Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. aug 2016

ahojte.....

@jacka .....a to je niekto známy??......nakoniec asi pôjdeme do Jasnej.....tak pevné nervy ti prajem cez víkend!

@utka ..také stretko mávate tuším pravidelne, či si to pletiem???

leninka75
11. aug 2016

@utka....juj až nezabudnem všetko najsamlepšie ti prajem!!

jacka
11. aug 2016

ahojte....

@utka vsetko najlepšie.... 😵 😵 😵 ..............................nie už nema sadru v piatok mu dali dole...chodime na rehabku..........................neboj ked je dobra partia tak aj pocasie može byt na figu 😉

jacka
11. aug 2016

@leninka75 nie nie je znamy......na inzerat sme ho nasli...... 😝 .........................a kedy tam idete?....................tam už nervy nepomožu...len liter flasky 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2016

Ach jo moje tekvice......do je des s nimi...hnusiakmi 😢

utka
11. aug 2016

Ahojte.
Dakujem pekne.
@leninka75 dobre si pamatas. Uz ideme stvrty krat taka partia.

leninka75
15. aug 2016

ahojte.................

@jacka ............to čo máš???........stránka sa mi otvorila od spodu akukám, že to čo je??..Až keď som prečítala, že tekvica....to ti slimáky zožrali?

leninka75
15. aug 2016

@utka ...ako bolo na stretku?

jacka
15. aug 2016

ahojte...

@leninka75 moje tekvice ...asi 4 ich mam taketo,....ach jo....už sa mi aj do kalerabu pustili...aj do papriky....ja neviem co s nimi.......si ich tu pekne chovam ....ani tak skor neuzdrhnu.... 😠 😠 ....................ako ste vikendovali ?...kedy idete do Jasnej?
@utka pochval sa....aj pocasie ste mali super 🙂

leninka75
15. aug 2016

@jacka ..........svokrovci ich zberajú...mama ich posypáva soľou....a tiež viem, že okolo rastliniek ľudia sypú piliny alebo piesok....a vraj sú nejaké kačky, ktoré ich žerú......a nemáš tie tekvice už zrelé?..... žeby si ich odrezala a aspoň niečo zachránila.....

jacka
15. aug 2016

@leninka75 wow vy ste už tam???............. 😵
aj ja som ich solila.....ale ked vyslo slnko tak som mala travu spalenu..........a do ruky ich nechytim....bleee........

leninka75
15. aug 2016

@jacka ...to bola víkendovka.....ale bolo fajn...hotel rovno pod jaskyňou.....svokrovci majú na nich kliešte.....vy ako u strigy?....

utka
15. aug 2016

Ahojte...
Dobre sme sa mali. Aj pocasie nam vyslo. Akurat, ze vcera rano zacalo jedno dievcatko z partie zvracat, tak sa len modlim, aby sme to a hlavne deti nechytili...

katka1819
15. aug 2016

ahoooooooooj 😀 trooooošken ukážka foto dovolenka v HR - Šibenik - Solaris beach resort , bývali sme v hoteli Niko , aquapark Solaris a úúúžasné vodopády v Národnom parku Krka

utka
15. aug 2016

Pár fotiek z víkendu...

jacka
15. aug 2016

@utka jej ake pekne fotocky... 😵 ....tak dufaj ze vas nic crevne nechyti
@leninka75 u strigi....ani sa nepytaj.......cim dalej tym horsie.....

utka
15. aug 2016

@jacka diiik

leninka75
16. aug 2016

ahojte....

@katka1819 ..tak Solaris???....kukali sme aj my, ale prišlo mi to dosť drahé....pekné fotos!!

@jacka ..no pýtam sa, čím prekvapila??

@utka ..ktorý deň ste boli pri Tatralandii v ZOO??.....my sme tam boli v sobotu niekedy medzi 12:30 a 15:30.....

jacka
16. aug 2016

ahojte.....

@leninka75 ta uz neprekvapi nicim...ale nasrat vie statocne......ohovarat vie statocne.......hadam nakydala hnoj na vsetkych.....aj na tych co nepoznam.....nic pekne z jej ust nevyslo....vnuka chcela vyhodit z domu zato ze chcel ist byvat k mame 😝..že raz ked odidte k nej...tak mu odhlasi trv,pobyt 😝.......a tak 😠
@utka zato Petka nejaka crevna chyta......boli ho brusko..a uz bol asi 5x na wecku 😢

utka
16. aug 2016

Ahojte
@leninka75 my sme boli v nedelu.
@jacka fuha, tak nech je chychlo fit!

jacka
19. aug 2016

ahojte...

@utka už mu je lepsie......ale este podietujeme...... 😉
@leninka75 kde si zmizla?.....dnes sme mali poslednu rehabku...este som aj chiru stihla........a konecne možeme zacat prazdninovat 😀 😀 😀

utka
19. aug 2016

Ahojte...
@jacka tak si teda uzite posledné dva týždne.
Ja dufam,ze si ich uzijeme v zdravi. Muz ma teplotu, boli ho hrdlo. Vraj sa ma izolovat...taj dufam, ze budeme ok. Hlavne deti

jacka
19. aug 2016

@utka dakujem.....este pocasie by mohlo dostat rozum..a nie sa spravat ako september.... 😝 .............................juj a co mu je?....tak nech sa rýchlo vylieci 😉

utka
19. aug 2016

@jacka asi nejaka viroza

jacka
19. aug 2016

@utka nikomu inemu nic nie je...?

utka
19. aug 2016

@jacka mna bolelo hrdlo dva dni,ale uz som ok. Deti zatial ok.

leninka75
22. aug 2016

ahojte.....

@jacka ...ku včerajším meninám Ti prajem pevné zdravie, veľa radosti, šťastia a pohody!.....
....prečo ste boli na chirurgii???......

jacka
22. aug 2016

Ahoj
@leninka75 dakujem 😵 😵 😵 ........na chire na kontrole 🙂 .....teba fajne burky vcera 😵 😵 🙂

leninka75
22. aug 2016

@jacka .....ako si oslávila???........... nás bez búrok, len lialo ako z krhly....ako na kontrole?....už je to OK?

leninka75
23. aug 2016

ahojte....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre