• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
no musim ist....zatial pa..... :slight_smile:
30. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, mne buď nepáli,alebo každá píšeme o niečom inom :grinning: :grinning: :grinning:

leni ja na ničom nepracujem :grinning:

jacka foto akých kvetiniek? muškátov a petuniek? :slight_smile:

leni keď niekam idem a manža nie je doma,tak mám šoféra :grinning: :grinning: :grinning: /deda/ :grinning: .......................ale čoskoro sa všetko zmení,lebo budem mať vlastné autíčko :wink:

a inak mám všetko čo potrebujem po ruke...........takže nesťažujem :wink:
30. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja namachliť a obliecť :wink:
30. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Čakáme na povoz a ideme k zubníkovi...
Áno,ideme k našim :wink:. Dúfam, že nebude pršať :slight_smile:.
30. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utka nebude,som vybavila :slight_smile:

idem offffffffffff kočendy,ale ja sa vráááááááááááááááááááááááááátim..........tak neplačte :wink:
30. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda...mi nevravte,že už skoro hodinu a pol tu nikto nebol :confused: :confused: :confused: :confused: čo ste povyliezali na slnko? :sunglasses:
utka,ako je u vás? neprší?
30. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už doma :wink:

je tam pekne :sunglasses: nikto tu nie je... :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, u nás je pekne,len fúka vetrisko...ale je nejakých 15 stupňov a možno už aj viac.
aninka, dík, že si vybavila pekné počasíčko :wink:
30. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak si vetrisko nechajte...nám tu dul skoro týžden...dufam že poobede obíde stredné sk. a kedy idete preč???

idem uspat Matka...juj sa tešim na to ticho :pensive: :wink:
30. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
awojkyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som späť!!!!.........jacka, bola to škótska whisky :grinning: :grinning: :grinning: ..........ahoj siwi, ako pranie?? :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale páli aninka,.... :slight_smile:............ tam čo sme sa bavili o víkende si písala, že zatiaľ nemáte nič, ale že na to pracuješ.....tak to je ono!!! :sunglasses:
30. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni takto v pracovnej dobe????fuj hanbi sa :wink: :grinning:
30. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš ako mi to dobre padlo pred cvikom!!!!.........jazyk mi tak frčal, že študáci len čumeli!!!.......neviem či by som to nemala tak urobiť pred každým!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len skus.... :wink: potom si aj častejšie na MK :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ahojky :slight_smile:

ahááááááááááááááááááá leni............takže mne to nepáli :grinning: .............no pracuje sa na víkende,ale ešte to nie je ono :grinning:

leni Ty normálne, že táááááááááák :confused: ............len si nezvykaj :grinning:
30. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to ste ešte o mne nevedeli, že alkáčka, čoooooooooooo??!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nechaj ju ked jej chutíííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vy ste to len ja budem mat posr...ý :angry: ...ešte si to radšej premyslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jacka no to fakt budeš :unamused: ............možno nedeľa Ti výjde :slight_smile: .................len aby nepršalo :wink:
30. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možno budeme všetky hniť doma,keď nám bude pršať :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni už nepracuj chod domov..... :grinning: :grinning: :grinning:

ani pekne fotka...ja by som si dala tiež zmrzku....aj bruško je peknučké :wink:
30. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, necháme si vietor, ale aj tu už fúka asi týždeň. No nesľubujem, že nepôjde s nami na stred...ideme až večerom, keď príde mangel z práce. Tu bude hrôza na cestách. Dnes nešoférujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!
leni, len si daj a za nás, čo nemôžeme :wink:...
30. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooooo vyzerám ako guľa :angry:
mám nervíky na môjho muža...........on vôbec nevie fotiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........urobil milion fotiek a z toho je až jedna použiteľná :angry: ....................však trošku kukám, že tam mi trčí slanina,tam mám nohy ako mamut :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............proste katastrófa :grinning:
30. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa minule boleli zuby,tak som si dala jedného frťana.............ale to som si len vymyla hubu a vypľula som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a manžel mi povedal, že som alkáčka :grinning: ...........poldecák na stole a ideš :grinning:
30. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňamky, mňamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ešte vám poviem srandu a padám - svokra včera stopli poliši, keď išiel z pálenice so 60l jablkovice, skoro sa pokakal, lebo si za jeden lupol, ale dobre to dopadlo, škoda!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......pa, pa zlatíčka a pekný víkend!!! :slight_smile:
30. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni Ty si ale neprajná :grinning:

pa pa a užite si víkendík :slight_smile:
30. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ved práve len si to tam nechat a netahajte za autom :grinning: :grinning:

ani ved je dobra fotka,čo sa ti nepáči.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nebudem mat ani takú :wink:
30. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni..kto by to bol do teba povedal..keby do mna...ale ty :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ...pa,pekny vikend
30. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to tak že sa tu rozrastá kluba alkoholičiek :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, pa a pekný víkendík...
30. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok