Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2009

leni???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
30. apr 2009

dobre ránko..... 🙂

leninka75
30. apr 2009

ahoooooj jacka, som sa normálne zľakla, že čo!!!!!!..........

jacka
30. apr 2009

no nič 😉
😉 😉

jacka
30. apr 2009

musela som nachystat ranajky ...vraj je veeeelmi hladný....a ...bol..zjedol celý chleba 😕 a ešte vypila aj pohár kakaa 😕 😕 .....

už sa možem venovat..... 😉 😀

leninka75
30. apr 2009

to moje trdlo je asi tiež dosť hladné lebo sa včera po večeri dore vygrcala!!! ......... včera bola pažravá a ládovala piate cez deviate a potom to tak aj dopadlo!!!! 😀 😀 😀...........jacka, čo sa ti nepáčilo na BG?

jacka
30. apr 2009

leni....to prostredie,a ten pristup k cudzincom.,pláž som tam nevidela čistit,same odpadky,strava na nič,v izbe piesok sme si to museli riadit sami......a celkove...som nebola spokojna...ked to porovnám z greckom...radšej by som šla tam 😅

vlastne to su len detaily keby bolo dobre...
tebe sa tam čo páčilo?

aninka29
30. apr 2009

Dobré ráno maminky 🙂
vyspinkané? 😉

Utka zas odchádzaš? 😠 Celý víkend tu nebudeš? 😢 ..............píšem Ti veľké AAAAAAAAAAAAAAA 😀

leni mne sa na BG nepáčilo asi všetko 😉 Od ubytovania,cez pláže 😉 ............akurát sa nám tam dobre chlastalo 😀 .......to som bola ešte bezdetná,aby ste si nemysleli, že som nejaký alkáč,alebo také niečo 😀
A potom sme boli na iných miestach Grécko je nádherné,Tunis ani nehovorím..............služby,aké boli tam sa nedajú ani porovnať s BG 😉,a vieš človek si rýchlo zvyká na to lepšie 😀
Ja ak pojdem s deťmi na dovolenku,tak určite Grécko,to je nádhera jedna 😉

aninka29
30. apr 2009

leni Ty si v ktorej časti bola? 😉

aninka29
30. apr 2009

jéj kým som dopísala,tak si aj Ty reagovala jacka 🙂 .............no máme rovnaké pocity z toho miesta 😀

jacka
30. apr 2009

ani a vy ste kde boli?

no už som sa zlakala že piješ jak..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a kam ide utka?niečo mi ušlo??? 😅

ani prečo može cez vikend pršat 😉

jacka
30. apr 2009

ani to máme 😉

kde v grecku ste boli?

leninka75
30. apr 2009

no my sme boli 1x v Kraneve (sever, pri Varne) a 2x v Pomorí (pri Burgase).....je fakt, že služby sú tam biedne, ale vždy sme bývali v nových hoteloch, takže ubytko OK a strava mi tiež vyhovuje..... a keď sme boli minulý rok s Lilkou, tiež v pohode, nič som z domu netrepala, všetko čo som potrebovala a bola som z domu na to zvyknutá (pre Lilku) som našla aj tam v obchodoch............ a s plážami je to tak, že väčšie strediská (Zlaté piesky, Slnečné ..) to celkom upravujú a menšie strediská tak zo začiatku sezóny a potom už na to kašlú...... no neviem, my sme asi mali šťastie, lebo u nás prevládajú pozitíva.......ale napríklad aj švagrovci keď boli v Pomorí (oni boli v novom my v starom), tak nadávali, že v mori okolo nich plávali hovienka...........my sme nič také nezažili........ bude to asi tak, že každý aké má zážitky........ rada by som tiež skúsila aj niečo iné, ale zatiaľ sme si povedali, že bulharsko sa stále oplatí, a ešte by sme chceli ísť južnejšie do Primorska alebo Kitenu.........čo sa mi naj, naj páči na Bulrahsku je pozvoľný vstup do mora!!!!!!

aninka29
30. apr 2009

nemusí pršať cez víkend,len nech neprší dnes 🙂 môže zajtra a dosť 😉
my sme boli v BG v Careve 😝 😝 😝 .................leni no čo som počula od všetkých známych tak všade fuj,akurát tie Zlaté piesky sú vraj celkom v pohode 🙂 ..............to máš dobre, že máte šťastie na dobré služby 😉 ,ale uvidíš,až vysjušate niečo iné,tak si povieš, že Bulharsko nikdy 🙂

jacka v Grécku sme boli na Olympii /Olympic Beach/..........nemám k tomu žiaden komentár,všetko bolo suprové 🙂
A Vy kde ste boli?

jacka
30. apr 2009

leni ved aj my sme boli na sl. pobreží..hotel Kotva.... 😉 možno sme boli susedky 😉

jacka
30. apr 2009

ani....aj tam sme boli 😉 je to možne... 😕

jacka
30. apr 2009

a čo máte v pláne že smeie pršat?....inak ani nehlásia dážd,škoda aspon poobede by mohlo trochu.... 😉

aninka29
30. apr 2009

jacka myslíš Bulharsko,alebo Grécko? 🙂

mám v pláne ísť do mesta 🙂 ...............idem vymeniť to tričko a kúpiť si nejaké iné 😉 ............a ide s nami konečne aj tatino,takže aj romantikuš prechádzka a táááááááááááák 😉 .............ale nebudeme dlho,sa mi nechce zase plaziť po meste 😝 ,a vonku to tiež nevyzerá na nejaké veľké teplo

leninka75
30. apr 2009

jacka, 😉 😉 ............ ja by som rada aj na také poznávačky, ale to nám s lilkou zatiaľ nehrozí.....dnes idú od nás baby z roboty na poznávačku Benelux, UK, Škótsko.......to Škótsko by som rada videla!!! 🙂 ....... čo plánujete cez predĺžený víkendík???...........utka ide teraz zasa asi k rodičom, keď minule boli u svokruše??!! 😎

aninka29
30. apr 2009

ja by som rada videla Californiu 🙂
hej utka ide k rodičom teraz 😉
my nemáme naplánované nič zatiaľ 😒 ............ale pracuje sa na tom 🙂

Leni a Vy kam cez víkend? 😅

jacka
30. apr 2009

myslim grecko 🙂 .....jáj tam bolo super......

tak u vás bude romantika ....to je pre mna neznámi pojem..aspon tento týžden 😀 😀 😀

u nás je pekne ale 5st. 😅 😕 ☹

leninka75
30. apr 2009

no zajtra otvárajú sezónu na hrade Strečno (tam žila tá upálená chudinka Bošniaková), bude aj historikuš program, súťaže pre dzeci, tak by sme tam chceli kuknúť a asi si tam dáme rande s mojou bývalou kolegynkou a jej mužíkom, čo je zasa môjho muža spolužiak z VŠ, tak dúfam, že nebude pršať!!!! 😒 ....... v sobotu moji rodičia naplánovali nejakú brigošku, tak asi tam a v nedeľu by sme chceli doma grilovať........ no uvidíme či nám naše plány niečo nepokazí 😠 .......ani, a ty si priamo z KE?

jacka
30. apr 2009

my nič...v piatok ide muž makat....a v sobotu chcem posadit zemiaky....sama už nepohnem ani prstom v záhra
de...

ako viete kam ide......Niečo nám tajíte???? 😠

aninka29
30. apr 2009

jacka fakt? tam by som sa vracala vždy 🙂 ......fakt tam bolo bohovsky 🙂

u nás tiež svieti slniečko,ale fúka taký studený vetrík 🙂 ...........takže dnes to na osviežovanie sa vo fontáne nevyzerá 😀

aninka29
30. apr 2009

leni nepočula som o tej chudinke Bošniakovej 😉
tak Vy máte teda akčný víkend pred sebou,tak nech vám výjde počasíčko 🙂
leni teraz bývame asi takých 10 min. od KE 😉 ............roky sme bývali priamo na sídlisku,ale potom naši postavili domček 🙂

jacka, Ty budeš mať super víkend na záhrade 😒 ..............len sa moja trošku šetri,a nech Ti manželík pomôže 😉

veď utka písala, že sa chystá k rodičom tento víkend.............takže žiadne tajnosti 😉

leninka75
30. apr 2009

jacka, tak tvoj muž 1. máj zobral doslovne, že svitok práce - ide fachčiť 😉 ........ inak, teda máš čo robiť, záhrada, drobec, urdžiavať oheň 😉 😉 (či ako sa to hovorí).... aninka, na čom pracuješ???? 😉 ...veď prezdaď

leninka75
30. apr 2009

aha ani, a keď ideš nakupovať alebo k dr. ideš busom???.....idem si hrknúť, ochvíľu som späť!!! 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2009

tak potom som prehliadla utku...soráááááč 😉

no bude ale jedine čo spravim tak hodim krumpel do zeme a tým to pre mna hasne....

zobral doslovne...len nech maka aspon mi npelíli uši že maju malo roboty 😠

leni ak mi veríš tak mám toho tak akurát dost 😠 😠 😠

jacka
30. apr 2009

ani tam by som sa aj ja vrátila...bolo supersky 🙂 🙂 😎 😎 😎

musim ist von za drobcom skor ako nám rozoberie celý dom 😀 😀 😀

ani hod foto kvetiniek nech sa pokocháme...aj vy ostatne...len sem už tie ostatne ani nepáchnu

jacka
30. apr 2009

leni čoho si ideš hrknut??? 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre