Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2017

ahojte..............

@jacka .....aj som chcela, že by sme niekam vypadli na víkend...už som mala aj vybraté....a prídem z roboty a na dvore vlečka brikiet....tak som si len vzdychla, že super, tam je náš výlet ☹......no čo už tak na budúce

jacka
20. okt 2017

Ahoj
@leninka75 parada taky vikend ...hlavne ked je krasne pocasie..........teraz sa uz ma pokazit...........nam mali vcera prist robit zahradu...poorat....no a jasne ..ze neprisiel....caka kedy sa zas rozprsi...nemam rada takychto ludi.......👎

leninka75
23. okt 2017

ahojte....

@jacka ..no ako podarilo sa poorať?....toto bol zasa víkend!!...brrr celé dva dni sme len doma trčali....v nedeľu už babám hrabkalo, ale že kvalitne....som posúvala očami ručičky na hodinách, nech ich už môžem strčiť do postele...vy ste ako mali?

jacka
23. okt 2017

ahoj

@leninka75 v sobotu bol...pooral a rozlialo sa ale ze fest.....kamoska mala poukazky na laser arena....tak sme tam boli v nedelu....no chlapci vo vytrzeni......
http://www.laserarenabb.sk/
inac sme boli doma nemam rada take stavy ako pises..to je na nerv....brrra este ked deti pistia....ach ach

leninka75
23. okt 2017

@jacka .....nás teraz kamoška volá niekde na víkend, len som na vážkach.....Majo sa včera vrátil z výletu...tak neviem zasa sa niekam ťahať....😒.....a ja tiež v takomto počasí nerada niekde chodím....

jacka
23. okt 2017

@leninka75 .....ved len chodte aspon vam to ubehne..........mozno bude uz lepsi vikend......😉.................to len v nedelu prisiel?...a rano hned do prace?

leninka75
24. okt 2017

ahojte...

@jacka ....áno v nedeľu po desiatej večer...totálne rozhádzaný biorytmus...síce okolo polnoci zaspal, ale o 3:00 ráno už bol vyspatý a včera okolo 16:00 už by bol spal, keďže o takom čase v Kórei chodil spávať....ale večer som ho zobrala do telocvične nech sa poriadne dorazí tak dúfam, že sa rýchlejšie dostane do nášho časového pásma.....
...ozaj a tie podkrovné izby už máte kompletné?..

jacka
24. okt 2017

@leninka75 ahoj
fuha teda nic moc.......ved sa da hadam cim skor dokopy............aspon si ho riadne unavila v telocvicni?.......😅
izby uz su hotove.....chalani tam uz od febr spinkaju......

leninka75
25. okt 2017

ahoj..........

@jacka ...no zdá sa, že už je mužík OK 🙂.......inak za 2 mesiace vianoce, pomoc......letí to neskutočne....tento víkend sa posúva čas, aspoň jeden deň dlhšie pospíme...dúfam...

jacka
25. okt 2017

@leninka75 ahoj
a to od pon su prazdniny......😉.........juj ani nehovor ze idu vianoce...😨............no vidis ako rychlo si ho dala nastavila😉

leninka75
26. okt 2017

Ahojte......

@jacka ...no veru to budú Lolkine prvé školské prázdniny 🙂....Majo už začal s nákupom vianočných darčekov 😉...včera babám objednal bezdrátové slúchadlá...

jacka
26. okt 2017

ahoj

@leninka75 wow parada tak vam uz darceky zacinaju.....super....😍................Lolka sa tesi na prazdniny?.....ako jej ide skola?
aj niekam pojdete cez prazdniny?

leninka75
30. okt 2017

ahojte.....

@jacka ...no to vieš prvé školácke prázdiny 😍.....teší sa, len keby sa nám všetkým dalo byť spolu doma ☹.....dnes má Majo dovolenku, ale ja som stále v robote...nám voľno nedali ☹......ale cez víkend sme boli v Bojniciach, od piatku do nedele.....aj napriek počasiu bolo fajnn 🙂.....nesneží u vás?

jacka
30. okt 2017

@leninka75 ahoj
co bolo v Bojniciach?....ani zajtra nemas volno?.......sneh rano bol uz je fuc....predpokladam ze vy mate snehu viac😉...a dnes to vyzera na nepodareny april.......sneh...dazd ...slnko..vietor.............

leninka75
31. okt 2017

ahoj...

@jacka ..v Bojniciach sme boli len tak, trošku si oddýchnuť ....hotel robil pre deti halloweenský večierok a prišla aj kamarátka s dcérami, tak deti sa vybláznili.....celý týždeň som v robote 😠...začína byť šibnuté obdobie, šéfka zadáva veľa úloh a jeden termín.....my sneh nemáme, ale ráno sme museli škrábať sklo a šmýkalo sa na ceste....

leninka75
2. nov 2017

ahojte...

@jacka ..ako ste dušičkovali?...ozaj a tento rok žiadne vyrezávané tekvice?...😉

jacka
2. nov 2017

ahoj

@leninka75 tak baby sa aspon vyblaznili a vy ste si oddychli ....teda aspon dufam...................sefka daka aktivna.....co sa jej porobilo?..........doma sme boli....nikde sme nesli...mna hlava bolela neboli mi dobre.....Petko 2dni teplotoval a dnes uz nic tak som ho poslala do skoly len neviem ci som dobre urobila.......tekvice mame......Petko naratal 24...idem ich cvaknut😉...ale nevyrezali vsetky.....boli ich ruky s toho....

jacka
2. nov 2017

Tu je aspon par.....

jacka
2. nov 2017
leninka75
3. nov 2017

ahojte....

@jacka..aká kreatívna rodinka z vás 🙂......tie písmenká asi dali zabrať?....aj varievaš tekvicové jedlá?......

jacka
3. nov 2017

@leninka75 ahoj
no ja co som dokazala tak tie semiacka len vybrat umyt opiect a zjest...zbytok robili chlani......nejak sa na to vyrezavanei nestazoval.....celkom rychlo to mal.......musim si esta natruhat a capnut do mrazaku tu tekvicu...aby som mohla z nej aj varit.................ako idete vikendovat?

leninka75
6. nov 2017

ahoj...

@jacka ..ale s tými semiačkami je najväčšia prplačka, ale zasa také upečené sú mňam 🙂.....a čo robievaš omáčku či polievku?....aký ste mali víkend?...Peťko už je dobre?

jacka
6. nov 2017

@leninka75 ahoj
tie semiacka...take super ked su studene.......som sa citila ako popoluska ked si ruky vo vode macala😀.........tak doma.....asi tak skoro nikam nepojdeme....si predsatav ze ani k stirge nie........len sa bojim ze ako vianoce....ale uz som ho upozornila ze ked bude padat sneh nejdem nikam.....a on mi ze ty si aj vianoce zrusila................tak teda fakt neviem kto ich zrusil😂.................bo si netrufam na daky vylet.........robili sme chren do poharov.....ach jo.neznasam to.......Petko uz dobre v piatok mal vyvrcholenie ...39,5......som ho dla do sprcha a capik ...vypotil sa a v sobotu uz bol ok.............vy ste ako vikendovali?

leninka75
8. nov 2017

ahoj...

@jacka ...pánečku tvoj chlap bude mať mamičkovský deficit 😂....len aby to zvládol...😉.......u nás Karolínka má tiež parádnu nádchu ☹.....som zvedavá ako sa bude ďalej šíriť 😒...v škole sú zasa vši, jupííí 😖......rovno idem teraz do mesta kúpiť tea tree olej a sinupret....jedno prevencia proti všiam, druhé na nádchu..... víkend bol taký domáci, bolo treba ešte po vonku robiť no a oslavovali sme 😍....

jacka
8. nov 2017

@leninka75 ahoj
no vidis to a ja ze preco ma depku ....😅😅..............sa zosype ako domcek z karat😀......................aj ja som mojim kuk hlavu ...Petko prisiel s papierom...no slak ich traf.....................co ste oslavovali?.........a ja som sa tesila ze ked bude zahrada spravena tak tam nepachnem.....ale furt tam daco je.....tak nech to sneh vsetko zasype😉

leninka75
9. nov 2017

ahoj...

@jacka ....to by chcelo neurol pre muža 😉......noooo Laurinku sme oslavovali 😉
...............nejako sme to dlhodobo zostali samé 😒.....

jacka
9. nov 2017

@leninka75 ahoj
Ved ma to v posteli napadlo ze som zabudla na skolacku.....tak taktononeskorene..vsetucko najlepsie vela vela zdravicka a nech sa jej v skole dari............tak sa ja zahram na doktora hend ho s toho vyliecim😅
Neviem ide je zbytok...skoda

utka
11. nov 2017

Ahojte. Ako sa mate...dlho som tu nebola...

leninka75
13. nov 2017

ahojte....

@jacka ..ďakujem 🙂......mačacia základňa sa nám cez víkend rozrástla o nového člena....keďže Lolke zdrhol kocúrik, dostala teraz mačiatko - mačku Meli 🙂.....má asi 6 týždňov a Lolka sa z nej neskutočne vytešuje..😍....len dúfam, že sa skamoší s Karolínkinou Elinou, tá má 7 mesiacov a zatiaľ na krpca sičí a vrčí....

leninka75
13. nov 2017

@utka ...ahoj, ale to vieš také reči ako škola, deti, mužíčkovia..taký rovnaký kolotič....a u vás čo nové?...deti, práca, ty, manžel 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre