• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka ....no prišli sme už minulý týždeň v pondelok..ale to vieš, pokiaľ sme všetkých obehli..ešte sme mali aj nejaké narodeninové a meninové resty...a samoška Lilka mala okrúhle mini výročie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no a v pondelok a utorok sme boli v robote bez elektriny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ako sa máte?....ako prázdninujete?
20. júl 2016 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahoj ahoj ďakujeme :grinning: :slight_smile: :wink: nie maminka tortičku nerobila ... sme nestíhali a preto som si dala napiecť naj pani cukrárke( okrem mojej maminky) čo poznám :grinning:
ako bolo na dovče ???
20. júl 2016 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 samozrejme dodatočne aj my želáme Karolínke len to naj prvým 10 tkovým narodeninám :grinning: :grinning: :wink:
20. júl 2016 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som myslela,ze poobede...doobeda ideme za neterkou, robi veducu v Indianskom tabore pri Krahuliach...Neda sa vam povedzme okolo tretej-štvrtej?
20. júl 2016 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.............no konečne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 ..juj ani sa nepýtaj :dizzy_face: ..vedela by som si predstaviť aj dlhšiu dovču......ako som sa obávala dovolenky v Chorvátsku, tak až na tú kamienkovú pláž bolo všetko supiš......tie kamienky ma tlačili všade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nie je nad piesok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....

.....zopár fot na ukážku...prvá je hneď po príchode...druhá pohľad na rezort z preomenády (my sme bývali v tom zelenom hoteli)...a posledná foto pohľad na areál z balkóna našej izby...
21. júl 2016 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte....
@leninka75 juj nedrazdi......fajnovo bolo?...... :dizzy_face: :dizzy_face: slniecka a tepla kopec ze :dizzy_face:
@utka mozme aj poobede...... :slight_smile:
21. júl 2016 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka super. Tak ti okolo 14-tej zavolam a dohodneme presny cas...tasim sa!
21. júl 2016 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ved možes aj sem napisat....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...aj my sa tesime :slight_smile: :slight_smile: ...
21. júl 2016 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .....sa mi zda že ta o chvilu Karolinka prerastie :wink: ........
21. júl 2016 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....ešte by som veru išla keď tu je leto také nijaké :frowning2: ....vieš čo už teraz tá malá potvora prerastá cez hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................vy ste bazén nahodili?
21. júl 2016 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....ale mne totok leto celkom vyhovuje... :grinning: :grinning: :wink: ...........nahodili....boli sme tam tri dni a potom prisla jesen :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........Matkovi to celkom vyhovuje......nemože sa cely potapat :grinning: :grinning: ......................ano ano..aj mne....viem o co hovoris.........co bude dalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2016 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ešte keby nejaká búročka sa pridala, tak je to dokonalé, nemám pravdu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ako dlho bude mať Maťko sadru?....joj moja bude len horšie a horšie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. júl 2016 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ano ano..burocku tu možem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......len nejak je u nas skupa :cry: :wink: ...........o týžden v piatok kontrola.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................horšie moje nervy si ma potesila :cry: :grinning: :wink:
21. júl 2016 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme este v Revistskom podzamci...ked dojdeme domov,ozvem sa...doma sa len nejeme a vyrazime do mesta
21. júl 2016 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dobre... :slight_smile:
21. júl 2016 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka uz sme sa najedli...za chvilu vyrazame. Stretneme sa kde?
21. júl 2016 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ďakujeme za stretko a za zmrzlinku :wink:
21. júl 2016 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoojte....
@utka aj my :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... :slight_smile:
22. júl 2016 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte a pekný víkend...............
22. júl 2016 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aka strucna :pensive: :pensive:
@utka kupili ste kotlik?
22. júl 2016 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ano...mozeme gulasovat
22. júl 2016 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj vam :wink:
22. júl 2016 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka prijemnu oslavu... :slight_smile:
23. júl 2016 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jeeej...dakujeme.
23. júl 2016 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. júl 2016 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...

@utka tie torty su perfektne..hlavne ta Vikiho :dizzy_face: ....
@leninka75 ako si vikendovala?
25. júl 2016 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@utka ....blahoželám Lucke k 3 rôčikom :dizzy_face:

@jacka ..len tak bežne doma......
25. júl 2016 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteeee...
Tak sme po týždni doma :wink:.
@jacka švagriná je šikovná, pekné torty pečie.
@leninka75 ďakujem za Lucku veľmi pekne :wink:
Ja som ani nepísala 10-ročným oslávencom...tak teda všetko najlepšie!
25. júl 2016 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte....
@utka veru krasne su torticky..... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2016 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok