Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
29. dec 2017

Ahojte.....u nás dnes sneží.....

@jacka ....na Silvestra len doma a vy?

@utka @jacka ....mne sa zasa robí pleseň v kúpeľni.....ale to asi bude najmä akváriom....dávam odvlhcovac....

utka
29. dec 2017

@jacka a ako sa jej zbavit ☹?

utka
29. dec 2017

@leninka75 musim nieco poriesit...asi ten odvlcovac...

jacka
31. dec 2017

ahojte
Prajem VAm veseleho SIlvestra.......a vsetko dobre do noveho roka......aby sme sa aj o rok takto este stretli❤

leninka75
2. jan 2018

Ahojte....prajem krásny, šťastný; bohatý, pokojný a radostný rok 2018 🍹🎉

jacka
3. jan 2018

@leninka75 ahoj
Aj Vam vsetko len to najlepsie prajem❤️

leninka75
5. jan 2018

..Ahojte....pomoc to čo zasa je dorobené s koňom?....☹

jacka
5. jan 2018

@leninka75 ahoj.....a ja ze zle vidim......to je zas novinka totok
Boli s matkom na kontrole s rukou....este na rehabku........a dr aky mily.....ze si mam volat kde nas vezmi mam si poradit....juj zboznujem taketo individua..................vy ste ako prazdninovali?

leninka75
8. jan 2018

@jacka ...ahoj....vôbec sa tu teraz neviem orientovať 😠...........aleba, to až taký milý doktor?!!😨.....ako si to vyriešila?...juj prázdniny, ešte by som si poleňošila....Laurinke sa nechcelo, Karolínka to radšej nekomentovala a ja som klasicky prvú noc po dovolenke zle spala....stále som kukala na hodinky, aby som nezaspala...najlepšie je na to Majo..odpratal sa do Koreii na povianočnú regenráciu 😒😂.....a tebe sa chcelo??? 😉🙂

jacka
8. jan 2018

@leninka75 ahoj
no toto je pre man spanielska dedina😒
dnes som volala do rhabky ..tak najprv nas musi dr kuk a ten ma volo az o 3t.....a ja jej to srandujete ved este 3t so sadrou....koniec.....pytam sa ci je este niekde a ona az v ziari........dobre tak teda d´hodim do uja gugla.....a nasla som jednu na sidlisku tak volam tam no az o tyz.....super beriem.....
povianocnu regeneraciu?....😝....neviem ci sa to da tak nazvat....😂
ale mne aj hej.....aj ked je tu teraz ticho....Petkovi sa slo horsie....Matko salamista..ale to lenosenie sa mi viac pacilo😝...........................a tato zima.....to je jeden hnus....👎

jacka
9. jan 2018

ahoooj

leninka75
10. jan 2018

Ahoj......

@jacka ....ale to je tuším tak som všetkými lekármi 😠.......máš problém sa vôbec dostať na odborné vyšetrenie...prípadne, aby si cestovala cez pol Slovenska....aale škoda reči....u nás v dedine začal ordinovať ukrajinec zhruba v mojich rokoch, tak som sa k nemu prehlásila lebo môj pôvodný všeobecný už nestál za nič...som zvedavá, budúci pondelok som sa objednala na preventívku....

jacka
11. jan 2018

@leninka75 ..ale hej....je ich malo si hoc co dovolia😖🙄....................toho vseobecneho si tiez mala u vas?........este mate stromecek?......my sme ho uz zrusili😢.....rychlo to nejak ubehlo...ach jo......som Matkovi pisala Du do citatelskeho dennika...nechcem aby este psial s tou rukou tolko.......tak som zvedko co na to ucka😝.......vy ako v skole?....

leninka75
11. jan 2018

@jacka ..ahoj...všeobecného som mala v Považskej..len to už je taký dôchodca zaspatý 😒.....dúfam, že si urobila zopár pravopisných chýb 😉...ozaj a písmo si ako nafingovala?....v škole teraz frčia o 106...teda aspoň Karolínka...píšu zo všetkého polročné písomky....a Liluša klasika matika bez problému a polročná písomka bác dvojka....neviem či je vtedy viac v strese alebo čo, že urobí chybu.....Laurinka má v pondelok rodičko....tá je v pohode...rodičko bude asi kôli pasovačke prvákov, to zvykne bývať na polroku....u vás budú jedničky?? 😍

jacka
11. jan 2018

@leninka75 cosi svojim som pisala...len mam strach ci to po mne precita...😝...........veru aj moji same pisomky....diktaty.....previerky......cosi ciste nebudu.....na prvom st ich triedna skolu odflakala...tak teraz trpia......z Aj bude mat isto 2...a tie ostatne hadam da na 1......popripade 2 z bio.....ta mu voobec nesadla....a petko bude mat ciste ak daco nespacka😂.........aj moji mali pasovanie...ale to sa mi zda ze mali v oktobry.......teraz by mal mat MAtko cosi ako privitanie na druhy stupen....uvidime co s toho.....................neznasam zdruzenia....🙄

leninka75
16. jan 2018

@jacka ..ahoj......ja som teda šiši ...otváram koňa kukám na upozornenia a nič....rozmýšľam čo je s Jankou, že nepíše 😨.....a dnes mi to nedalo, ťukla som na upozornenia a pozerám, že ja som tá neporiadnica 😔😂😲😀😝

leninka75
16. jan 2018

@leninka75 ....už bola reakcia na čitateľský?? 😉.....Lolkina triedna bola včera podarená....hovorila nám, že všetky deti budú mať na vysvečku jednotky...ona vidí rozdiely medzi deťmi, ale chce ich motivovať, tak dá všetkým rovnako 🙂.......pasovačku máme 1.2.....Laurinka už šaty zháňa 😀.....

leninka75
16. jan 2018

@leninka75 ...u Karolínky majú zasa deti problémy s dejepisom...hovorila, že budú len tri jednotky a ostatné trojky, štvorky 😲

jacka
16. jan 2018

@leninka75 ahoj.-.---a este si aj sama sebe pises😉😅
juj rano des rano ..sama nehoda na ceste a to mame 10km .....csta ako klzisko.....pokial som domov prisla ma aj hlava rozbolela......
nie cakam co mi ucka odkaze ako som to napisala....a co mi da za znamku😝😅...........................ale vies ze toto vravela ja Petkovatriedna......ze nikomu nechce dat 2.....aj tak bolo.........no a MAtko vyzera ze este jednu 1 a ma aj z AJ.....tak uvidim ako to da....ale zas ani 2 nie je zla aj ked nezvyk😉..................sme ratali jeden priklad z matiky......a to aj muz a ten je na M dobry.....aj tak mali vysledok vsetci le......to chem poveda aj na Dej.....ze niekde bude asi chyba.......
juj tak sa tesim na fotocky s pasovania.....teda ak budu....to sa asi ani ucit nebudu...ze......
my mame vo stvrtok zdruzenie.....najprv jeden a behom k druhemu...a potom po tretieho domov😠😝😝

jacka
18. jan 2018

@leninka75 ahooj🙂

leninka75
22. jan 2018

ahoj...

@jacka ..bože ako ten čas letí..však pomaly koniec januára 😨.....ako sa máte?...deti sú zdravé?....
...pomaly začíname upratovať vianoce 😉.....
...v piatok Lolka prišla zo školy s teplotou...v sobotu teplota...a v nedeľu akoby sa nič niedialo...trošku pokašláva...tak neviem čo s tým...asi ju nechám doma od stredy a uvidím...

jacka
22. jan 2018

@leninka75 ahoj
veru leti...neskutocne totok.......mame sa dobre.....nemozem bobovat korculovat aby Matko nepadol....tak chodime plavat...deti zatial klop klop.....v Petkovej chyba pol triedy................my uz mame davno spratane vianoce......teda...aspon vlocky som nechala na oknach👍.......
ved uvidis ako jej bude aj jej nieco davas?.....
vy mate nieco nove?....ako ste vikendovali?

leninka75
24. jan 2018

@jacka ...aaale víkend taky nijaky keď Laurinka teplotovala....včera som s ňou bola pre istotu u Dr. a tá sa smiala, že všetky deti ochoreli rovnakým vírusom a že to vypuklo v piatok.....tak je Lolka doma....mne sa tuším zasa vracia kašeľ..sa ho nemôžem od začiatku decembra zbaviť a to ideme v sobotu na ples...

jacka
24. jan 2018

@leninka75 ahoj
jeda tak u vas zuri choroba... a skola zatia funguje?..nechcu ju zatvorit?...........teda to uz pekne dlho drzi......asi by si sa mala riadne preliecit..........a kam na ples.....das aj fotocku co si mala na sebe?
dnes MAtkovi trhali zub....rano bol v poho......a po 9tej mi vola ze mam po neho prist ze mu je zle.......a uz mu je dobre ako som mu dala tbl.....😉

leninka75
25. jan 2018

@jacka ahoj 🙂.....no práve včera dali prvákom chrípkové prázdniny.....ostatné triedy neviem ako sú na tom....ešte viem, že u Karolínky chýba asi jeden chlapec.....ples máme obecný, len býva taký parádny s červeným kobercom .......a prečo Maťkovi trhali zub?....to ešte nejaký mliečny?....

jacka
25. jan 2018

@leninka75 ahoj
len prvakom?.....to co ...preco?...ostatnym mohli dat tiez.........tak sa tesis na ples.....to je vyborne ze byva dobry....uzite si..........................MAtkovi....zle mu rastu zuby...tak mu trahju male stolicky aby sa tam zmestil ocny...ten je vraj dolezitejsi......to mu uz trvacne....ach jo...som mala s toho zmiesane pocity......ale ked so videla kde sa mu ten ocny tlaci....dufam ze si najde miesto......este ideme v utorok zas.......akoby som malo toho s nim mala..rehaby..zubar.....uzas totok

leninka75
29. jan 2018

@jacka ahoj....no ostané triedy sa celkom držali, len malých to zlomilo .......snáď už bude dobre.....to celkom zvláštny postup zvolili trhať dobré zuby...a nejako strojčekom sa to nedalo?....zajtra budú zasa trhať?...☹
......juj som mala celkom zaujímavý koniec týždňa.....štvrtok a piatok teploty, kašlisko, že ma išlo zadusiť a v sobotu na plese.....teraz sa zdá, že zasa Karolíka niečo chytá ☹...pomóc nech už je jar....

jacka
29. jan 2018

@leninka75 ahoj
bodaj by uz boli dake prazdniny...aby aj mojich daco nelaplo...tiez im vela chyba v triedach..........ked Matkovi ide ten ocny zub uplne mimo.....uz teraz mam obavi ci si najde to miesto ....tak spolieham sa na dr..uvidim...........................
juj tak aj teba to zdraplo?......ako bolo v sobotu...co si mala na sebe?

leninka75
30. jan 2018

@jacka ...ahoj.....u Lolky pokračujú chrípkové prázdniny aj tento týždeň....celkom sa teším, aspoň sa dá úplne do poriadku....Karolínka má takú aleže poriadnu nádchu....dúfam, že zostane len pri tom...skúsim ti poslať nejaké foto na Viber 😉.....sranda v sobotu sa deti s mužom za domom lyžovali a dnes kukám po snehu ani stopy 😅...

jacka
30. jan 2018

@leninka75 ahoj
wow...parada a o chvilu budu dalsie prazdniny.....tooolko vegetu maju......tiez mohli zavriet celu skolu nech to tam nekoluje.........vies ze totok som aj ja hovorila.....rano sme sa zobudili a sneh nikde......to sok....😝............Matko ma uz zubok vonku...zas ho boli polka hlavy....som si ho doma nechala......ak mu bude lepsie tak poobed pojdeme na kontrolu na chiru nech to uz mam z krku...............posli posli tesim sa😍

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre