Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. aug 2017

Ahoj

@leninka75 dakujem krasne😍
No velky krok mam😂😅

leninka75
22. aug 2017

ahojte.....

@jacka ...ako si oslávila?...aspoň ťa chlapi riadne vyboškávali??? 🙂

jacka
22. aug 2017

@leninka75 ahoj......jasne, juj dore sme oslavili.......mne staci balicek kesu a som rozliata😅.......dokonca aj ta suseda co ma rakovinu mi volala......tiez je jana😉
Vy mate co nove...?

leninka75
23. aug 2017

ahojte.....brrr, že 8 st. ráno 😖

@jacka ..suseda stále rovnako?.......čo máme nové?...muž je zasa v Kórei ☹.....ja nejako neviem čo skôr.....ale na druhej strane sa mi nič nechce...ťažko sa mi vstáva, keď už je ráno zasa tma.....školské potreby už ste kupovali?

jacka
23. aug 2017

@leninka75 ahoj
veru aj tu kosa.....sok po tych horucavach...........fakt mas muza prec?...to je vam doma aj smutno☹.............skolske nie..neviem co im treba.......petkova im dala citat cez prazdniny..namiesto toho aby dala zoznam.......a matko ten ide na druhy st nevie koho bude mat triedneho...........suseda....no tak sa jej rast zhubnych uzlin zastavil a teraz nemoze dostat dalsiu davku chemo musi sa najprv organizmus pozbierat a ze o rok moze zas pokracovat v liecbe.......

leninka75
24. aug 2017

ahojte....

@jacka ..ja som zvedavá aké dostaneme triedne....Karolínka má každý rok niekoho iného..v piatej triede dostali učku čo prišla o materskej - dvojičky chlapcov....ešte si hovorím super, tak táto im vydrží do deviatky....mali ju radi... a zrazu, že je opäť tehotná 😂.....tak teraz som zvedavá......
....to je dosť, že má rok čakať ...sa môže všeličo pritrafiť ☹....
.....ja dúfam, že potom ďalej začiatok roka už nebude taký zabijak na financie....len teraz Lolka potrebuje komplet všetko...a Karolínka už len také drobnosti ako náplne do pier....aj keď obuv potrebujú obe..čiže prezúvky, botasky na von a cvičky do telocvične 😖.....
....keď pôjde nabudúce si už ani nevšimneme, že je preč 😀

jacka
24. aug 2017

@leninka75 fuha to preco dostavaju kazdy rok inu.......pokial si zvyknu je koniec roka😉.........ved to aj my sme museli petkovi vsetko na novo kupovat......hruza a este potom skola pyta😠.........veru telesna pojde asi cela.......zas ich vytiahlo a Matka aj do sirky....a trochu aj Petka...ale ten to pri triednej zas zhodi

leninka75
25. aug 2017

ahojte..........konečne je ráno trošku teplejšie....

@jacka ..ani neviem prečo im to takto stále menili......presne ako píšeš, koniec roka, zvyknú si a učka ide preč......Peťkovi zostane rovnaká triedna?.....jupíííí mám od pondelka dovolenku 😍

jacka
25. aug 2017

@leninka75
ahoj.......petkovi ostava az do 4roc🙄.............aj niekam idete ked budes mat dovolenku?.......celkom im to pocasie nevychacha u nas cely den pod mrakom....cakam kedy budem letie zatvarat tie nestastne stresne👎

jacka
4. sep 2017

ahoj

@leninka75 ....myslim na vas..ako ste sli tesila sa do skolicky ako prvacka....❤😍

leninka75
11. sep 2017

Ahojte.............juj konečne sa tu môžem ukázať 😍

@jacka ..Jani ďakujem, že na nás myslíš 😘....Laurinka úplne super...dostali dobrú pani učiteľku..taká mladá baba..akčná, priateľská, milá a zdá sa, že aj empatická, čo je dôležité pri týchto mrňúskoch....Lolka by najradšej bola v škole od rána do večera 😂....dosť je znechutené víkendami, že to na čo, keď ona chce ísť do školy..zlatko malé, dúfam, že jej toto nadšenie dlho vydrží...tak naozaj sa začínajú učiť až teraz..minulý týždeň mali taký "lajtkový"....rozdávali si zošity, boli na exkurziu po škole, mali branné a tak.....ale napriek tomu už dostala 3 pečiatky a za 10 dostane jednotku, tak stále prepočítava 😀.....Karolínka má novú triednu, to som spomínala, že sa im stále menia....je to učka po materskej, moc ju nepoznám, tak som zvedavá čo bude...a tiež majú nového spolužiaka Fabia....som sa smiala, že im príde aj Mercedes, prípadne Opel 😂......
...no a tá moja dllllllhá absencia?....posledný augustový týždeň sme boli v Poľsku a potom som hneď bola na konferencii v Tatrách...

...vy ste Jani ako začali školu?....a čo tie prázdninové plány, čo sa podarilo zrealizovať?

jacka
11. sep 2017

@leninka75 ahoj ..tak predsa niekto uz som myslela ze to tu skoncilo.....
Veru min tyzden bol vegetovy a pomalicky sa to rozbiehla.......nuz uvidime co nas caka na druhom stupni.........teda to je meno....to asi ni biely...ze😵............tesim sa ze sa Lolke paci tak nech jej to co najdlhsie vydrzi...........Karolinka to ma blbe ze im tam stale menia triedne......aspon sa tesila do skoly?..................vylety ...vsetky sa splnili....aj naviac sme boli ....boli sme na tej cerovej skale....a az na druhy den mi suseda vravi ze sme dobry bo to nie je pre deti ...velmi zly teren...ano deti to zvladli ja som bola na pokraji sil.....skoro som to vzdala........kuk sme aj branovky vodopad....ale ta sa este vratim sa mi velmi pacilo.....aj na luckach sme boli odial sme odskocili do mary sa vykupat.....aj na lodky a taaaaak...............a vy..das aj fotocky?

leninka75
12. sep 2017

ahoj....

@jacka ..neboj nič disnosauri zostávajú 😀........Fabio je biely, len rodičia zrejme ľúbia telenovely a potom to takto dopadne.. ☹...ale je o rok starší a tiež má vraj nejakú poruchu učenia....Karolínka ešte stále ide rada do školy a dokonca to tento rok vyzerá na dva krúžky čo som v šoku u nej 😨.....
....fíha nejaká prudká turistka z teba 😉.....hlavne, že ste to všetko dobre bez nehody zvládli a páčilo sa vám 🙂

leninka75
14. sep 2017

...krásny predĺžený víkend prajem ....🙂

leninka75
18. sep 2017

ahojte.....to je počasie 😠

@jacka ...ako ste trávili voľné dni?

jacka
18. sep 2017

ahoj....
@leninka75 ...kto dnes nema poruchu ucenia.....to je ako virus.....ci co......Matko zajtra idu s triedou do psycholog.poradne.....na testy......som zvedko teda.......vikend doma......nikomu sa nechcelo ist nikde......a vcera to bol teda des vonku......ale dnes je super zatial........vy ste ako viknedovali?.....ci klasika?..........ta Petkova triedna zrusila slovnicky.....ze ke daco chceme tak napisat na papierik.....alebo do ZK.......ale tu v kuse zbiera.......Matko vyfasoval telocvikarku triednu.....som sa smiala ze ta vam da zabrat......ziadne lenosenie na telesnej......😀

leninka75
19. sep 2017

ahojte....

@jacka ...to je fakt, pomaly každé druhé dieťa niečo má ☹.....to prečo Maťkovu triedu idú testovať??.....nenaháňa si niekto kšeft?...u nás toto robí súkromná logo ambulacia...najskôr prišli testovať predškolákov, Lauriku pochválili, že bez problémov, to bolo tak cca okolo pol roka....potom prišli tesne po zápise, a už, že Laurinka by logo potrebovala...odmietli sme....a minulý týždeň zasa doliezli a rovno, že idú deti testovať a že chcú za to 5 E..rovno som na papier napísala, že nemáme záujem.....neskutočne ma to naštvalo raz povedia tak raz inak, len aby si nahnali klientov......

jacka
19. sep 2017

@leninka75 ahoj
to idu vsetci piataci....testovat ich budu psychologicky......ci nemaju nejaku poruchu ci ci....ani presne nahananie kseftov....uz od skolky....podla mna zbytocna funkcia...aj ked daco zistia tak co.....polavia v uceni a bude to este horsie......ach nechapem toto.......Laurinke sa paci stale v skole?......nemate zdruzenie?......moji maju dnes.....neznasam to....nuda😖

leninka75
20. sep 2017

ahojte....

@jacka ..zatiaľ som nepočula, žeby takto testovali piatakov ...už fakt nevedia čo by robili....jasné Laurinka je spokojná 🙂...teraz jej chýba spolusediaca Kristínka, tak je nervózna, že mám veľa miesta na lavici 😅....a stále mi tvrdí, že jej dávam malú desiatu 😂....ja si myslím, že rožok so šunkou + ovocie + malá maškrta sú dostačujúca desiata....a doma má aj raňajky.....združenie sme už mali...prváci hneď 4.9. a ostatní asi za týždeň...odchádza predseda ZRŠ, tak aby si rodičia zvolili nového a tiež zrušili družinu od 6:00 tak "milo" na to upozornili rodičov po začatí školského roka...rodičia sa na družinu spoliehali, teda hlavne tí čo idú skoro do práce a teraz nevedia ako poriešiť deti....kocúrkovo!!!...a ešte pikoška od Karolínky..v min. školskom roku sa zberalo cca 13 e na zošity do tohto školského roka....na začiatku boli v škole všetci okrem Adriana, ktorý bol na dovolenke....je ich v triede 12 a z toho 2, že si kúpia zošity individuálne, jeden chlapec sa príhlásil, že oni kupovali indi-vindy a ďalší nikto....učka zošity rozdala, Adrian sa vrátil z dovolenky, zošity mal zalatené, ale nemá ich...a ten čo nezaplatil ich má...len problém je, že sa nechce prihlásiť ten čo ich neplatil a zobral Aďovi..evidencia žiadna....predchádzajúca triedna na materskej, nepamätá si to, takže super.....vraj Aďovi objednali nové zošity, neviem kto ich platí, ale pecka je, že triedna kázala deťom, aby Aďovi dali zo svojich zošitov....Karolínka mi v pondelok volala, aby som jej kúpila malý čistý zošit lebo ona musela svoj dať Aďovi...chápeš to?.....tak my sme zošity zaplatili a musím teraz opäť kupovať....je to síce 67 centov, ale ide o princíp...Aďo Karolínke zošit vráti keď mu prídu, ale nechápem prečo si teda on nekúpil jeden univezrálny a potom si to mohol poprepisovať...choré celé!!!!😠😖
.....vy ste čo mali na rodičku????...

jacka
20. sep 2017

@leninka75 ahoj
pre panicka......som to citala sa rozcula sa aj za teba........to je sila totok......u nas si zosity kazdy sam kupuje......len furt pytaju pracha na kadejake knihy...........vcera mali to testovanie......som sa za hlavu chytala......sedeli v laviciach a boli dve zenske....a deti mali typovat....kolko maju rokov...ci maju surodencov...ci vedia lyzovat......a taketo hovadiny.......ani neviem ci sa vobec dopracovali k tym testom........ach jo.................a vcera to zdruzenie.....muz prisiel domv ..ze nic nevie bo mu mater volala........a ja ze co...tak jeho otec ma rakovinu.........ale ze mu to povedala akoby sa nechumelilo.......a ze sa nechce dat operovat..........keby som bola taka 🐷 ako ona tak jej poviem co ona men povedala ked sa dozvedela ze moja mamina ju ma tiez......ale tu vidno ze kazdemu sa to vrati........aj kde on je taky podpapucnik az mi je ho luto.....☹,,,

leninka75
21. sep 2017

Ahojte....
@jacka ...to je teda sila .😠......a platili ste za to testovanie?......
.....takže z rodička nevieš nič, no pekne......no presne karma je zdarma, len škoda, že si to za tú potvoru odskáče svokor 😢....aj vieš kde to má?.....

jacka
21. sep 2017

@leninka75 ahoj
vies ze ani neviem ci sme paltili...bo fut tahaju prachy za daco......ale tak dufam ze nie...............................veru chudacisko svokor.....na konecniku.........muz ze hned podme tam......kukam ako puk.....pomyslela som si ze a naco...ked je doma..ja som za maminou tiez hned neletela...ale Matko ide na oslavu spoluziakovi.....tak mu to nejdem rusit..uz jednu sme takto zrusili ked sme museli povinne dole................vraj sa ma dobre ked mu volal.....len to ze sa nechce dat operovat.....to akoby si podpisal rozsudok......a tam ho nema kto prehovorit bo tej je je to jedno........aj ked mal zlcnikovy zachvat...a pustili ho domov tak mu spravila vyprazane rezne.....totalny nezaujem....😠

jacka
21. sep 2017

@leninka75 tebe sa da normalne odosielat?.....co som teraz pisala som asi 5min odosielala...co kon davno nebol pribrzdeny,..ci ja mam daco z pc?

leninka75
21. sep 2017

@jacka ...tak to je teda silná káva...a pritom roky manželia ...smutné ... možno sa nechce dať operovať naschvál preto, aby mal pokoj.....
...keď sme už začali takúto tému, ako sa darí mamine?...

leninka75
21. sep 2017

@jacka ..musím 2x ťuknúť na pridaj príspevok a potom odošle.....

jacka
21. sep 2017

@leninka75 to som aj ja povedala.....ze chce mat pokoj......smutne je to ako sa k nemu sprava cely zivot...............mamine....no brucho ma ako mes pred porodom......stale ju boli...raz ma hnacky inokedy zapchu.......teraz co bola v nemocnici tak zas problemy so srdieckom a plucami.....tak beza asi po vsetkych dr sveta.........
ved ja tukam ako o zivot a xkrat....a neda sa mi .....dufam ze to prejde....😀...........inac neviem ci som spominala......ale uz som teta........krasne dievcatko sa jej narodilo...vidno ze bolo tuzobne ocakavane.....nadherna je❤.......ani jej nevadi ze musi k nej v noci vstavat ze s radostou.....to sa mi paci...👏❤

leninka75
22. sep 2017

ahojte...........

@jacka ....no mamina to má riadne ťažké 😢............
.........nie som v obraze, ktorá sestra má bábätko?....

jacka
22. sep 2017

@leninka75 ahoj....
mladsia....ta so mala len jednu babu.......😉.....robila na sestonedeli......ta starsia ma tri deti ..to tretie ma s druhym.....

leninka75
22. sep 2017

@jacka ..aháááá jasné už viem 🙂....koľko má rozdiel medzi deťmi?..

jacka
22. sep 2017

@leninka75 juj vela...teda podla mna ....9rokov😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre