Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
14. dec 2017

ahojte......

@jacka ....poznáš ma 😉......tento rok máme šialenejšie termíny ukončovania vecí než inokedy 😨
...........to máte super s klziskom 🙂...u nás sa tiež robievalo, ale nová riaditeľka ZŠ sa rozhodla, že načo...tak sa zasa chodí na Váh ☹.....
...dávam si len echinaceu.....
..noo s tými fúkanými ma vždy ukecá Majo, že by si dal...zatiaľ sa mi nikdy nepodarili...buď sa nenafúkli, alebo sa nafúkli tak , že vytiekli z formičiek...alebo sa prilepili, že všetko išlo do koša....teraz mám recept od kolegyne aj s presnými inštrukciami, tak zato majú poslednú šancu 😀.....darčeky už máš všetky?

leninka75
14. dec 2017

ozaj...katarínka aká kočka na novej profilovke 😍..tuším aj riadne pochudla...

katka1819
14. dec 2017

Ahoooooooooooooooooooooooj 😀😀😉

jacka
14. dec 2017

@leninka75 ahoj
mas teda v praci riadny frmol...............aaa my sme dokorculovali.....Matko na TV tak spadol ze mu prskla kost na zapasti.........aj s autom som bola vcera v servise.....nastastie nam ho urobili hned.......aby toho malo nebolo ....muza co rano braval kolega do roboty rozbil auto......a pokazil na sa nam bojler...tela voda funguje na principe len ked zakurim......do kotla.......tak to by hadma aj stacilo....ani nevies ako sa tesim ze rok uz konci
ja som fukane nikedy nerobila...inac hlavne sa drz instrukci.....aby ti to vyslo....to ni ako ja...toto zmenim tamto netreba....a taaaak😝..teraz som pracliky dorobila.......som myslela ze stihme aj darceky pobalit ale za pol hodky frcim..........

leninka75
15. dec 2017

ahojte...

@jacka ...juj moj zlatý....má to v sádre?...aaaale to nemyslíš vážne??!!!! 😨.....to až takto sa vám začalo "dariť" ku koncu roka??!!!!.....musíš mať riadne nervy.....drž sa ❤

leninka75
15. dec 2017

@katka1819 ...hura, že aj kukneš 😉...kočka si!!!....ako sa máte?

leninka75
18. dec 2017

ahojte...

jacka
18. dec 2017

@leninka75 ahooj
skoda slov k tomuto....hlavne nech je to za nami.......a bude dobre....😝
ako ste vikendovali?........sme sli na vianocne trhy......tam ludstva......nemam to rada.......vcera deti chceli robit stromcek..tak nam prvy krat stoji o tyzden skor.....

leninka75
19. dec 2017

ahojte....

@jacka ..tiež sme boli na vianočných trhoch 😂..ale v ZA je to hlavne o jedle a pití..☹.............my sme našťastie odolní voči skoršiemu zdobeniu stromčeka 😉...ale nejako nie som vo svojej koži, stále kašlem a dokonca sa pridali močové cesty 😠....dnes ráno sa mi nejako točí hlava čo u mňa nebýva zvykom....

jacka
19. dec 2017

@leninka75 ahooj
jeda tak ty budes mat radost na vianoce...........juj tak sa daj rychlo doporiadku........neda sa ti vziat si volno...aby si sa aspon ako tak dala dokopy......

leninka75
20. dec 2017

ahooj.......jupíí posledný deň v práci 😍

@jacka ......otrasný tento záver roka 😠....včera som zasa nič neurobila, lebo sa mi ohlásil jeden chlapec z dediny na doučovanie z chémie ......snáď to dnes bude lepšie a už konečne niečo porobím.....vieš , že ja sa liečim za pochodu 😂

jacka
20. dec 2017

@leninka75 ahoj
pekne za pochodu.....len aby ta to nechytilo cez vianoce😉................mi hovor nieco o konci tohto roka.....aaale uz sa to krati😝...................sme boli vcera na kontrole s Matkom.....na chire sme cakali 2h.....a dalsie 2h sme cakali na vyrobu ortezy.....a dnes nazad lebo ho to tlaci okolo palca......👎...som mu to rano dala dole a prelepila aby to vydrzal pokial tam pojdeme......no a o 2t zas kontrola....a to bude akurta posledny den prazdnin

jacka
21. dec 2017

ahoj🙂

katka1819
21. dec 2017

Krásaasne Vianoce prajeme 🙂

leninka75
21. dec 2017

ahojte...

@jacka ...fíha, už sa nedáva klasická sadra?.....

@katka1819 ...niekto mi tam chýba....

katka1819
22. dec 2017

😀neboooj Peťo nás doviezol na fotenie a on takéto nemusí.. To ja ho potom doma presvedčím ešte na také rodinkovské foto na samospúšť😝

jacka
22. dec 2017

@leninka75 ahoj
tiez som ostala v soku....co to ...ale dr vravel ze je to este pevnejsie....a mzem mu to dat dole a umyt ruku.....ale je to sadra tiez.........uz pripravene na vianoce?😍

leninka75
23. dec 2017

Ahojte....

@jacka .....makám jak ďas 😀.....už by som si tak rada poleňošila....ešte mám aj kôš žehlenia 😲....u vás ako.

leninka75
23. dec 2017

@katka1819 ......potom ukáž 😉

jacka
23. dec 2017

@leninka75 ahoj
no ja kedze som doma nik ma nechce.....tak som si porobila priebezne....no a rano som pozehlila periny aby som mala klud............takze nohy na stole......zajtra alebo dnes vecer pojde kapor pod noz.....co este mas robit?.......baby sa tesia na vianoce❤

jacka
24. dec 2017

Prajem Vam krasne vianocne sviatky plne pohody a lasky❤️😘

leninka75
24. dec 2017

Krásne, radostne a spokojne Vianoce želáme zo srdca. ❤️😍😘

leninka75
25. dec 2017

Ahojte....aký bol jezisko?😍

utka
26. dec 2017

Ahojte...
U nás Ježiško super...každí si našiel, čo si prial 😉. Ja som do piatku alebo soboty sama doma. Rodinka je vo ZV a ja zajtra do práce...

jacka
27. dec 2017

Ahojte

@utka no ako ti dobre samej....aspon si chvilu oddychnes...
@leninka75 dobry ...deti spokojne.....tie ocka stoja za to.....,,,len pocasie jedna hroza...neda sa nic s nimi.,,,a hlavne s Matkom....nikde😒

leninka75
27. dec 2017

Ahojte....

@utka ....paráda povianočný relax🙂....

@jacka ....veru, to bolo radosti.... u nás dnes riadne fuci....

utka
27. dec 2017

Nooo...az taky relax to nie je...potrebujem umyt okna...pred Vianocami som nestihla...a pretriedit hračky...

jacka
28. dec 2017

ahojte....

@utka akurat ani pocasie na tie okna nemas.......teda aspon tu je hnus

@leninka75 ja ti mam pocit ze sme si na ten vietor nejak zvykli...skor by mi bolo divne keby nebol😝...........zato dnes to vyzera ze cely den bude🌧...................aj sa niekam chystate na silvestra?

utka
28. dec 2017

@jacka aj tu dnes prsi..mja umyvam len zvnutra,lebo sa rosia a robi sa plesen ☹. Cele umyjem, ked bude krajsie pocasie

jacka
28. dec 2017

@utka ta plesen je plaiga aj aj ju mam v spalni😒.....aspon to budes mat rychlejsie😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre