• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@utka mas :dizzy_face: ......
27. júl 2016 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@utka...like FB.....
27. júl 2016 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Ďakujem, ze ste zahlasovali.
27. júl 2016 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty si vymenila fotocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2016 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.....
@jacka ..no jo už to chcelo zmenu..deti rastú ....
28. júl 2016 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veru rastu :dizzy_face: :dizzy_face: ...................asi pride burocka :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2016 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...u nás teraz býva každý deň ....

@utka.....srdečne blahoželáme oslávencovi a prajeme všetúčko naj, naj!!!!
28. júl 2016 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 u nas len prsí......ziadna burocka.........nas to obchadza :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj rano tma....ako v noci.....a len prsalo...... :cry:
@utka Vikimu vsetucko najlepsie..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: este budete robit taku domacu oslavicku?.......co ste detom pokupili?.... :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2016 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Viki velmi pekne dakuje...
Doma bola len mini oslava. Este nas jedna caka v sobotu u nasich. Viki dostal a dostane vacsinou peniazky. Chcel mobil, tak ho bude mat a dres...A Lucka dostala knizky, oblecko, hrackarsku pracku, zehlicku, puzzle a magneticku tabulu...
28. júl 2016 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte..
@utka to museli riadne posluchat.... :dizzy_face: :dizzy_face: .......a Lucke sa ta zehlicke zide..budes mat pomocnicku :dizzy_face:
29. júl 2016 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..............
29. júl 2016 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mna porazi...... :frowning2: tak MAtkovi to dali zas do sadry...že sa to nejak zle hoji......na 10 dni..potom rehabilitacia.....a potom zas kontrola.....ach jo....
29. júl 2016 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
1. aug 2016 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............

@jacka ...no to ma mrzí, že sa to zle hojí ....dúfam, že po tej druhej sadre už to bude OK...držím palce...
2. aug 2016 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...

@leninka75...............dakujem....no praskla mu aj druha sadra.....ale kaslem už na to objednala som ho na rehabku.......vy sa ako mate?
2. aug 2016 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...........

@jacka ..a to mu tak samo prasklo či niečo robil?.....tak prázdninovo-pracovne.....
3. aug 2016 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj... :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 nic nerobil.......v piatok mu dali novu a v sobotu praskla.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to riadna kvalita.....odflaknuta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2016 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj............

@jacka ...no to vieš slovenské zdravotníctvo ..........a to má celú ruku v sadre, či len niekoľko prstov? ..
4. aug 2016 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj....

@leninka75 ...najradsej by som mu to dala dole.....nema celu ruku....malicek a prstenik.......a konci niekde medzi zapastim a laktom...................este idete niekam na dovolenku?
4. aug 2016 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............

@jacka ..no ako už si mu to dala dolu?.......aj sa s tým nejako kúpe?.....áno ešte nás to trhá niekam vypadnúť.....
5. aug 2016 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooj

@leninka75 konecne je fuc.....juchu......no ako myslis vo vani? Tam som ho sprchovala......a v bazene.......obviazala ..ale voda sa vsade dostane......maval to mokre...
A kam vas to trha.......pochval sa..
5. aug 2016 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ach inac mi nepali...alebo co ine mi je.......ty si asi bazen myslela.....že... :wink: ......ale celkovo som mimo od vcera.....muž mi vola že si mam nachystat zoznam že pojde do metra.....a zavola neskor......dobre...vezmem zoznam.....idem von na dvor a ..cakam.....cakam.....co ten nevola.....ma iba prehana......až neksor mi cvak že nemam mobil pri sebe......pomoooc.......aj dnes...ideme na kontrolu ....už som zaparkovala vystupujem s auta.....do kelu..nemam papiere.......taj rýchlo nazad....... aj muž volal že ako sme dopadli......a ja mu dnes mi daj radšej pokoj..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a to idem varit cesnacku a nema cesnak...hybaj do obchodu........
5. aug 2016 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte............

@jacka ...tak to si teda mala parádny deň blbec!!!!!.........pokračovalo to aj nejskôr??.......ako ste víkendovali?
8. aug 2016 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.....to leto nám nejako rýchlo odchádza ...............
9. aug 2016 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj....

@leninka75 normalne neviem kde je sever...rano rýchlo na rehabku......rychlo domov navarit....juj už aby sme mali po.....este musim Petkovi veci pokupit do skoly..len som stratila zoznam :cry: ...................................vies co mne totok leto celkom vyhovuje.... :wink: ,...........v sobotu k srtige...už volala že kedy prídeš.....tak mu vravim tak si chod sam...nepreslo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............skoda.... :unamused: :rolling_eyes: .......................vikendovali sme tak ako vzdy v poslednej dobe doma...chce ten vrch dorobit......no ma co robit....este,........................a vy ako u vas prebehol ci preletel vikend?..už viete kam este pojde?
9. aug 2016 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...............brrr..........

@jacka ..a nejdeš ešte počkať s nakupovaním na september?....budú zľavy....waaw takže opäť super víkend pred vami, verím tomu, že sa tešíš.........víkendili sme len tak doma, pri grile.....práve som nadávala, že toto leto je des...vôbec žiadne stabilné počasie....ani bazén sme si neužili tak ako minulý rok...........niekam na Liptov pôjdeme....
10. aug 2016 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahooj..
@leninka75 ved pockam aj tak neviem co pokupit...... :wink: .................no ohromny vikend bude..ach jo...... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ..................juj taka grilovacka dobra..... :slight_smile: :dizzy_face: ...........veru leto na figu.....aj chalani vraveli že boli malo v bazene....a mam pocit že vcera sme tam boli asi posledny krat........kedže hlasia jesen....vo vode bude plavat ladovec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ......................už viete kedy pojdete?.....to len na vikend ci ako?..............moj muž ma bobky z chlapa co nam ma robit schody......nejak nas natahuje ako gumicku na gatkach......v maji povedal že za 6 týždnov budu....pred mesiacom že o 2 tyzdne....vcera že na bud vikend......ach.....
10. aug 2016 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru, veru tiež mám pocit, že sme sa už dokúpali....škoda.....toto čo je dnes vonku čistá katastrofa....ale neboj hádam ich už urobí...aj ste mu už niečo platili?......zatiaľ je všetko čo som obvolala obsadené, tak neviem......nejako sme zaťažení na Liptov, iné lokality som zatiaľ nepozerala...ale kolegyňa má chalupu v Balogu, tak hádam skúsim pozrieť niečo v okolí a išli by sme ju pozrieť....zatiaľ to je len také uvažovanie........inak dnes je vraj medzinárodný deň nič nerobenia, tak hor sa do toho!!!!!!!
10. aug 2016 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ved to ze dal peniaze az80% zalohy......no musim verit ze to nie je vydryduch :grinning: ........ :grinning: :grinning: .........tak drzim palce hadam sa niekde uvolni miestecko :slight_smile:...........kam by ste chceli ist... :slight_smile:.............to si mala skor povedat .........ake tak zas to este stale mozem napravit :grinning: :grinning:
.
10. aug 2016 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Tak toto pocasie dostalo aj mna.. vrrrr...
A to ideme v piatok do Habovky na chatu. Cca 14dospelych a 16deti. Len nech neprsi,aj ked bude chladno.
@jacka tak Matko ma stale sadru? Och joooj.
@leninka75 to by som brala,ze nicnerobenie...
Musela som navarit obed a peciem Vikimu tortu. Zajtra ma oslavu.
10. aug 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok