• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
Ahojte.
@jacka vsak vychutnavam :wink:. A dakujeme.
Ako prazdninujete? My sme zatial doma. Zajtra ide Viki so spoluziakmi a 2.tatinkami do Ruzomberka na chalupu jedneho z nich...tak sa tesi. Bude tam do stvrtka. V piatok ideme vsetci na tyzden do ZV (nejake vylety a kupanie). Potom chcem ist s detmi k nasim. V auguste ma Viki nejake denne tabory a ideme taka velka partia na vikend na Oravu. Tento rok more nebude.
8. júl 2016 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ahoj........moj muz na teraz doveolenku tak som chcela niekam ist...ale Matko nam zmenil plan.....v piatok si zlomil malicek rovno dvakrat....tak ruka v sadre skora po laket........no co už..........................tak Viki ma super program.... :dizzy_face: :dizzy_face: parada......mate to riadne podelene........ja som si uz povedala ze neplanujem nic..............vam bude more aj chýbat :wink: :wink: :wink: ....ved este k moru mozete ist ci uz nechcete.....? :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2016 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka juuuj...a čo robil, chudáčik, že si zlomil malíček? K moru už tento rok určite nepôjdeme. Kúpili sme auto, tak už nie sú peniažky. Ale nevadí. Aj dovolenka na Slovensku je super :wink:.
11. júl 2016 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka kupili ste auticko?.....ake a kedy pochval sa :dizzy_face: :dizzy_face: ........veru slovensko je pekne :dizzy_face: :dizzy_face: .....ja som chcela do Tatier.....nejak mi nic nevychadza...........no malicek na trampoline.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......su ako z divych vajec :frowning2: :angry:
12. júl 2016 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nooo,kupili. Ale nie nove. Spod ruky. Volvo xc60
12. júl 2016 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka jeeej to je perfektne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......krasnucke :dizzy_face: :dizzy_face: ,.....to tebe muz necha? :wink:
13. júl 2016 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nieee...mne staci nasa stara fabia combi...
Buduci tyzden sme vo zv. Nedame stretko?
13. júl 2016 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aka skromnucka :slight_smile: :slight_smile: .............možme.......ak do toho nic nepride :wink: :wink:
13. júl 2016 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hihi...skromnučká...ok. A kde? Napr.v meste na zmrzke,či?
13. júl 2016 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :grinning: :grinning: :wink: :wink: veru skomnucka.,..:wink:.................presne...tam chodime na zmrzku pri priore hned vedla..........je dobra a detom jej z nej nic nie je :wink: :wink:
13. júl 2016 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ok...tak si voláme :wink:
13. júl 2016 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ok.... :slight_smile: :slight_smile: .....dufam že nam do toho nic nepride :wink: :wink: :slight_smile: .............dnes sme boli v gombaseckej , jasovkej a domici.....no mam dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
este sme neboli ..ale chcela som ist :slight_smile: hadam sa tam dopracujeme :slight_smile:
14. júl 2016 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka super výlet ste mali...aj my chceme nejaké jaskyne...muž by chcel Ochtínsku...
Len neviem, či je to už pre Lucku...čo si obliekate do jaskýň? Je tam veľká zima?
14. júl 2016 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no mali len dlha cesta....na nerv s nimi dvoma :grinning: :grinning: ....ochtinska aragonitova je krasna..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....zaujmava :slight_smile: ...ale tak zas tam jie ja taka zima....dame dlhe gate a sustacku a detom som este pod verovku zvykla mikinu dat...ale uz somru ze im je teplo :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Boli sme na ko na chire ...este 2 tyzdne bude mat sadru...ach jooo
15. júl 2016 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zbalila som bundy a mikiny,tak snad ok. Viki sa vcera vratil z Ruzomberka a zarasteny nechet na nohe na palci.Tak dnes isiel s nim muz na chirurgiu a rezali mu to :frowning2:. Ale tak to je na par dni (2-3) oddychu a mize chodit.
15. júl 2016 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ach jo to ho muselo riadne boliet :frowning2:.....brr.....a inac bol spokojny??..............aj dobru obuv....kde sme sli do gombaseckej tak jeden tam chcel ist bez topanok....chapes to?
15. júl 2016 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vraj nebolelo velmi...mame botasky,tie snad su ok.
15. júl 2016 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka...ked tam budete skocte aj do domici.....je tam teraz plavba lodkou.........kedy idete?..........praj krasny zazitok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2016 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Karolinke k narodeninam vela vela zdravicka......stasicka a lasky........aj ked ich už mala......posielame boztek..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
17. júl 2016 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už druhy den ako krasne prsi.....a prsi...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2016 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka kedy idete na vylet?.. :slight_smile:
17. júl 2016 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vob3c netusim...toto pocasie...a Viki mal nejaku srajdu od piatku...vcera vecer to zakoncil poriadnou sablou a dnes uz je fit
17. júl 2016 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ach jo tak sa vyliecte :wink: ........na nervy s pocasim cely den prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2016 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vsak to...
17. júl 2016 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj :slight_smile: :slight_smile:
18. júl 2016 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@jacka vo stvrtok co robite? Dame zmrzku v meste?
19. júl 2016 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooooooooooooooj sme oslavovali ani dážď nám nevadil :grinning: a v sobotu sme svadbovali ... ruka hore celý víkend :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2016 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.............. :sunglasses:
@katka1819 ...Peťko blahoželám!!...prajem všetúčko naj naj lepšie a posielame cmuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....inak super torta!! :dizzy_face: ..maminka robila? :slight_smile:
20. júl 2016 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte....
@leninka75 uz doma?kedy ste prisli?
@utka stvrtok mozme dufam ze budem mat auto.....doobedu okolo 10tej moze byt?
20. júl 2016 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok