• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
dobrú nocku jacka :slight_smile: ......a zajtra držím prsty :dizzy_face: :dizzy_face: snáď sa Danielko otočil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja do hajan :pensive:

dobrú nocku mamky :dizzy_face:
30. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcky mamky!!!
Aj ja idem zjtra po mesiaci a pol na kontrolu s krvou. Ale mám zlého ciťáka, lebo mám nové modriny a silnú menštruáciu :frowning2:
30. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku,herečky :slight_smile:
30. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú mirri...prečo tu už nemáš foto???
30. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile:

ako aninka...dobrá bola noc?.......dufam že už nie je taká opuchnutá :wink:

som zvedavá či sa otočil ..ale stále ho citim viac dole pod rebrami som ešte nič necitila :frowning2: ...no však uvidím :wink:

utka držím palčeky..aby všetko dobre dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face:

leni...majte sa :wink:
31. júl 2009 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky

utka,jacka držím vám obom pršteky,aby bolo všetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Simonka má hornú perú strašne opuchnutú :cry: :cry: :cry: v noci si do toho musela kuskať,lebo má na ústočkách zaschnutú krvičku :cry: .......ja neviem čo mám robiť :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........ale asi pojdeme ku doktorke,radšej nech sa na to pozrie ona :frowning2: .....dúfam, že nás nebude nikam posielať :frowning2:
31. júl 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!............síce trošku neskôr ale predsa!!! :slight_smile: ..........aninka, jacka!! :wink:
31. júl 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aninka chúďatenko malé???...........a čo sa nejako moc vrtela??.........ja mám
z tohoto tiež hrôzu, že mi capne od niekiaľ.................držkajte sa!! :slight_smile:...aninka, asi keď sa vrátime už bude sabinka na svete, tak nech to prebehne rýchlo a nech ťa moc nepotrápi..rýchlo sa zotavte a rýchlučko domov....a nech je sabinka zdravučká!!!
jacka, držím palce, aby boli dobré výsledky!!!!
utka, aj tebe!!!!........a kráásnu dovolenku!!!!
deni, blahoželám ku prac. zmluve!!!
ešte vám poviem, že včera sa sado-maso nekonalo!!!..........mamina nestihla dobehnúť, aby mi strčila hlavu do úst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......... .spratovala nástroje............bola z toho mierne znechutená, nuž ale doktor bol rýchlejší......asi mu ma bolo ľúto..........smrť v očiach......mala som stlačené zuby a to mi nerobilo dobrotu, trošku mi to odvŕtal a je to OK.............zatiaľ, pa.............možno ešte kuknem :slight_smile:
31. júl 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojte herečky,ako sa tu mate???Cely tyžden som robila takže som sa sem ani nedopracovala.Dnes som doma a upratujem,varim a samozrejme periem :grinning:
Leninka poprosim info čo sa tu stalo :grinning: :grinning:
Aninka chudatko moje malinke,radčej snou chod k dr.,zato nič nedaš :frowning2:
Utka držim pršteky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Ja som mala dostat v nedelu mrchu a ta mrcha jedna mi došla v stredu :angry: :angry: :angry: teraz ked je take suprove pocasie :confounded: :angry: :unamused: :grinning:
31. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
leni, dík a aj tebe peknú dovolenku.
aninka, no čo, bola si u dr.?
jacka, ako si dopadla?
siwi, aj ja som mala dostať v stredu a dostala som v pondelok v noci...
...a ďakujem vám za podporu...dopadla som zle, ako vždy. Takže v septembri operácia. Po dovolenke 28.8. idem na kontrolu a mám sa ísť potom objednať aj na chirurgiu :frowning2:.
31. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka a čo ti budu robit?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:

leni ďakujem pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........užite si dovolenku :dizzy_face: .............inak si ma rozosmiala maminou :grinning: :grinning: :grinning:

siwi,a ja som si už myslela, že napíšeš, že si v tom :slight_smile: :grinning:

utka,to mi je ľúto, že máš zlé výsledky :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........a povedz mi moja..tou operáciou sa to už dá do poriadku,alebo je možné, že ani nie??????????? :frowning2:

u doktorky sme neboli,samoška má dovolenku :angry: .............Simuške to pomalý odpúcha,nesťažuje sa na nič,ale má tu hornú peru,tak z vnútra preťatú :frowning2: :frowning2: :frowning2: bambuliatko moje krásne.....ale vraj ústočka sa rýchlo zahoja,vlastnými slinami,tak neviem,ale je pravda, že teraz to už vyzerá trošku lepšie :unamused: ......teraz spinká,aj ja som si trošku zdriemla.............ráno som si bola pre vodičák,takže od dnes možem oficiálne jazdiť :dizzy_face: ...........inak na fotke vyzerám hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............a bola som aj na nákup,zajtra chceme trošku pooslavovať Simkine narodky,chceli by sme grilovať,tak snáď nehlásia dážď :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......... oslavujeme až večer,až keď bude v záhrade tieň :wink:
uvarila som si kávičku,trošku porelaxujem,lebo Sabínka ma nejak veľmi tlačí tam dole :unamused:,dosť ťažko sa mi chodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:.........tak by sa mohla trošku poposúvať vyššie :slight_smile:
31. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, tak super, že je Simke lepšie...
No ja keď som si bola po vodičák, tak som hneď od polície šoférovala domov :wink:...
S tou operáciou sa to môžno dá do poriadku.Nie je to 100%...Ale od októbra by mali mať nový liek-rastový hormón na krvné doštičky a nárok naň majú len tí, čo už majú slezinu von...Takže ešte je tu táto možnosť...
31. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, skús chodiť po rukách dolu hlavou...nebude ťa Sabínka tlačiť :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjoj utka,keby sa to dalo :grinning: :grinning: :grinning: ...........ja mám normálne pocit,keď sa tam babulka mrví, že mi o chvilu bude z dola visieť jej ruka :grinning: :grinning: :grinning:

to by bolo super,keby sa Ti to po operácii dalo do poriadku :unamused:.... .utka a to je dedičná choroba alebo ako??????.............ja som si bola pre vodičák s ocom.........a prvú jazdu si chcem odjazdiť na manžovom aute,takže až večer :slight_smile:
31. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááj, tak si prvú jazdu vychutnaj...
Nie je to dedičná choroba...je to nejaké autoimúnne ochorenie...
31. júl 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
utka neboj bude všetko v poriatku,budem silno držat prsty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež sa to muselo nalepiť akurát na teba :angry: :angry: :angry: ...........aj ja držkam palčeky,aby to už prešlo :dizzy_face:

Simka sa už zobudila :slight_smile: ..sa napapá a ideme von :wink:

večer kuk............som zvedavá s akými správičkami príde jacka :slight_smile:

zatial pa pa mamky :slight_smile:
31. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!!
Kde ste všetky?
jacka, čo sa neozývaš???
31. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je divné :confused: :sweat_smile: už skoro 4 hodky tu nik nečuchol? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo ste choré všetky? šak inokedy o takomto čase klábosite o dušu :grinning:

utka,držím aj ja prsty aby si sa z toho rýchlo dostala :wink:
ani,vtedy ked si tvoja Simi narazila peru,moja Lianka si narazila oko - v postieľke - neviem akým zázrakom sa jej to podarilo :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :grinning: a má tam teraz peknú modrinku a jazvičku :confounded:

za pol hodky by nám mal prísť domov ocko - týžden sme sa nevideli,tak sa tešíme :slight_smile:
31. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...idem si vás prečitat :wink:
31. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri kde máš album..čo sa stalo? :confused:

utak to mi je luto..ale hádam to už bude všetko o.k :wink:

ja nič nove...maličky si pekne sedká dole ritkou.....tak idem chodit po hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani....sliny lieča tak v pusine sa jej to rýchlo vylieči..nebojkaj...a nerob paniku :wink:
31. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak tebe som zase skomolila meno :sweat_smile: :frowning2:

a už neviem ani písat... :angry: ..dnes mám den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru noc a pekne sníčky :pensive:
31. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to je v pohode...ty ho komolíš stále :grinning:
Veľmi pekne vám všetkým ďakujem. Dúfam, že to bude OK :wink:Viki už spí...od deviatej :wink:. Ale nespal cez obed,lebo som potrebovala, aby teraz rýchlo zaspal. Zajtra ráno skoro vstávame...Totižto pre neho skoro. O pol osmej. O osmej vyrážame do Pešti :wink:.
31. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zajra večer som tu ako na koni. Dobrú nôcku :pensive: .
31. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.......... :slight_smile:

u nás krásne popršalo.....aj ked je teplo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale nesvieti :grinning:
1. aug 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:

včera som tu už ani nekukla,lebo ma stráááááááááááášne bolela hlava :cry: :cry: a viem prečo,tou zmenou počasia :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci začalo pršať............ale aspoň bol fajnučký vzduch :dizzy_face:
ja si už pomaly chystám veci na grilovačku :slight_smile: ale začneme až okolo piatej :wink:

a mám už doma tortičku pre Simku...........skúsim hodiť foto :wink:
1. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto tam je :wink: ................zajtra pridám fotečky z oslavy :slight_smile:

o chvilu idem do mesta :slight_smile: a budem šoféééééééééééééééééééééééérovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto???? :sweat_smile:

ani krásna tortička......už len rýchlo zjesť :wink: ....mna včera bolela tiež hlava..ale ráno som si ju natrela tak sa to dalo vydržať

sa teším na fotky..... :wink:

a ako ti šlo šoferovanie :slight_smile:
1. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok