• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
tu som :slight_smile:

jacka, ešte som ani nestihla nikam ísť :confounded: ...doteraz som chystala veci na oslavu,medzitým trošku oddychovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chjoj to teplo :angry: :angry: :angry: ...........Simonku som uložila do hajan :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......takže pojdem až keď sa zobudí :slight_smile: ............musíme ísť kúpiť uhlie............však samoška,ide sa grilovať a uhlie nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ..aby ste negrilovali ako my raz....pichla som to rúry...lebo nebolo uhlie :angry: :grinning:

tak príjemnu oslavu...a daj si tortičku aj za nás...mnam :wink:
1. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.no aninka uz sa ti to blizi.aj tebe jacka.mame sa fajn.adamko rastie ako z vody,matko tiez .tatko nam odisiel na 7dni do prace,tak to budem musiet nejako zvladnut lebo som si uz odvykla byt sama za tie tri mesiace co bol doma :grinning: dva mesiace uz cvicim aj dva tyzdne behavam.schudla som 5kg.som z toho happy ,hoci mam este nejakych 5kg navyse.ved pokracujem.dnes mame krasne a u nas nejaka country zabava od tretej aj pre deti,tak sa ideme obliect a hura na tancovacku :grinning:
1. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zas som tu asi sama..... :confounded:
aj som zabudla že je víkend, ja makám aj dnes aj zajtra,tak som pomýlená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, zavidííííííím že si na dovolenke :pensive:
ani, ešte sa kotúlaš? juj, v tomto počasí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka, určite si to s tým otáčaním ešte rozmyslí, len treba veriť...no, dobre....možno pomože aj stát ie na hlave
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
utka, aj ja som samá modrina, ale ja som taká nešika, to preto.....hnusná choroba
ani,skvelú oslavu, neugriluj sa :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: stále nikto......
tak pekný víkend babule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....deni....ja si to tiež myslím že chodenie po rukách pomože...určite :grinning: :grinning:

leninke aj ja závidím...hned by som šla za nou...a zachvilu si pojde zaplávat do mora aj utka....potom aninka do pordnice.....deni ty v práci....ja ja chudatko si ešte počkám na porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a vraj aj sugust má byt teplý...tak sa do septembra zo mna stane škvarka :grinning:

my sme boli na kupalisku na Sliači...som myslela..že tam Matko nedá ani nohu..lebo je železitá...ale dal..naštastie...len na moj vkus,bola dost teplá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru julovky......
1. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Výlet bol super. Boli sme preč celý deň...Fotky budú na FB :wink:
1. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka a to len tak jednou vetou???...ved napíš čo a ako....aká cesty..a zážitky :wink:

ani aj ty sa pochvál.... :wink:
2. aug 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto???? :confused:

aninka ešte si celá??
2. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nestíham, ale keď budem mať trošku viac času, tak napíšem všetko!!! :grinning:
2. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ...super už sa teším..videla som aj fotky..muselo tam byt dobre :wink:
2. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
mne je dnes tááááááááák zle z toho tepla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa už neviem dočkať kedy pojdem :wink: ...však už mám aj po oslave :dizzy_face: ...........normálne čakám aspoň na nejaký náznak toho, že už to príde :wink: .....fakt ma to už nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............bolí ma celý spodok :frowning2: chodím ako rozbitá kačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

oslava dopadla dobre :slight_smile: Simonka dostala ďalšiu kopu darčekov od krstných :wink: tortičky boli mňamky mňamky :dizzy_face: ........poslala by som vám :slight_smile: ..........ale niečo sa zjedlo,niečo sa rozdalo,ostalo nám málinko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera som si aj pošoférovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chjoj,šla som dvakrát do mesta a späť :dizzy_face: ........normálne som bola happy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........šlo mi to dobre :slight_smile: manža síce trošku hundral,že nech idem rýchlejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nech si hundre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....on si myslí, že ja hneď budem cestný pirát a po kľukatých cestách pojdem 80tkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale vobec ma to nekafre :grinning: som mu povedala, že teraz šoférujem ja,tak nech sa zdrží komentára :wink: ...........joj,ja by som šoférovala v kuse teraz.............sa mi to páči :slight_smile:

pijem kafíčko a potom ideme do záhrady schladiť sa do vody :slight_smile:
2. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooo :wink:
my sme už okupkané,napapané :slight_smile: ..........a ja zase spotená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič mamky....idem spať :pensive: ..............som strašne unavenááááááááá :rolling_eyes: ........dobrú noc :dizzy_face:
2. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Aj my sme sa boli dnes kúpať. Poobede asi na 2,5 hodky. Viki najprv protestoval, že on sa kúpať nebude, ale nakoniec sa pekne a hlavne sám odhodlal a vliezol do vody. Boli sme vo Vajnoroch. Bola trošku studenšia, ale dalo sa. Však vonku bolo peklo.Už sa teším, o týždeň budeme mať o takomto čase prvý deň pri mori za sebou :wink:.
Včera bolo v tej Pešti super. Akurát, že sa kamošovcom pokazilo auto cestou tam a potom aj späť. Manžel ich musel štartovať káblami. A cestou tam bola aj poriadne zápcha. Šli sme tam miesto dvoch hodín 4,5 hodiny...Ale stálo to za to. Bola to nádhera. Odporúčam vám tam ísť na výletík.
2. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôc. U nás začalo riadne fičať. Snáď nič nedofičí...
2. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

jacka :confused: :confused: :confused:

utka,tak to je super, že sa vám výletik vydaril :slight_smile: ...........no až na tú cestu :unamused: ale však nevadí........hlavne, že ste všetci došli v poriadku domov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ešte je len ráno, a tu je nenormálna horúčava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......to zas bude deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka dnes cestuje,však? :slight_smile: .........leni tak šťastnúúúúúúúúúúúúú cestu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

utka aj vám prajem krásnu dovolenku :dizzy_face: užite si ju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech vám všetko výjde podľa predstáv :slight_smile: .............radšej píšem dopredu,keby ma to náhodou chytilo :wink: :slight_smile:

jacka a ty si sa kam vyparila????????? :confused: sa začínam znepokojovať :confounded: dúfam, že ste v poriadku............žeby si šla aj ty niekam na dovču a nerozlúčila si sa????????? :angry:

ja idem zajtra do nemocky do poradne...........som zvedavá čo mi povedia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky.
aninka aka bola oslava???fotky?? :wink: :wink:
jacka tu neni???
Pečieme kurča,ideme sa kupat tak si ho berieme zo sebou. :grinning: .A to musim ešte stihnut upiect kolačik :slight_smile: .Tatinko pride pre nas o 12-00 a ideme,huraaaaaaaaaaaa,dufam že nebu pršat :angry: :angry: :angry: .Konečne sa možem aj ja kupat :wink:
Utka a kde ste to boli včera?? :confused:
3. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi,krásny deň prajeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: určite pršať nebude :wink: aj keď ja by som nebola proti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme obedovať :slight_smile: ...........dobrú chuť prajeme...............ale asi samé sebe :grinning: ...........a potom ideme do hajan :dizzy_face:

jackaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa halooooooooooooooooooooooooooooo :confused:
3. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :wink:
aninka, ďakujem... a ak by si náhodou zrazu zmizla do pôrodnice, tak aj ja tebe prajem veľa šťastia. Držíme palčeky, nech ste obidve v poriadku a rýchlo domka...
siwi, včera sme sa boli kúpať a predvčerom sme boli v Budapešti v Tropicariu. Sú to také akvarka s rybami a iné zvery...foto je na facebooku...
jacka, veď sa ozvi a nenapínaj :wink:...
3. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo....herečky, kde ste sa podeli?
jacka sa naozaj niekam stratila? :frowning2:
3. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, že leninka šla na dovolenku, ale to si vás tam pribalila všetky? :frowning2:
3. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :wink:

no teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........sa dnes nejak míňame :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dúfam, že pojdem čo najskor,lebo už nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni ahoj :slight_smile: ............ako v práci????????? :wink:

jacka,no dúfam, že si v poriadku :unamused: ......... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........určite je niekde na výlete :sunglasses:

náš tatko má dva dni voľno :dizzy_face: ...........zajtra nejdeme nikam,lebo idem do nemocky,ale v stredu určite niekam vyrazíme :slight_smile: teda,ak neporodím dovtedy :grinning:
3. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nechápem, kde sa túla jacka :confused: ???
aninka, tak ti to prajem, aby to bolo čím skôr...a nejlepšie ešte skôr, ako odídem, lebo budem na dovolenke taká zvedavá...
3. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... my dnes teplotujeme :frowning2: Lianka má 40 - tky teploty - dnes 2 krát :frowning2:
3. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mirri!!!
Fuuuu, a to z čoho?Juuuj, nech sa len rýchlo vylieči !!! :wink:
3. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!
A toto čo má znamenať? Ja som tu prvá??? :confused: :confused: :confused:
4. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy, to čo je?Kde steeee???
4. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme doma. U nás prší a je 19 stupňov :frowning2:
4. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš