Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2016

Ahojte....
@leninka75 nuz bojim sa aj ja ked pojde matko na druhy stupen......hadam to dame 😀 ......aj tie ich domace ulohy 😀 ....som zabudla kam maju ist.....dufam len ze bude moct aj matko ist........petko spokojny....pisanie ach jo....a este necitaju .....to bude este len......
Baby ako ?....

jacka
6. okt 2016

ahooj.... 🙂 🙂

leninka75
6. okt 2016

ahojte........začal semester, tak nestíham...ale zdá sa, že už sa to tu upokojuje, tak bude toho času trošken viac.....

@jacka ........ten príspevok od štátu na školu v prírode sa dá využiť opakovane, či len 1x?....načo sa bojíš popredu?...Maťko zvládne druhý stupeň, však je šikovný.....ako mladá pani učiteľka?.....
...moje baby dobre...Lolka je akčnejšia, máva angličtinu a tanečný...a Lilka, je klasický pecivál.....aj keď konečne začala chodiť aspoň na výtvarný krúžok.....

utka
6. okt 2016

Ahojte...
Tak sopel je zase aj u nás. A to bola "až" 13 dni v škôlke. Dnes som s nou bola ja, zajtra bude muž...

leninka75
7. okt 2016

ahojte......

@utka....tak nech vám to rýchlo prejde!...

...pekný víkend!!!

jacka
10. okt 2016

Ahojte...
@leninka75 ....neviem ako je to s tym prispevkom.....vlani sme platili 85e tak sa minezda zeby daco bolo lacnejsie.........mlada ucka to preziva 😀 😀 ....este aj na net zavesi ulohy 😀 😀 .....a kadejake oznamy tak da....no ocividne ju to bavi 🙂 .....aj tv maju ako fakt nie ako matko hraju futbal 😀 😀 😀 ...............to riadne behaju po kruzkoch 😵 😵 ......
@utka taak sa rychlo vyliecte 😉

leninka75
10. okt 2016

Ahojte......fuj to je čas....

@jacka ...zaujimavé s tou školou v prírode...my sme neplatili nič, išlo sa cez ten príspevok od štátu.....len aby to tej mladej učke vydržalo....je fajn, že je taká zapálená.....ako podkrovie?

leninka75
10. okt 2016

@utka ...ako sa darí?....ešte ste doma, či ste už mašírovali za povinnosťami?

jacka
10. okt 2016

@leninka75 vec prave..tu sla jedna do Tatier a platili 20e......tak neviem ako to je..............ach bodaj by bolo uz hotove.......caka sa na kurenara......ten pride az o 2t......a elektrikar caka pokial kurenar nieco urobi aby mojol pokracovat,,,,,,,....ale sadtos sme dali vsade len dole nie .....kvoli ruram.... a izby uz maju konstrukciu a sadross z jedne strany...caka sa na elektrikara aby dokocil kable......

jacka
10. okt 2016

@leninka75 neviem ci daco vidno v zadu je matkova izba a v predu je petkova

leninka75
10. okt 2016

@jacka ..no ešte roboty dosť..mne sa tam najviac páči to lehátko.....

jacka
10. okt 2016

@leninka75 😀 😀 😀 ach to som si nevsimla 😀 ......to je moje 😀 😀

utka
10. okt 2016

Ahojte.
Lucka už bola dnes v škôlke. Už má len trochu soplík.
Ja som na tom o niečo horšie. Tečie mi z nosa, chrchlem. A ešte tomu som včera skončila na pohotovosti. Bolel ma hrozne pravý prsník. Dnes som bola na sono. Mám zápal a vyfasovala som ATB na 10 dní. Ale zajtra už idem do práce.
Naši minulý rok neboli v škole v prírode. Tento rok učka zisťovala záujem, tak neviem, ako to dopadne.

jacka
11. okt 2016

Ahojte..
@utka no pekne to skocilo aj na teba a este aj pridalo 😒 ☹ .........tiez nechapem tu skolu v prirode podla coho davaju prispevok......voani nebola jedna cela trieda ze sarodicia kvoli tomu vzburili......ale uskodili len detom..... 😝

leninka75
12. okt 2016

Ahojte.....

@utka ..no pekne, tak rýchle uzdravenie prajem.....zápal prsníka?....ešte máš mlieko, či z čoho sa to?...

@jacka ..som si aj myslela, že to bude manažérske lehátko.....u nás. síce sme malá škola, ale tak cca 5 rokov po sebe rodičia vždy odmietli školu v prírode pre deti...neviem, či hlavnú úlohu hrali financie alebo niečo iné.....

utka
12. okt 2016

Ahojte!
Ďakujem baby, už je to lepšie.
@leninka75 mlieko už dávno nemám, tak nechápem z čoho to...

leninka75
13. okt 2016

ahojte.............

@utka..to je fanj, že sa to lepší...si PN či pracuješ?

jacka
13. okt 2016

ahojte....

@leninka75 no jasne ......dobre si to kresielko vystihla 😀 😀 ..........skoda tej skoly pre deti....ved len im ublizia...nie?....Petko rano s placom že co ked donesie 2 s citania .... ☹ :-ach joo 🤐

@utka super ze ti je už lepsie..... 🙂 ....je to divne s tym prsnikom 🙂

jacka
13. okt 2016

@utka
@leninka75 ....co mate nove 🙂

leninka75
14. okt 2016

ahojte.....konečne piatok.....už mám toho plný zub po celom týždni

@jacka.....nové?....kúpila som si tri vresy do skalky.......chcem ísť s mužom do kina na Inferno tak špekulujem ako s babami......a vy čo nové?

leninka75
17. okt 2016

ahojte...to prečo ten víkend zasa tak rýchlo ubehol?...

jacka
17. okt 2016

ahojte,,,,

@leninka75 kedy idte do kina?...ci už ste boli?.....vresy su krasne a kde ich mas?....no ja mam pocit že nielen vikend leti ☹ ☹ .......o dva týždne pride kurenar tak sa nam to zas trochu pohne.......v sob sme boli v NR......na autosalone.....poslintat........tam sme nazbeiralai koooopce gastanov...akoby ich tam nik nehccel...Petko vzal do skoly..... 😉 ...chuda ledva to niesol ale nechcel pomoct......a Matko ide v stredu do ZH....do planetaria
http://www.planetarium.sk/

leninka75
17. okt 2016

@jacka ..zatiaľ sme boli len v nedeľu s deťmi na Bociany...super!!!...na konci mi aj slzičky vybehli.....my s mužom až v piatok, zabezpečila som deti, tak môžeme......švagor nás volal na autosalón, ale to vieš už máme 4 autá, tak načo ďalšie. 😀 ........ale kôli tým gaštanom by som sa dala ukecať, u nás nič moc a chcela som z nich robiť veniec..tak snáď o rok.......vresy mám zatiaľ na balkóne, ale pôjdu do záhradky......sa mi to marí, alebo už boli v planetáriu?.....tam by som sa ja ja celkom rada išla pozrieť............
.....ako to vidíš s tými izbami, budú do vianoc?
.....a keď sme pri vianociach , čo ideš deťom kupovať?......tuším je to z roka na rok ťažšie niečo im vybrať.....

leninka75
19. okt 2016

Ahojte..........čo to tu zasa aké zmeny??!!....

jacka
19. okt 2016

@leninka75 ahooj.......ake zmeny?..... 😕 ja som bola vcera ko.....zas uradovala moja hlava.....som myslela že sa to neskonci...a dnes zas mrcha......celkom mi je na nic.....asi vekom 😀 😀 😀 😀 😀 ........................no vies co mna ten autosalon nejak nechyta...furt to iste...... 😀 😀 😀 poslintam a idem prec.... 😀 😀 .......chalani boli na Bocianoch...matko vraj skoro zaspal......ale chcem ich poslat na totho kocura s 9zivotmi..........
http://www.europacinemas.sk/klient-2/kino-24/st...
boli už v palnetariu......MAtko 2x v skolke a Petko tiež...ako predskolaci....ale tam sa da ist......paci sa im......ja by som sla tiež....celkom ma bavia take veci 😉 😉 ..................jeeda vianoce...a darceky a riadenie......pomoooooc 😢 😢 😢 ..........netusim ani za mak.......este Petkovi že bycikle...ale MAtkovi....ach nieee ☹ ☹ .........vy ste na tom s darčekami ako?...........izby do vianoc nebudu.....neverim tomu......kedže to vsetko sam robi...okrem elekriny a kurenia......sa divim že mu este nepreplo.......a vlastne aj možno hej 😀 😀 😀 😉

jacka
20. okt 2016

Ahoooj......
A prsi a prsi......

leninka75
21. okt 2016

ahojte.............

@jacka..toto počasie nemusím, blee......u nás úradujú sople..obidve schytali takú fajnú nádchu, že keď smrkajú, tak majú zelené sopliská až na hube 😀 ......u nás v robote to isté, teda hlavne študenti...všetci kýchajú, kašlú.....
...tiež som chcela ísť na 9 životov pána Fúzika, len u nás to už nehrajú,,,,,
...my asi kúpime lego, s tým sa celkom obe ešte stále dokážu zahrať......nejaké oblečko už Lidl poskytol...a u sestriných detí som v koncoch....
....ako hlava už dobre?....
...ty poznáš chlapa, ktorému nepreplo??? 😀

leninka75
21. okt 2016

...pekný víkend....

denisenko
21. okt 2016

ahojte.... 😉 po sto rokoch....na koni.... 😔 😔 😔 😉 ...ale nezabudla som..len malokedy zapnem PC....a väčšinou ani čas neníííí...

tuším riešite Vianoce??? ...ja vobec neviem, čo a ako....a nejako mi je to aj jedno 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2016

Ahojte....
@leninka75 a davas deti do skoly?.......ved toto pocasie je idealne na choroby,,,,,ja mam doma Petka.....v joci nemohol ani kaslat tak ho hrdlo bolelo.......a rano uz bez hlasu.....a Matko zacat kaslat tiez...dufam ze to do prazdnin vydrzi...............ja co som kuk program na ten film tak len cez vikned to hraju.....ale ved neva....ak sa bude dat stiahneme 😉 😉 ............veru kas pravdu......nepoznam ziadneho normlaneho chlopa 😀 😀 😀 ......
@denisenko no ja nestiham.....co to ..... 😀 😀 😀 😀 .....ako sa mate?..........chodite do skolky?.....Denisko ako v skole?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre