• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
no ale vlastne nemozem pvoedat ze pokazili....to sa uvidi az v stredu.a tiez ide iba na 4 hodiny :sweat_smile:
31. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Ďakujem Vám...No škoda, že to takto dopadlo, ale sáď po operácii bude dobre...
My sme ešte u našich, ale dnes poobede už ideme domov. Zajtra ešte oddych doma a v stredu škôlka. Tiež prvý týždeň len na dve hoďky alebo doobeda. Ešte neviem. Ale už teraz mám z toho depku :frowning2:.
31. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ja ti budem drzat palce aby operacia vyriesila vsetky starosti co mas :slight_smile:
31. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, :grinning: všetko najlepšie k narodeninkáááááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka všetko najlepšieeeeeeee aby sa ti všetko splnilo čo len budeš chciet :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemá utka narodky až v stredu???????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
31. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: baby, čo strašíte deti školkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som to deniskovi vysvetlila jednoducho, bude tam kopec detí a budú sa len hrať, aj nové hračky tam majú, ved to má lepšie ako doma, ja furt niečo zakazujem, nemám čas a tam....aj ked plakáva, ale chodí tam rád, ved si zvyknu, potom už ani domov nechcel chodiť
:grinning:
leni, ved vy ste mali jasle, či?
nam tu začína školský rok až o dva týždne, takže ešte stále máme babu na stráženie, ale denisko sa vždy na nu tak teší....som rada :wink:
utka, tak nadrzo... kolko sviečok?všetko naj,.....hlavne to zdravíčko :slight_smile:
bubba, z toho že sa pokakáva si nič nerob, denisko si začal odvtedy obhrýzať nechty :frowning2:
31. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem pekne, ale narodky mám až v stredu :wink:...
deni, 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikto :frowning2:. Hmmmm...
Či sedíte pri Paneláku :grinning: ?
31. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulienky :slight_smile:

dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllho som tu nebola :frowning2: .........ale nemala som moc času................vo štvrtok sme krstili Sabínku,v sobotu sme mali oslavu :slight_smile: ..........mali sme síce krstiť šiesteho septembra,ale museli sme krstiť teraz,lebo tatko mal včera cestovať do Holandska,ale samoška že sa to odložilo na neskor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ale už máme po tom :slight_smile:
no a od nedele teplotujem a bojujem so zapáleným prsníkom :cry: :cry: :cry:.........ale už sa to zlepšuje,síce pomaličky..........ale poviem vám,bola som hotová :frowning2:

držíme pršteky všetkým detičkám čo nastupujú do školky :dizzy_face: :dizzy_face:tak isto aj maminkam :dizzy_face:,aby všetko dopadlo dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

utka všetko najlepšie k zajtrajším narodeninkám,hlavne veľa veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky a všetkého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...........zajtra asi neurobím kuk,tak blahoželám dopredu :wink:

mamky pa pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....už som aj ja prítomná.....konečne....absták som mala riadny..idem si vás prečítat :slight_smile:
1. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...som vás len tak z rýchliku prečítala...ale v skratke by ste mohli niečo napísat......ste mi normálne chýbala...ale aspon som si poumývala okna...a vyčistila hniezdočko aby sa maličký vráti do čistoty :wink:

utka.....a tá operácia je už istá?....no chudatko to mi je luto :frowning2:

vyzerá to tak že tu dnes nik nebude.......no čo už..pekný den vám prajem :slight_smile:
1. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
aninka, jacka, vitajteeeeee!!!
aninka, ďakujem za gratulácie :wink:.
jacka, tá operácia je istá, ale ešte niečo skúšam a verím, že to zaberie a nebudem musieť ísť na operáciu :wink:.
1. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik utka :slight_smile:

a čo chceš vyskušat...nejaké lieky?....nech je to čokolvek tak držím palce aby ti to vyšlo :dizzy_face: :slight_smile:
1. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem pekne.
Nie sú to lieky.J e to zase alternatívna medicína...
1. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo......
jacka, sdom rada že si konečne tu :wink: dufam že sa zas čoskoro neodpojíš, aj ty si nám chýbala, čítala si ako sme ťa spomínali? :grinning:
utka, prečo 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala tolko v apríli
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si ešte mladáááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aninka, ale už si ok? :frowning2: :wink: ako sa má Sabínka?
ja som mala dnes den debil, miesto volna som musela do prác&e a kedže nemám opatrovatelku na utorok, makal so mnou aj Denisko :grinning: pfuuuuu...ste mali vidieť, ako prešacoval všetkých 17 izieb, hádam sa nik nebude sťažovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikula, zvládol to :wink:
1. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, zabudla som....
zajtra držím všetkým deťúrencom palčeky, nech majú zo školky len radosť :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež pripájam...aby bolo málo plaču

deni....si to viem predstavit :grinning: :grinning: :grinning: musel sa s oho riadne vytešovat :grinning: :grinning:

dufam že sa už neodpojím....lebo skončím v blázinci :grinning: :grinning: :grinning: dost ma tie horučavy zabíjaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čoby som ja dala za 31 :grinning: :grinning:

utka tak dufam že ti to vyjde budem ti držat silno plačeky...všetky :wink: :dizzy_face:
1. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co 31 jacka a ty mas kolko?
1. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veeela bubbka...o dva viac :wink: :grinning: :grinning:

zajtra idem na kontrolu ...zase sa vysediet...sa vobec neteším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vyzera to tak že som ostala sama tehoška..leni....ty si na tom ako? :wink:

ani kukala som vášho "vrabčiaka" je zlatulinká...tak som sa na nu tešila.....inak by si sa mohla ozvat ako porod a čo k tomu...a kde si mala Simku....ako to zvládala a tak....som zvedava..no čo už ja ina nebudem :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme pekne a držíme sebe aj ostatným päste tiež :wink:.
jacka, prezraď koľko máš ty...
Ideme do postele.
1. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka moje zlatičko už spinká....ráno skoro vstávame tak dufam že ho nebudem musiet budit :sweat_smile: ..a kedy ideš na tu liečbu?
1. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku..... :pensive:
1. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, už som začala asi pred 5 týždňami, ale zatiaľ nie sú zmeny, tak uvidíme, či mi to zaberie...
Aj Viki už spinká. Ráno o 6:45 vstávame :wink:.
1. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile:

utka všetko najlepšie...hlavne aby si bola zdrava....ostatne pride :dizzy_face: ...a nech ta aj Vikinko počuva :wink:

leni ahoj :wink:
2. sep 2009 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: ..........no vitaj jacka!!!! :slight_smile: :slight_smile: ............už je PC v poriadku??? :wink: .............no babule, tak dnes to zasa začalo - škôlka!!!!...............včera lilka nadšene pobehovala a chystala si veci do škôlky a hovorila, že už je veľká škôlkarka a že už nebude plakať!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .............dnes ráno, keď som povedala, že ideme do škôlky tak to začalo rev, rev, grcanie, rev, rev, rev........ :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....................zdá sa, že to bude rovnako ako keď sme chodili do jaslí!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:...........som z toho smutná a nešťastná................

utka, všetko dobré k narodkám......zdravíčko, lásku, šťastie ti prajem!!! ............cmuk-cmuk!!! :slight_smile:
2. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj jacka, žiadna zmena v polohe toho malého leňoška????
2. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute no tak prvy den v skolke celkom v pohode bez slzicky kedze vidim do skolky z okna tak mam krasny dozor nad vecou...chcem sa spytat kolko paltite za skolku lebo mne sa zda 70/ mesiac + 20/strava mesacne trosku privelááááááááááááááááááá :angry:
2. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky no už aj simonko je v školke,bez problemou,no uvidime čo bude do 14-30h,no bez slzičky ale ja som plakala doma statočne :wink: :wink: :wink: .Dufam že to bude všetko oky :grinning:
Bubba mne dali šek na 30euro,v tom je strava a školkarske neviem čo :wink: :wink:
No volal mi šef idem do roboti zarobit na simonkou šek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zajtra sa idem prihlasit na urad prace,vobec sa mi nece,toooooooooooooolko vybavovaciek,fuuuuuuuuuj :angry: :angry: :angry: :angry:
Leninka tak to ti verim lebo aj ja som z toho veeelmy neštasne ale neboj zvladneme to :wink:
Krasny den vam prajem herečky paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:

jacka ahooooooooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............akurát som na teba myslela :dizzy_face: ...........som si zapla pc, že kočkám napíšem,že babuliatko sa Ti v brušku otočilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............som to zabudla včera napísať :unamused:

chjoj mamky,ako vám závidím, že vaše detičky chodia do školky.................naša pojde neviem kedy :frowning2: :frowning2: :frowning2: som z toho smutná,že nechodí :frowning2: .........verím tomu, že by sa jej tam páčilo :confounded: .........no čo už :frowning2:

mám chvílku veget :wink: Sabínka odfukuje,a Simonka šla s tatkom na ihrisko :slight_smile:
2. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok