• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
baby, ešte jedna prosba: kolko vážia vaši chlapci? sa mi zdá že ten moj je strasne tažký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
má 17 kilo, to ako normálka?narodil sa 3.120 g, tak si myslím že má dosť, či nie?
21. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jacka,leva - všetko naj k meninkám....a leve aj k narodeninkám :wink:

denisenko,moja Lianka už váži 17,5 kg a to je dievča :sweat_smile: a narodila sa s váhou 2950g
21. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Jankám prajeme všetko naj... k meninkám :wink:.
Už sme doma. Neviem, či je to škoda, alebo konečne???:confused:
denisenko, Viki mal pri pôrode 3650g a teraz má 16kg a nejakých 105cm.
21. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky,Simonko sa narodil s vahou 4350g a teraz ma 18kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj všetkim Jankam :grinning:
22. aug 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky :slight_smile: ...chjoj,hrozne mi chýbate :cry: ......ale ešte nestíhačky......snažím sa čo najviac venovať Simonke :dizzy_face: ,chcem jej vynahradiť ten čas čo sme boli od seba :slight_smile:
Sabínka je neskutočný hladoš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....booooooože v kuse prisatá na cicuške :grinning: .............máme s kojo trošku problém,ale už sa to zlepšuje :wink: ..........malá mi rozkúsala bradavky,au au au,dva dni mi tiekla s mliečkom aj krvička :cry: .tak som malú neprikladala,len som si mlieko odsávala a babulke som pri jej apetíte musela dať UM :frowning2: ...........ale už je to celkom v pohode,síce kojím cez klobúčiky,ale hlavne že už netečie krvička :slight_smile:

Leninka domkov sme prišli vo vaničke :slight_smile:

a tiež prajeme všetkým Jankám a dodatočne Zuzke :wink: všetko naj k meninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mamulky nestrašte s tou váhou..............Simonka váži len 13,5 kg..........ale zato popapá všetkého veľa :slight_smile: ..........dokina na poslednej poradni povedala, že je to v poriadku :unamused:
22. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!...............aninka, tiež sme mali ten problém pri kojení, ale s klobúčikmi to už bolo OK ako píšeš aj ty!! :slight_smile: .............moja lilka má tiež len 13,5 kg, ale keď ju mám nosiť, akoby mala 100 kg!! :grinning: :grinning: :grinning: .......
deni tak to je dobre, že denisko je spokojný...................ja sa dosť bojím nástupu do škôlky!!!!....lilka je najradšej doma...........no uvidíme, možno o týždeň prekvapí!!! :slight_smile:
22. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak ako vidím,moja je tu z báb asi najťažšia :grinning: :grinning: :grinning: ale nevyzerá tučná,povedala by som,že taká akurát - a má supersky vypracované nohy - normálne moje kamošky jej ich závidia :grinning: fakt ,akoby bola nejaká športovkyna - perfiš lýtka má :wink:

ja dnes oddychujem,lebo včera som bola u nás na jarmoku predávať v stánku s cukrovinkami - taká menšia brigádička,ale oplatilo sa :slight_smile:

idem si o chvíľku pre mužíčka a dcérušku,lebo som ich už viac ako 24 hod. nevidela - ale aspoň som sa vyspala v noci - sama doma,celá posťeľ moja...juuuuj,fajne bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aninka,si zlatá,že si ešte aj na nás nájdeš chvíľku čas....držkajte sa :wink: :wink: :wink: :wink:
22. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Dnes sme sa super vyspali...Síce v noci bolo veľmi teplo, ale potom, keď začalo pršať. Supeeeer!!!
Ja som spala do deviatej a chlapi do pol desiatej. Navarené máme, včera nás svokra nabalila. Len neviem, čo budem variť zajtra. Dostali sme od našich zajaca a zabudli sme si ho u svokrovcov v mraziaku :frowning2:.
Dajte nejaký tip.
22. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: utka, len ticho závidím....my máme každý boží den budík na šiestu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby, s tou váhou ste ma potešili, už som sa zlakla že sa nezmestíme do tabuliek :grinning: nam dokina povedala minulý rok že on má širokú stavbu tela a ťažké kosti, tiež nie je tučný, ale tá riťka.....slipy ako pre sestrinho takmer 5-ročného :grinning: :grinning: :grinning:
mirri, čo športujete?my len bycík, ale sedí na nom celý den :slight_smile:
ani, my sme len odsávali, človek sa viac natrápi ako sa dieťa naje, tak som rada že sa vám to popravilo :wink:
leni, ja by som najradšej ostala s ním doma aj do dospelosti, a to by asi tiež bolo málo :grinning:
inak, odkedy ho vychovávajú cudzí ludia, všade poslucha a je dobrý, len doma nie!dufam, že vám sa to nestane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, nezáviď...o chvíľu to leňošenie a dlhé spanie skončí aj nám :frowning2:.
22. aug 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: peknú upršanú nedelu všetkým prajeme :wink: :wink:
23. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň raz som prvá :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. U nás je pekne. U nás pršalo včera...
23. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, joooj tu je horúúúúco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ešte k tomu som bola aj v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: asponže je nedela a na večernu už nejdem, paráááda :wink:
fuj, ale je tu stále také teplo, minule 37, teraz ešte večer o siedmej býva 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mirri, tak pošli trošku dažda, nám prší tak raz do mesiaca, niekedy dva :grinning: musím kuknúť mapu, nie sme na sahare?
halooooooo............
23. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

my sme mali upršaný deň :wink: .........celkom mi to vyhovovalo :slight_smile:

o chvíľu idem kúpať babulku :dizzy_face: ...........juuuuuuuuuuj ako ľúbi vodičku :dizzy_face: .............Simonka je už okupkaná,napapaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás bolo dnes celkom pekne!!!
A navyše ma prvýkrát zastavili policajti. A ja si idem bez svetiel...Ale našťastie som nedostala pokutu. Zlatí to policajti :wink:.
23. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: .................u nás včera fúkal hnusný vietor!!!!............ale zasa má byť teplúčko celý týždeň!!!.........super teším sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...........utka to si musela dobre žmurkať, keď si nedostala pokutu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:............inak, už sa hlásim z roboty!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...........hneď z príchodu ma baby vytočili, že som mala veľa dovolenky!!!! :confounded: :confounded: :confounded:................
24. aug 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno mamky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mám trošku čas :wink: .........Sabínka spinká a Simonka sa hrajká s tatkom :wink:
24. aug 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni určite si celá vytešená, že si zase v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooo mamule kde ste???????????

leninka maká a a ostatné ešte chrapkáte????????

juj,kedy tu bude jacka :frowning2: ..............musím jej dnes napísať :wink:
24. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
leni, nezávidím ti, že už si v práci. A ani som na tých fešákov policajtov nežmurkala :wink:.
aninka, tak len oddychuj, keď máš chvíľu času :slight_smile:.
24. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte utka, aninka!!!..............sak pokecaj aj s nami ani!!! :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som neskutočne šťastná, že som v práci!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,však by som aj pokecala,ale nikde nikto :frowning2:

práve som vyslala manžu za farárom,nech ide dohodnúť termín krstín :slight_smile: .........Sabi ešte chrapká :dizzy_face: a my so Simkou ideme trošku poupratovať :slight_smile:
24. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy chcete krstiť???...........potom si dám koláče!!! :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ešte upratujete??? :fearful: ..........volala som svokre a moje decko práve šikovalo babku von :grinning: :grinning: :grinning: ...........akosi sa neviem dostať do pracovného režimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..............kukala som lasty..........ja ešte chcem ísť!!!!..........také sú teraz dobré ceny!!!
24. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále nič???!!! :confused: ...........no nič tak pokračujem sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: ...........musela som sa ísť vyvetrať - zlé správy z BA ohľadnej mojej dizertačky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................nervačím, nestíham.............. :angry: :angry: :angry: .........idem obedovať!!!
24. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, a prečo zlé správy???
Aj ja by som ešte išla k moru :frowning2:.
24. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľa opravovania a málo času utka!!!! :frowning2: :frowning2: ..........tak som z toho nervná............zbalíme ešte kufre, čo povieš?? :wink:
24. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak to ti nezávidím...
No kufre zbeliť môžeme. Ja by som hneď šla...
24. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok