Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
8. aug 2009

40 tky su teraz velmi rozsierene aj mirrinkina mala mala aj kopec deti v mojom okoli a mojej sestrenice mala mala z vysokej horucky aj febrilne krce 😅 😅 😅 ja som ostala z toho tak paranoidna.ze bacha na to zeny!

a inac normlane ze sanenormalne zacinam obavat o jacku 😒

aninka29
9. aug 2009

dobré ránko 🙂

bubbka stihla si to 🙂 😉

včera sme boli v prírode...........bolo nejaký country deň alebo čo 🙂 ..........Simuška si vytancovala sladkosti 😵 a ja tiež,vraj keď už pijem toľko piva 😀 😀 😀

inak žiadna zmena 😝 cítim sa skvelo 😠 akurát na to tvrdnutie bruška,bolesti bedrákov, atď 😠 😢 ........ja už chcem rodiť 😢

jackaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😢

aninka29
9. aug 2009

kuk 😉

mirrinka
9. aug 2009

😕 😕 😕

aninka29
9. aug 2009

😕 😕 😕
😝 😝 😝

sa mi ani neoplatí pc zapínať 😝

bubba
9. aug 2009

a ked budes rodit budes kricat ze nechces 😀 to akosi poznam,,,

aninka29
10. aug 2009

achojky

bubbka asi tak 😀 😀 😀

dnes mám poradňu......božinku,normálne mám obavy čo mi povedia 😝 ........keď zase,že ništ,tak ja neviem čo urobím 😝 😝 😝

inak dnes mám termín 🙂

mirrinka
10. aug 2009

aninka,už chod konečne rodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
10. aug 2009

mamky najprv dobrá správa od jacky 😵 😵 😵 .............je v poriadku 😵 😵 len sa im pokazil počítač,že ešte chvilku potrvá kým sa ukáže.........a že vás všetky pozdravuje 🙂 🙂 🙂

a teraz zlá správa 😠 ......ešte nerodím 😝 😝 .....babulka sa tlačí,otvorená som na tri prsty 😝 .........ale nechcú to zatial znásilňovať 😝 ...........takže ak neporodím,tak v stredu na kontrolu a potom sa uvidí čo ďalej 😝

mirrinka
10. aug 2009

aninka,ešte si 2v1? podaj hlásenie 😀

mirrinka
10. aug 2009

to je super,že jacka je v poriadku 🙂

mirrinka
10. aug 2009

aninkááááááááááááááááááááááááááááá 😅 😅 😅 😅 už rodííííííííííš????? 😀 😀 😀

aninka29
10. aug 2009

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠

mirrinka
10. aug 2009

sakráááááááááááá 😀

siwike25
autor
10. aug 2009

Awojky aninka ty tu čo robenkaš???sabinke sa nece na svet?? 😀 😀
Mirrinka awoj 200 r som ta nevidela,heheheheh 😉 😉

aninka29
11. aug 2009

tu som 😉 ..........nerodííííííííííííííííííííííííím 😝

siwi séééééééééééééééééérvus 🙂 ......ty si tu nebola 500 rokov 😀

bubba
11. aug 2009

kokoooooooooooooos mi odpadol kamen zo srdca ja som dufala ze to je len pokazeny pristup na net...sak bola v 35 tt ked zmizla... 😅 ani uz utekaj

denisenko
11. aug 2009

ahojte, herečky...volako sa ulievate s písaním...človek má vollný den a nemá čo čítať 😀 😀 😀 😀
ani, volako je tomu babatinku u teba moc dobre, že? 😉 aj denisko je nasilu vonku......teraz ma také dni že ma stále bije... 😝 asi si zaslúžim, mama jedna zlá ☹
joj, som rada že ta jacka je v poriadku, naozaj by to bolo moc skoro...predbehnuť ťa 😉
bubba,denisko vraj nemal vodu v chladiči, tak mal prehriaty motor 😀 😀 😀 😀 vobec nechce piť, a to sú stále už tretí mesiac teploty každý den nad 3O 😝 potom že má teploty, že?
ani, ešte si tu?

mirrinka
11. aug 2009

čafte 🙂
aninka,a nebude tá tvoja sabínka náhodou chlapec? lebo chlapci sú trošku lenivejší čo sa týka príchodu na svet 😀 😀 😀 😀

siwi,ty žijééééééš huráááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už si trošku vydýchni a nerob tolko,šak už na nás ani nemáš čas 😉

mirrinka
11. aug 2009

utka,všetko naj k meninkám -aj ked si na dovolenke 🙂 😉

aninka29
11. aug 2009

utke všetko naj naj k meninkám 🙂 🙂 🙂

mirri,no to by ma asi trafilo,keby to bol chalan 😀 😀 😀 ............ani nesranduj 😉 lebo z neho budem mať buzníka 😀 😀kompletuš cukríkový ružový 😀 😀 😀

ja som bola v banke a na nákupe a žrala som si nervy so Simkou 😠celé hračkárstvo je jej 😠

mirrinka
11. aug 2009

aninka,podávaj hlásenie každú hodinu,oki? 😀

bubba
11. aug 2009

ahojte ...jeeeej ja v poslednej dobe stiham vsetco citat a viem ocom sa toci 😵 😵 😵 😵 😵 jupííí

aninka myslim ze v dnesnej dobe by ani nemali problem vymenit komplet ruzovu zasobu oblecenicky za modru alebo inu.... 😉 drzim palce...

mirri vitaj naspat 😎

mirrinka
11. aug 2009

bubbka,ako naspäť? šak ja som nikde nebola..... 😀 😀 😀
aninkááááááááááááááááááááááááááááááááááá kde sííííííííííííííííííííí 😀 už rodíííííííííííííííííííš? 😀

aninka29
11. aug 2009

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😠

siwike25
autor
11. aug 2009

Awojky aj ja prejem Utke všetko naj naj 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Mirrinka a mam čas???hehehehe
Aninka ako????
A ja budem mat narodky,bééééééééé béééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 18 rokov 😀 😀 😀
bubba ti si ale šikulka 😉 😉

mirrinka
11. aug 2009

siwi,kedy máš narodky? 😕
aninka ako?

siwike25
autor
11. aug 2009

Mirrinka ty ešte nehajaš???o tyžden stredu,.béééééééééééééé béééééééééé 😉

siwike25
autor
11. aug 2009

Bruuuuuuuu noc.Pridala som par fotiek paaaaaaaaaaaaaaaa 😉

aninka29
12. aug 2009

brééééééééééé rááááááááááááno 😉

ešte nerodííííííííííííííííííííím 😝 ..........ani náznak 😠 😠 😠

dnes mám poradňu.......sa stavím, že ma pošlu domov a povedia, že ak neporodím,tak v piatok ďalšia kontrola 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre