Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
3. nov 2016

Ahojte.

@leninka75 my tak všelijako. Ja v práci celkom fajn. Viki v škole trošku fláka. 23.11. majú monitor. A Lucka je už tretí, či aj štvrtý krát chorá ☹

leninka75
4. nov 2016

Ahojte.............
@jacka ...jej to keby každá návšteva u strigy bola taká krátka!!!!...........inak to sa mužovi oplatilo??....to je parádička taká črevná viróza 😝 .....treba len dúfať, že muž to nedoprace domov.......no Lolka od konca septembra má skoro stále nádchu, pokašláva....3-4 je OK a potom zasa....naposledy mala také fest zelené sopliská, ktoré neprešli ani po pamycone a už jej to zatekalo na hrdlo, tak Dr. rozhodla, že to prelieči....takto podobne to mala aj minulý rok .....a Karolínka vyfasovala liek na upevnenie imunity, ale len z toho dôvodu, že Dr. videla, že Karolínka má kútiky, ale také poriadne a keď som povedala, že tie kútiky má celú jeseň a zimu až do jari, tak Dr. sa rozhodla podporiť imunitu...Karolínka našťastie nebýva nejako extra chorá, minulý rok mala dokonca 0 vymeškaných hodín.....
..ja obdivujem takéto maminky čo bojujú so všelijakými pliagami...vždy si hovorím, že ja by som to nezvládla, ale keby prišlo na lámanie chleba musela by som nič iné by mi nezostalo.....však to vieš podľa seba...celiakiu u oboch si si poctivo odrevala a musela si sa s tým vyrovnať.....

leninka75
4. nov 2016

@utka ...aaale však Viki je hlavička!!!...doniesol nejaké horšie známky?.....áno, áno ten monitor je celoplošný...som zvedavá.....Lucka je veľmi chorá, či len také prechladnutie?...držte sa...

leninka75
4. nov 2016

@jacka...to akí čudní smajli sú tu teraz??

jacka
4. nov 2016

@leninka75 veru keby boli navstevy stale take a daleko od seba 😀 😀 😀 ............tak mas Lolku doma?......teda ides tam a hned atb......len nech sa rychlo prelieci...........to fakt ma tak dlhi kutiky?......co dostala na imunitu.......?.........
Veru vyrevala zom sa najprv pri jednom potom pri druhom.........to vies to sok......ale to je nic oporti tomu coby to mohlo byt...a cim vsetkym sa trapia ine maminy......ako sa vravi da sa zvyknut.......ked musis.....ako idete viknedovat?.....k nam ma prist elektrikar......a to je dalsi mimon......ked tu naposledy bol ...tak sa musel vratit bo polovicu zabudol.......ja totok nechapem ...ako si takyto robotnici zarabaju na seba ked su vymlety....esteze si vsetko ostatne robi muz sam...

jacka
4. nov 2016

@leninka75 cudny su...sk9r by som ich nazvala ze su smailovia skaredy 😝

jacka
4. nov 2016

@utka lucke je co ze je chorucka?......nedoj Viki je sikula.....da to 😉 ...a ty v robote ako?....

leninka75
7. nov 2016

Ahojte....nebudú ešte vianoce????..............

@jacka ....pekne sa vám to podkrovie pohlo...kúrenie, elektrina....ešte asi vodár príde, či to už máte?.....a to vám niekto takého elektrikára odporučil?.....
.....Karolínka dostala Broncho-Vaxom......Lolka bude ešte dva dni doma a potom si to nechcem ani predstaviť čo zasa bude, brrr...............
......víkend len doma oslavovali sme ....a vy?....boli ste niekde?

jacka
7. nov 2016

@leninka75 ..Lolka nechce do skolky ?ci preco si to nevies predstavit.......a Karolinka je doma ?................no prisiel ten elektrikar....sa citim uz ako vyvarovna 😀 😀....toho elektrikara nasiel muz..niesol mu balicek 😀 😀 ...co bol kurenar bol aj vodar....pride uz len kvoli wecku......este to musi osadrovat....potom vymalovat a potom podlaha........a nakoniec to najlepsie .....kupvanie nabytku 😀 ....len neviem ci sa mam tesit ci co.... 😉 😉 ........som musela za petkovov ucko......nechce mi chodit do skoly...napina ho na vracanie..boli brusko...slzy na krajicku.....ale vraj sa nic nedeje z jej strany.....dospsla k tomu ze je prisna...pekne sa ohodnotila 😕

jacka
8. nov 2016

Ahojte 😵

leninka75
8. nov 2016

Ahojte......čo ten smajlo??....to je ten v pravom stĺpci úplne dolu?.....ja som z nich mimo... 😝
......................Lolka je exot, ale v dobrom...zistila, že dnes majú na obed v škôlke šišky, tak že ona ide do škôlky 😀 😀 😀 😀....smola, je odhlásená...tak potom vyjednávala s Karolínkou, aby jej aspoň jednu doniesla 😅 😅 😅 😅 ......Karolínka je zdravá, takže nemá byť dôvod doma ...............do wecka pôjdu aj nejaké kachličky?......jasné, že sa teš na kupovanie nábytku, však to je to najlepšie .......a to čo s tým Peťkom???...zistila si čo sa deje?..........

leninka75
8. nov 2016

@jacka ..som ťa do horného príspevku zabudla označiť, ale však vieš, že to bolo tebe 😉

denisenko
8. nov 2016

ahojte.... 😉 dnes som bola nezáväzne podať prihlášku do Bánovej..do špeci školky...od septembra..ale ešte musím dostať njskor termín od Janošíkovej v Trnave a uvidíme ako to vidí ona....ach jooo....a to mám ešte aj malé dvojmesacne šteniatko na krku....

denisenko
8. nov 2016

@leninka75 ha ha ha...som si spravila náladu...že šišky na obed..treba ísť do školky... 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. nov 2016

@jacka fúúha...to máš ťažko...nikto sa neprizná.....prešli sme si s tým s Deniskom, pamätáš?

jacka
8. nov 2016

@denisenko veru nic moc...pamatam si.....ach vobec mi stoho nie je dobre...ucka nic nevyriesi.....len sa bojim ze dopadnem ako s matkom......ani z auta nechcel vystupit 😢 😢 ......to vy ako chcete chodit do skolky tak daleko......hadam sa nechcete stahovat ci ako to idete riesit....?..... 😕
@leninka75 strasny smailovia.....hej je to ten posledny...som netusila ze je taky hnusny...blee.........nic nezistim ......hlavne ked sa sama prizna ze je prisna.....a petulo taka dusa citliva....neznasa ked niekto krici....a ona vraj kazdy den na jedneho huka..........potom mu povie ze nevie anglictinu.......malo cita...to celkom na psychike neprida.......a to tolko uloh dostavaju ze to robike na etapy co ho s pisania ruka boli..............somsa teda v tych tvojich dievctach zamotala.....som myslela ze Karolinka bere atb.......juj tak prepac 😉 ......... 🙂 ...............no chcela som dat take inaksie ako hnede... zlte.........alebo sede......vsetko je to na jedno.......petko si vybaral zelene....take pekne svetlucke........uvidiem este.....kuplena bude asi celkom posledna.....
V sob sme dali vymenit susedovi manzetu na aute.......ako ju menil posr..l.....klb.....a aby toho nebolo malo este aj prevodovku.....tak slubil ze nam to da do kopy.....hlavne ze dnes uz utorok.....rano a vecer som zas taxikar......ach bodaj by sa to uz utriaslo.....

jacka
9. nov 2016

Ahojte.. 😎
Petko dnes doniesol styri jednotky......som za uckou mala prist skor 😀 😀 😝

jacka
10. nov 2016

Ahojte....tak nech sa uz tento tyden skonci...konecne nam opravili auto...tak som vecer o 9tej vyhodila muza nech mi ide natankovat........a ked prisiel biely ako stena....a ja co....ze mu vbehla srnka na cestu......teraz biela ja.....a on ze nic sa nestalo len naraznik je prasknuty....rano zas petko.......potom striga ze mame prist dole na zabijacku......do toho mrcha.....ja uz mam dost.........takze uz beriem len dobre spravy alebo ziadne.....😊

jacka
10. nov 2016

@leninka75 vidim ta..hned mi je veselsie☺ze tu nie som sama 😉

leninka75
10. nov 2016

ahojte..............

@denisenko ..prečo chodíte až do Trnavy?.....som si všimla, že máte nový prírastok...to ste ako k tomu prišli?....ja som nejako pozabudla, že aj Denisko mal mindráky zo školy, čo sa dialo, ak teda môžeš povedať?

leninka75
10. nov 2016

@jacka ....som včera nejako nestíhala...tuším sa mi to stáva už pravidelne.....
.....brala by som to zariadzovanie..teraz sa postupne snažíme Laurinke dokupovať veci do izbičky ako písací stôl a stoličku...a také prkotiny ešte.....no super, že srnka, ešteže sa nič vážne nestalo.......Peťko super!!!...hádam ho to trošku povzbudí.....však ste boli v jame levovej len nedávno, to už zasa jej srdce piští po synáčkovi??

jacka
10. nov 2016

@leninka75 veru nejak nestihas castejsie....mas vela roboty?...................aj sa tesim na nakupy...aj taky cudny pocit.....ved chapes............vy idete na rok do skoly?...... ..................keby sa ta srnka dostala mne pred auto...tak ma rovno svihne.....staly vsetci pri nom....esteze ho nerostrieskal.....bo susede tiez takto a mala cele celne sklo na cucky.............Petko si proste muzi zvyknut...inac to nejde......................jasne vymysla striga strigoviny.....keby si ma videla aka som bola nasrata.............nemozem ju v poslednej dobe ani citit......a to sa fakt snazim mysliet pozitvne..ale totok ma vzdy vytoci.............nejdem davat ani smailov ..su otrasny

jacka
11. nov 2016

ahojte....
No nacos padal sneh ..ked je teraz teplo.......esteže je piatok....

leninka75
14. nov 2016

ahojte.....

@jacka ..no čo boli ste?....áno Laurinka pôjde v septembri do školy....už teraz sa popri Karolínke všeličo naučila......boli sme včera na Trollov...taký milý príbeh...neboli ste?

jacka
14. nov 2016

Ahoj
@leninka75 tento vikedn co ide......ale soms a s nim sekla.......tak asi ostanem doma.....o com pochybuje..........juj davno sme neboli v kine......musim ich zobrat vyvencit lebo sme v poslednej dobe furt len tu.......ako ste vikendovali?

jacka
14. nov 2016

@leninka75 inac aj petko sa vela od matka naucil......isto vedel iac ked nastupil do skoly ako matko

leninka75
16. nov 2016

ahojte..bleee nakydalo .....

@jacka ...ja som včera nechcela veriť vlastným očiam...Laurinka mi začala veselo sms-kovať...som kukala jak puk, že či jej niekto pomáhal, ale nie Karolínka je 1x ukázala ako má poslať sms a teraz už frčí sama....nechápem!!!

....vytešujem sa lebo v piatok mám dovču!!!!.....

jacka
18. nov 2016

ahoj.,..

@leninka75 ...noo super sikovnica je---...............mne by oci teda vypadli.......ona vie už spajat slova?...... 🙂 🙂 ....................ja som bola tento tyzden ko....hlava ma 4dni bolela.....a nic nepomahalo.....len som sa stopala tbl...........chalani zacinaju byt nejaky soplavy......este ze ide vikend....trochu ich poliecim.....................tak mas predlzeny vikend....a deti sli do skoly?........lebo MAtko nemusel......ale Petko už hej....a tak sli obaja.....a na cestach prazdno....som nevedela rychlo aky je den...

leninka75
18. nov 2016

Ahojte...
@jacka ....juj to máš teda na figu.....to už je asi migréna či nie?.....to ako je možné že jeden musí a druhý nie?....Karolínka išla do BA na výstavu do Incheby o kozme a s Lolkou šunky valame doma....dúfam že sa to chlapcom nezhorsi.....včera sme si s mužom varili víno a nejako mi zabehlo, že mi až nosom vytekalo a normálne som potom zostala sopľava...nechápem.... vikendite asi len doma či pôjdete niekam?

jacka
18. nov 2016

@leninka75 takto dlho ma este nebolela....som uplne rozbita.........to maju fajny vyletik......ale vam dvom je super najlepšie este aj pocasie vam praje......................neviem co cez vikend....bo je ta zabijacka...len muz sa nevytlacil......a mne ta ma fakt nechce....a vy ako?.......idete niekam?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre