Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
23. mar 2017

@jacka .....mňa s desiatami čaká niečo podobné 😠.......a podobné mám pri varení, na porážku 😖
..........jej to je slečinka!!!....ja som si stále myslela, že je to fešák!!!........tak máš parťáčku 😀......riadne porástla!!...sranda náš pes keď bol malý, tak som čakala, že všetky topánky budú rozťahané, ale tie si nikdy ani nevšimol...jeho vždy fascinovali handry...a má to doteraz...náhodou niečo zabudnem odložiť už to má nasťahované v búde.....v lete keď sa baby kúpali v bazéne, tak im kradol nohavičky 😂

jacka
23. mar 2017

@leninka75 ved to varenie....nocna mora.....ak chcem obom tak jeden polievku a druhy druhe......Matko napr sosovicu nelubi.....sice sa v nej pomrvi ale nenaje.....tak jemu sa potom snazim urobit druhe co lubi viac..........................nie je fesanda......ja ju volam krpana.....😉.........aspon daka baba .....ale chcela som psa...nie fenku.....a po prvom harani...pojde pod noz.....................tak to akeho zlodeja mate...😍😂...........nam nic nebral..uvidme co s tou...................ale vies co....stale porovnavam....ze toto hary nerobil.....toto urobil......chcela by som ho nazad......ale aj tato je zlata..............

jacka
27. mar 2017

ahoj🌞

leninka75
28. mar 2017

ahojte.............

@jacka ...zasa nestíham..blee....kopí sa to a len tlačím pred sebou......Laurinka mi na tom plaveckom prechladla...takže je doma.....vonku krásne dni a ja sedím v robote......ako sa máte ?

jacka
29. mar 2017

ahoj

@leninka75 tak uz aby boli prazdniny............krasne je von uplne ze moze byt..............🌞..............ale stale rovnako....pracem zimne veci......tesim sa zo zahradky....uz aby aj kvietka kvitli....................ty si normalne vedela ze ochorie....ach jo...smutne.......aj si bola u dr...:?

leninka75
29. mar 2017

Ahojte............

@jacka ....keď mi robíme aj cez prázdniny ☹..............ja mám moje a mužove zimné bundy už dva týždne odložené na prádlovom koši čo sa neviem dostať k tomu, aby som si dala do vákuových vriec....😠...stále to kôli niečomu odsúvam..............Lolka je taký kostlivček, žiaden tuk čo by ju hrial 😉.....a tej bazénovej studenej vode prechladla raz-dva.....ale už je to celkom OK...aj slniečko pomáha 😍.................

jacka
29. mar 2017

@leninka75 ....slniecko je najlepsi lekar........nechas ju doma cely tyzden?.........hej chuducka je?...asi ako moj Petko to zafuka a leti............ja som sa na to pranie chystala uz davno.......ale aspon mi to dnes aj uschne a schovam na buducu zimu............jaaaaj ozaj..mame dvere....taku som mala radost......aj tie roletky prisli....este sietky....ale ta cena .......86e za jednu....koniec....tak zhana lacnejsiu........................cakam este na tu komodu detom........a hotovo.......sice este kupelnu.....ale ta ma este cas.......

utka
30. mar 2017

Ahojte...
Dlho som tu nebola. Obcas si vas precitam. Teraz som s Luckou na OČR. Je viac doma ako v skolke. Hlavne,ze za skolku platime ☹.Imuno-alergoligicka jej dala Ribomunyl na imunitu a vzdy po nom ochorie. Zistili jej aj alergiu na roztoce,plesne,topol a brezu. Takze sopel ako hrom. Z toho kasel. Chodieva k nej svokra,ale aj ta je chora. Takze som musela zostat ja doma. S Vikim som dnes bola na preventivke. Aj mu brali krv a preockovavali ho MMR vakcinou, co sa ockuje v 11.rokoch. Vcera mal postupove skusky v skole, na 8-rocne gymnazium,tak dufam,ze to dobre dopadne. Ja v praci celkom fajn,az na ten plat...Tak to je v rychlosti asi vsetko, co je u nas nove... 😉

utka
30. mar 2017
utka
31. mar 2017

Nikde nikto...
Viki od noci teplotuje. Myslim,ze je to reakcia na to ockovanie. Dr.povedala, ze tak skoro to nebude ono...ale nasla som na nete, ze reakcia moze byt uz po par hodinach od ockovania... ☹

leninka75
3. apr 2017

ahojte.........juj sa tešíš z nových prírastkov do domácnosti!!! 😍.....my sme sieťky na strešáky riešili cez tie Lidlové....párkrát už to v Lidli mali....čiernu sieťku, ktorú si zastrihneš na mieru a k tomu samolepiace suché zipsy...my sme to ešte vytuningovali tak, že sme sieťku v mieste kde sa otvára strešák nastrihli anašili sme tam klasický zips, aby sa okno dalo otvárať 🙂.......ako ste víkendovali?

leninka75
3. apr 2017

@utka ,,ahoj Zuzi!!....veru dávno si tu nebola....deti ti rastú ako z vody 😍....Viki koľko meria?.....no aspoň už vieš prečo Lucka býva často chorá ..bude brať nejaké lieky?.....
..normálne som zostala zaskočená tým preočkovaním a braním krvi, ale my sme to tuším absolvovali po desiatom roku....ale pre istotu sa opýtam.....tebe sa ako darí s chudnutím?

utka
3. apr 2017

Ahojte...
@leninka75 veru, rastú ako z vody. Viki meria 157cm. Uz ma dobieha. Lucka berie sirup Zenaro na alergiu, sirup Isopronosine na imunitu a do nosa este jeden sprej. Dúfam, že sa to upraví. No ja a chudnutie? Momentálne nič moc. Stravujem sa síce stále zdravo, ale robím dosť aj prehrešky. Teraz mi váha stojí...ale už plánujem zase začať behávať a bicyklovať, tak sa dúfam do toho opäť dostanem...

jacka
3. apr 2017

ahojte....
@leninka75 to vies ze sa vytesuje,,,,,,😍totok je ta lepsia cast....😂........a dorbe su tie lidlove?............boli sme len doma.....a deti nas nahovorili na bicykel......no a po zime do Zv no des v noci som nemohla ani spat co ma boleli kolena...........inac bezne v nedelu bol dorobit klimu.........no a to ockovanie mne dr vravela e mam prsit v juli na preventivku.....dako neviem co sa budeme aj ockovat.....ale opytam sa.....som tam pecena varena

jacka
3. apr 2017

@utka .........veru rychlo rastiete....aj ja cakam kedy ma dorastie ale raz to pride.......a ako je Vikimu ?.....

utka
3. apr 2017

@jacka Viki uz ok. V piatok teplotoval, v sobotu uz ok.

jacka
4. apr 2017

ahojte....

@utka jaj to mi nejak uslo.......ty si este stale v tej iste robote?....nespominala si ze chces dakde odist?.....

utka
4. apr 2017

@jacka veru stále. Hľadám si, ale zatiaľ nič...snáď sa raz podarí.
Ináč mne sa táto robota páči, aj pracovná doba super...len málo peniažkov ☹

jacka
5. apr 2017

ahojte....

@utka ani ti nehrozi zeby ti ponuky vyssi plat?......je to skoda ze sa ti tam paci .......a prachy zas hybu svetom....ach jaj....drzim palce aby si si co najskor nasla nieco😉

utka
5. apr 2017

Ahojte...
@jacka zvýšili mi o 50€, ale to si na výplate ani nevšimnem ☹. Ďakujem. Snáď sa mi podarí niečo nájsť.
Musím sa vám pochváliť...Vikiho prijali na 8-ročné gymnázium...som na neho pyšná 😉

jacka
7. apr 2017

ahojte

@utka to teda riadne zvysenie😝..........................jej super blahozelam sikovny je......to kde bude chodit do skoly tam kde pred tym?.......

jacka
7. apr 2017

@utka inac ....som bola vcera u dr.....a MAtka ocovali uz vlani.....ale nemal ziadne reakcie......ja som aj zabudala .....lebo to bolo tak narychlo ze sme sli na rerecepty pre nich...a dr ze no ked ste tu .....😨.....😂......ale v juli mame prist na krv a preventivku......

utka
7. apr 2017

Ahojte...
@jacka nooo, veru riadne zvysenie. Od kedy som nastupila, uz dalo vypoved asi 8 báb...Viki bude chodit tam do skoly,kam chodi teraz.

leninka75
10. apr 2017

ahojte........................

@utka ...super blahoželám Vikimu!!!!! 🙂...........s tým platom to máš ako my v štátnej službe, zvýšia ale na páske nepoznáš ☹

@jacka ............nám už brali aj krv..tak hádam už 2x nebudú......s Lolkou musím ísť na predškolskú prehliadku......idem už pomaly domov, mám 1/2 dňa dovču 😝

jacka
10. apr 2017

ahoj

@utka fiha to sa vam tam riadne v tej paci strieda......

@leninka75 jej ty sa mas takto odist😉...............som sa pyatla aj aj ze ved Matkovi enmusia ved kazdeho pol roka beru......a ona ze to musia ked bude preventivka,...ze keby nieco......niekto bude stat za dvera a udaju ich..........ako ste vikendovali?....

utka
10. apr 2017

Ahojte...
@leninka75 dakujem za Vikiho...
No veru, na vyplatnej paske ziadna zmena. Hlavna vec, ze sme za rok 2016 najziskovejsia firma v zdravotnictve. Ale vybabrali s nami...mame zakladny plat a k tomu este osobne ohodnotenie...a na to ti mozu siahnut. A mne aj kazdy mesiac siahaju. Lebo mam stale nieco,bud dovcu, alebo lekara, alebo očr...no co uz?
@jacka veru, meni sa to tu...ale hlavne ludia odchadzaju, kvoli platom a novi neprichadzaju. Takze je nas stale menej a menej a roboty viac a viac... ☹

jacka
12. apr 2017

ahojte...

@utka roboty viac za tie iste prachy......ach jo.....vy idete na velku noc aj do ZV?.......

utka
12. apr 2017

@jacka ano...aj. V sobotu prideme...do pondelka

leninka75
13. apr 2017

ahojte..........no ako kočeny?....upratané, napečené??? 😉....korbáče pripravené?...

...príjemné sviatky vám prajem!! 😍...síce počasie nič moc, ale to voľno!!!!....🙂

leninka75
15. apr 2017

Ahojte.....konecne vylozene nohy 😝....vsetkym prajem prijemne sviatky!!!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre