cachtic tak ste muslei inde parkovať.....a cesta do hradu bola aka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2016 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...poznám zatepľovanie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...tiež sme to tak absolvovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a teraz baby radšej s nami v spálni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
.....keby ste parkovali v Čachticiach pri kostole, tak na hrad je to cca 2 km po asfaltke, ale dá sa autom ísť po tej asfaltke (taká fest úzka :grinning:) ešte asi 1 km a potom sa dá auto odparkovať (pýtajú 1 E za parkovanie)....potom je to cca 1 km zasa po tej asfaltke ku hradu...... :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: ...........okolo cesty sú porobené lavičky, tak sa dá posedieť, oddýchnuť....mne sa to páčilo :slight_smile: ...hodne ľudí tam chodilo aj na bicykloch, ale to by som nedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........plánuješ program na prázdniny?? :wink:
27. jún 2016 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj..... :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 toho sa aj ja bojim že budu pricucnuty pri nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............
ja by som sa rada presla...ak je tam pekne.......citala som že je uzka cesta......a vela cyklistou tam je............planujem...pomalicky.......este nam chbaju tri jaskyne a mae vsetky...a este tu novu neviem ci otvorili už......... :slight_smile: :slight_smile: ........to podzemnie je niekde blizko toho hradu?
28. jún 2016 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............juj posledný deň v škole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka .....ja osobne sa radšej prechádzam po lesných cestách :wink: ..po asfaltke to je také bežné...ale každý to rád inak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......prechádzka je to v celku príjemná...nepraží na hlavu... :slight_smile: .......podzemie je nad kostolom cca 400 m ......a ešte asi 4 km od Čachtíc v Podolí je park miniatúr....len taký tip keď tam už budete :wink: ......
.......akú novú jaskyňu mali otvárať?
30. jún 2016 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...no aké boli vysvečká??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka ..dovolím si už dnes zablahoželať Maťkovi, našej druhej desaťročke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......všetko dobré prajem, pevné zdravíčko, veľa radosti, šťastia, radosti, lásky...cmuuk!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
....zajtra totiž odchádzame na dovolenku :wink: :wink: :wink: :wink:...takže tu dva týždne nebudem :frowning2:
1. júl 2016 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..vidím ťa :wink:
1. júl 2016 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj.... :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 ved to že asfalt je vsade..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ved uvidim ako to tam bude... :slight_smile: ...............vies co neviem tu jaskynu najst....ale v zime som citala žeby mali spristupnit......skoda že som to neulozila :slight_smile: .........vy idete ako prazdninovat?
1. júl 2016 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...no prázdniny....teraz 10 dní v Chorvátsku..a potom sa bude improvizovať podľa počasia....baby majú dohodnuté s mojimi tetami nejaké prázdninové pobyty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......ak nebude príliš horúco rada by som išla na Súľovský a Litavský hrad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:....a potom ešte posledný prázdninový týždeň ideme do Zakopaného do PL.....
....vy ako??,....máte nejaké plány?.....čo tie Tatry? :slight_smile:
....aké bolo vysvečko? :slight_smile:
1. júl 2016 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ach to mate riadny program :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............................som zvedko ako my dopadneme ja neplanujem riadne anic...len tak po troche.......bo striga zavola a letíííííme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................Dakujem za MAtula...ach uz 10 rokov :cry: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink:
1. júl 2016 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak si užite dovolenku.......riadne sa oddychnite.....asi tu nik nebude a sama si nemusim este som na tom nie tak zle :grinning: :grinning:
1. júl 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..díki Jani :slight_smile: .....som otravná, ale aké bolo vysvečko? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. júl 2016 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....juj tak nech ten víkend rýchlo ubehne :slight_smile: ...drž sa!!! :slight_smile: ....
....ja si myslím, že sa nič nestane keď pokecáš aj sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............aspoň to tu bude š udržiavať :wink: :wink: :wink: :wink:

pa, pa!
1. júl 2016 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ach zabudal som napisat....vysvedcko OK.... :slight_smile: ,,,predpokladam že aj u vas.... :wink: :slight_smile:
1. júl 2016 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooooooooooj :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
budúci víkend sme v Tatrách ... nejdete niekto náhodou tiež aby sme nepremeškali stretko ako ja naposledy s Ivetkou obe v jeden deň s rodinkami v Bojniciach a ništ nezavadili sme o seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
1. júl 2016 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
boli sme kuknúť Zoo v Košiciach a Dóm Sv. Alžbety ...nestihli sme botanickú záhradu tak niekedy inokedy zase :sweat_smile:
1. júl 2016 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Aj u nas vysvečko super.
Tak si uzivajte leto. Aj ja si budem naplno, po lete uz do prace :frowning2:
1. júl 2016 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj...
@utka tak si dovolenku este riadne vychutnaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....blahozelam k vysvedcku :slight_smile: :slight_smile:

Maťko uspesne zaockovany bez priznakov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. júl 2016 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok