• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
40 tky su teraz velmi rozsierene aj mirrinkina mala mala aj kopec deti v mojom okoli a mojej sestrenice mala mala z vysokej horucky aj febrilne krce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja som ostala z toho tak paranoidna.ze bacha na to zeny!

a inac normlane ze sanenormalne zacinam obavat o jacku :unamused:
8. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

bubbka stihla si to :slight_smile: :wink:

včera sme boli v prírode...........bolo nejaký country deň alebo čo :slight_smile: ..........Simuška si vytancovala sladkosti :dizzy_face: a ja tiež,vraj keď už pijem toľko piva :grinning: :grinning: :grinning:

inak žiadna zmena :stuck_out_tongue_closed_eyes: cítim sa skvelo :angry: akurát na to tvrdnutie bruška,bolesti bedrákov, atď :angry: :cry: ........ja už chcem rodiť :cry:

jackaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry:
9. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sa mi ani neoplatí pc zapínať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked budes rodit budes kricat ze nechces :grinning: to akosi poznam,,,
9. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achojky

bubbka asi tak :grinning: :grinning: :grinning:

dnes mám poradňu......božinku,normálne mám obavy čo mi povedia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........keď zase,že ništ,tak ja neviem čo urobím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak dnes mám termín :slight_smile:
10. aug 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,už chod konečne rodiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky najprv dobrá správa od jacky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............je v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: len sa im pokazil počítač,že ešte chvilku potrvá kým sa ukáže.........a že vás všetky pozdravuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a teraz zlá správa :angry: ......ešte nerodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....babulka sa tlačí,otvorená som na tri prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale nechcú to zatial znásilňovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........takže ak neporodím,tak v stredu na kontrolu a potom sa uvidí čo ďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,ešte si 2v1? podaj hlásenie :grinning:
10. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super,že jacka je v poriadku :slight_smile:
10. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninkááááááááááááááááááááááááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už rodííííííííííš????? :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :angry: :angry: :angry:
10. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakráááááááááááá :grinning:
10. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky aninka ty tu čo robenkaš???sabinke sa nece na svet?? :grinning: :grinning:
Mirrinka awoj 200 r som ta nevidela,heheheheh :wink: :wink:
10. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :wink: ..........nerodííííííííííííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

siwi séééééééééééééééééérvus :slight_smile: ......ty si tu nebola 500 rokov :grinning:
11. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokoooooooooooooos mi odpadol kamen zo srdca ja som dufala ze to je len pokazeny pristup na net...sak bola v 35 tt ked zmizla... :sweat_smile: ani uz utekaj
11. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, herečky...volako sa ulievate s písaním...človek má vollný den a nemá čo čítať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ani, volako je tomu babatinku u teba moc dobre, že? :wink: aj denisko je nasilu vonku......teraz ma také dni že ma stále bije... :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si zaslúžim, mama jedna zlá :frowning2:
joj, som rada že ta jacka je v poriadku, naozaj by to bolo moc skoro...predbehnuť ťa :wink:
bubba,denisko vraj nemal vodu v chladiči, tak mal prehriaty motor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vobec nechce piť, a to sú stále už tretí mesiac teploty každý den nad 3O :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom že má teploty, že?
ani, ešte si tu?
11. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile:
aninka,a nebude tá tvoja sabínka náhodou chlapec? lebo chlapci sú trošku lenivejší čo sa týka príchodu na svet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

siwi,ty žijééééééš huráááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už si trošku vydýchni a nerob tolko,šak už na nás ani nemáš čas :wink:
11. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,všetko naj k meninkám -aj ked si na dovolenke :slight_smile: :wink:
11. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utke všetko naj naj k meninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mirri,no to by ma asi trafilo,keby to bol chalan :grinning: :grinning: :grinning: ............ani nesranduj :wink: lebo z neho budem mať buzníka :grinning: :grinning:kompletuš cukríkový ružový :grinning: :grinning: :grinning:

ja som bola v banke a na nákupe a žrala som si nervy so Simkou :angry:celé hračkárstvo je jej :angry:
11. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,podávaj hlásenie každú hodinu,oki? :grinning:
11. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...jeeeej ja v poslednej dobe stiham vsetco citat a viem ocom sa toci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííí

aninka myslim ze v dnesnej dobe by ani nemali problem vymenit komplet ruzovu zasobu oblecenicky za modru alebo inu.... :wink: drzim palce...

mirri vitaj naspat :sunglasses:
11. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubbka,ako naspäť? šak ja som nikde nebola..... :grinning: :grinning: :grinning:
aninkááááááááááááááááááááááááááááááááááá kde sííííííííííííííííííííí :grinning: už rodíííííííííííííííííííš? :grinning:
11. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky aj ja prejem Utke všetko naj naj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Mirrinka a mam čas???hehehehe
Aninka ako????
A ja budem mat narodky,bééééééééé béééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 18 rokov :grinning: :grinning: :grinning:
bubba ti si ale šikulka :wink: :wink:
11. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi,kedy máš narodky? :confused:
aninka ako?
11. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mirrinka ty ešte nehajaš???o tyžden stredu,.béééééééééééééé béééééééééé :wink:
11. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bruuuuuuuu noc.Pridala som par fotiek paaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
11. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brééééééééééé rááááááááááááno :wink:

ešte nerodííííííííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ani náznak :angry: :angry: :angry:

dnes mám poradňu.......sa stavím, že ma pošlu domov a povedia, že ak neporodím,tak v piatok ďalšia kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok