• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahojte...

@utka ...tak to sa rýchlo zdravte...
13. sep 2016 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@utka to vies ako to v skolke bezi..par dni auz je doma.....tak prajem skore vyliecenie :dizzy_face: .....Vikimu sa ako v skole paci?....drzim palce v praci..... :slight_smile:
13. sep 2016 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak Lucka je už skoro fit. Ešte sopel trochu. Vikimu sa zatiaľ páči, ale bude to dosť náročné...
A ja v práci celkom fajn. Len keby viac zaplatili
13. sep 2016 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....dnes máme "malý piatok"....
14. sep 2016 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

@utka vacsie naroky kladu v skole?..neboj on to da... :wink: :slight_smile: ..ake si mala pocity ked si tam nastupila....
Ja si nejak nejdem zvyknut na mojho druheho prvacika.....furt ho mam za drobca... :frowning2:
14. sep 2016 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nooo, bude to trochu narocnejsie. Aj dva cudzie jazyky...no tak verim,ze to da. Pocity celkom v pohode. Som medzi ludmi... aj ked je ich tam veeela novych...
14. sep 2016 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ako ste strávili voľný deň?
16. sep 2016 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.....
19. sep 2016 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. sep 2016 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........

@katka1819...Matúškovi prajem všetko najlepšie k meninám!!!!
21. sep 2016 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :slight_smile: :slight_smile:
brr aka zima zrazu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
21. sep 2016 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ako v praci?
21. sep 2016 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj :grinning:
@jacka Matúškovi všetučko najlepšie k meninkám :wink:
@leninka75 Ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2016 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk zopár foto z návštevy v ČR u manželíkovho brata .. tiež majú 2 chlapcov a tretieho na ceste :grinning: bolo veselo ... prvé dve fotky - náš Peťo v raji kam pozrel samé kaktusy :sweat_smile: :grinning: :wink:
21. sep 2016 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak sa máme fajn ... škola sa začala celkom dobre ... Matulo v škôlke tiež bez problémov ... má nové učky aj triedu ale super žiadna slza nebola ... začali sme chodiť na doučko z angličtiny lebo minulí rok teda to bol zabijak ... ja stále v jednote teraz to bol rok čo som tam ... toľko zatiaľ od nás pre vás :grinning: :grinning: :grinning: ozvem sa opäť niekedy keď bude čas :sweat_smile: :wink:
21. sep 2016 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte.
@jacka celkom dobre...je toho dost,ale zvykam si...
21. sep 2016 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@katka1819 .,skor tvojmu MAtkovi prajem len to najlepšie.......inac moj je MAtej...ale nevadi......ty si to riadne zhrnula...... :grinning: :grinning: :grinning:

@utka Lucinka v skolke?.......este sa jej paci?
22. sep 2016 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.....
@jacka .....Petkovi k dnešným narodkam prajem pevne zdravicko, samé jednotky, šťastie a všetko naj!!!!
23. sep 2016 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@leninka75 aj tebe vela vela zdravicka poslusne deticky a milujuceho manzela :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2016 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@jacka Petkovi vsetko len to najlepsie! Lucke sa v skolke paci,ale vecer mrnci,ze nechce ist. Lebo jej tam jeden chlapcek robi zle :frowning2:
23. sep 2016 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ups ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Maťko sem Maťko tam ... nevadííííí tak nabudúce :grinning: :grinning: :grinning:
Peťkovi aj ja prajem všeeeeeeeeetučko najsamlepšie :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
@leninka75 Lenočka všííííííííííííííííííííícko najlepšie prajeme :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2016 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ved nevadi mozes aj dva krat :grinning:......dakujem za petka....:blush:
23. sep 2016 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses:
26. sep 2016 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte................

@jacka @katka1819 @utka ...ďakujem dievčatá, že ste si na mňa spomenuli.....ako sa inak všetky máte?......neznášam tento školský kolotoč .........
26. sep 2016 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....my sme mali už včera rodičko....
27. sep 2016 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
28. sep 2016 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Aj my z mame po rodicovskom........zas pojdu do skoly v prirode......hlavne ze ucka tvrdila ze uz s nimi nepojde :grinning: :grinning: .......a pojdu v oktobri do planetaria v ziari....Matko hned zahlasil ja som tam uz dva krat bol .....pojdem aj treti krat :grinning: .......Petkova ucka im dava zabrat....tolko uloh im dava....ze este ani Matko tolko nemal ako oni.........a konecne sme sa dostali z chorob.....vsetci sme sa vykychali vykaslali.....len muza to zas obislo......
28. sep 2016 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To co je za hnusnych smailov :angry: :angry: :angry: ......
28. sep 2016 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..............

@jacka ....aj tu v ZA rozprávajú kolegovci, že deti chodia pomaly každý rok do školy v prírode..u nás na dedine sa také niečo podarí horko-ťažko zorganizovať 1x a fajka zhasla.....väčšinou sú rodičia proti, že načo však deti sú v prírode takmer stále, alebo sú dôvodom financie......aj keď teraz dával príspevok štát....a kam pôjdu vaši tentokrát?
.....Peťko je v škole zatiaľ spokojný?....ako mu ide písanie a čítanie?....
...ja som zistila, že na druhom stupni majú naši oveľa menej úloh ako na prvom ...teda aspoň zatiaľ.....majú zopár predmetov, ako ja hovorím pre rodičov...tak napr. taký predmet mediálna výchova alebo tvorba projektu a mediálne zručnosti.....
....u nás už tiež boli sople..Lolka 5. deň v škôlke a šup nádcha, a tak boli skoro všetky deti+učky....z nádchy sa celkom rýchlo vyliečila a teraz zasa kašle.....
....neboj muž si to vyberie inokedy.....
29. sep 2016 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..................piatoook ...
30. sep 2016 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok