Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. sep 2009

skus sa vypotit...ak máš doma muža

utka
4. sep 2009

No dnes je asi niečo vo vzduchu, lebo keď som prišla pre Viktorka, tak asi 2/3 detí plakali ☹...
Ach jáááj, chúďatká malé ☹.
Dúfam, že ho to budúci týždeň prejde, keď bude doobeda a potom, keď už pôjde na celý deň bude všetko OK 😉 .
aninka, len veľa oodychuj.

jacka
4. sep 2009

uff....utka som na vás myslela že čo a ako...ved hádam ho to rýchlo prejde......je to hrozne,takto trápit aj dieta a aj seba ☹

utka
4. sep 2009

Je to hrozné, ale tak je to vždy... ☹

aninka29
4. sep 2009

teplotka trošku klesla 😒 ........ale počítam, že večer vyskočí opäť 😠 ...........nejak to zvládnem 😒 dúfam

utka, určite časom plačkať prestane 🙂

Sabínka ešte spinká,Simonka šla s tatkom na nákup a ja sa potím pri telke 😉 .........ešte by to chcelo nejakú mňamku 🙂

jacka
4. sep 2009

veru utka....čaka to každu z nás ☹ ...ale ja si počkám ešte rok 😉 ...a za tri roky znovu 😝

aninka....len sa vypot...a dufam že už žiadna teplota nebude 😵 ...ale ti je dobre ked si možeš vegetit.....a Simka ti ešte spáva na obed?

aninka29
4. sep 2009

jacka nespinká ☹ .............ale nevadí,je dobručká aj tak 🙂 väčšinou sa ráno budí okolo osmej,takže už ten spánok ani moc nepotrebuje 🙂

a Maťko ako? spinká? 🙂

jacka
4. sep 2009

no desne....v noci sa budí...tak ho chodím hladkat.....a ja potom nemožem zaspat tak sa válam v posteli 2hodky alebo idem kuk telku 😝 ...večer zaspinka už o pol 8 a ráno kikiríka okolo 6h 😅

ja som dnes ako mechom bachnutá...a mi nechce ani dýchat a to som chcela žehlit a hrám sa tu z Matkom

aninka29
4. sep 2009

aj mňa čaká kopa prádla na žehlenie 😝 ale dnes na to kašlem 😝

jacka to bude tým počasím, že si ako mechom udretá 😉 ........veď nerob nič a oddychuj,máš na to právo 🙂 ..........už by si aj mohla ísť 😉 dúfam, že nebudeš prenášať

aninka29
4. sep 2009

už sa budí moja krásavička 😵 takže končím mamky 🙂

pa pa 😉

jacka
4. sep 2009

dnes som kázala kupit mužovi v lekárni ten čaj malininový..tak som zvedava čo kupi 😀 ...už by som to mala najradšej za sebou...mám toho už polne zuby 😝

pa aninka..tak zas dakedy 😉

utka
4. sep 2009

jacka, ja ti veeeeeľmi držím päste, aby si to mala čím skôr za sebou 😉.
aninka, a ty to naozaj nepreháňaj a oddychuj...ja som to tiež preháňala a musel manžel zostať doma a pomôcť mi s malým, keď mal asi 2 týždne...

bubba
4. sep 2009

jackaaa tebe sa to uz tiez kráti kua zasa budeme trpnut ze co a ako ....no ... 😅 ako ked bola aninka...ty daj volakomu cislo a budes nas kontaktovat jasne?

mini bubba sa vcera vysrala z obrazu a vyzera to tak ze zo dva dni kakat ani nebude 😀 😀 😀 tolko toho slo von..chichiii..ale inac seeecko v poradecku len dnes bola show rano v skolke ked decko vybehlo z herne ze ona ide domov za maminou ucitelka sa po nej vrhla ,mala spadla na zem a ucitelka ju chmatla za nohy aby jej nezdrhla..tak ja hovorim mm ze "za nohy ju tahala dnu"ale to uz som tak prikraslila trochu celkom komicka situacia to bola..ale inac kua keby to bolo moje decko tak asi cely den doma prerevem 😅

a dnes mini bubba po roku spala naobeeeeeeeeeed 😀 😀 😀 juch!

utka
4. sep 2009

bubba, tak super zažitky...sa toho udialo za dnešný deň 😉!!!

jacka
4. sep 2009

bubba 😀 😀 😀 ..dobrééé 😉
inak by ste mali dat číslo vy mne aby som vás vedela kontaktovat........ale si myslím že to tak skoro nem bude 😝 😝

utka
4. sep 2009

Jáááj, tak mi je smiešne z toho môjho krpca... Ten si tak vamýšľa, že keď takto spustí v škôlke, tak si o nás dobre pomyslia...
A v kuse melie s tou pusou 😀 😀 😀 ...

utka
4. sep 2009

...júúúúj, a ten jeho slovník. Za každým slovom božeeee...a už vie aj škaredo nadávať.Ktovie, kde to počul 😝

jacka
4. sep 2009

utka no len v školke...vyzerá to tak že doma je vo svojej koži 😉 ..som zvedava na další týžden...aj ked by som radšej bola v porodnici..ale som zvedava 😉

bubba
4. sep 2009

no aj mini bubba sem tam skaredo povie (ze hlupak alebo ty si zaba..)ale to ma z rozpravok skoro v kazdej rozpravke nejaka striga nadava ubohemu dievcatku (janko a marienka) do hlupan a sprostan...no ale u nas prisny zakaz pouzivania tychto slov...a aj sa to snazi respektovat krpatucka a ked sa jej podari ze jej ujde tak je donutena sa ospravedlnit lebo dotycny komu to patri sa s nou nebavi a okato sa uraza a nevsima si ju.inac ja jej vzdy hovorim ze "my doma nenadavame iba stari ufrflani chlapi nadavaju...." 😀 a inac tiez vykeca secko 😝 a este ucitelky v skolke su take kofy ze oni z tychto ukecanych decak vytahuju co sa da aby sa mohli bavit na rodicovsky ucet 😀 😀 😀

ale pamatam sa na rozhovor s jednou 75 rocnou babkou kera ucila v skolke mna aj moju mamu a tot nedavno sme sa stretli tak mi povypravala o jednom hclapovi ktoreho poznam akeho mal maleho pipika (a ze teraz behava za suknami ako obdareny 😀 ) kto sa kedy ako a kde dosral a ine pikosky.. 😀 takze utka,ver tomu ze tie učky tomu nebudu verit ze to je vymysel a ponesu si to az do hrobu co im maly navyprava... inac ja som uz pomaly zacala malu spracuvat nato ze ked sa jej dakdto vypytuje o tom co sa u nas doma deje tak ze to sa cudzim nehovori,lebo moja suseda tej ked dcera zacala do skolky chodit tak vypravala ucitelkam kto u nich doma najviac prdi a ako to smrdi a pod...no ty kokso....cudzienc vo vlastnom ta baba hovori,kua ani prdnut si doma nemozem 😀 😀

utka
4. sep 2009

bubba, však nech len hovorí a nech učky veria...keď chcú 😀 .
No to ešte pekne hovorí mini bubba. Viki ten nadáva ako pohan ☹...

jacka
4. sep 2009

neboj utka ved ho to prejde 😉 .........a čo si take povymýšlal..hod aj sem niečo nech sa zasmejeme 😀

jacka
4. sep 2009

jej Viki má zajčika.........frajer je tam 😉

utka
4. sep 2009

jacka, noooo, má zajačika 😉.
vymýšľa si všeličo. Napríklad, keď som prišla v piatok od doktorky a on bol s tatinom doma, tak mi zapotil, že v našej spálni ho čaká Zuzka Fialová...a stále mu akože vyvoláva na telefón. A keď sa bavíme s manželom napr.o šoférovaní, tak on sa hneď pridá a začne: "ja keď som minule šoféroval...." atď.

jacka
4. sep 2009

nooo....je šikokovný ked už šoferuje 😀 😀 😀

moje zaltko už hajušká...zaspal ako nič v tomto počasí 😔 😉

jacka
4. sep 2009

Utka ..teda ty si drasták...to je čo je tam za foto 😢 😢 ...chudatenko moje maličké ☹

😠 😠

jacka
4. sep 2009

dobru julovky.... 😔

utka
4. sep 2009

jacka, nepochopila som ža? drasťák? aké foto???

jacka
5. sep 2009

dobre ránko.... 😉

utka dufam že si sa nenahnevala...som myslela tu ako plače...normálne mi ho bolo luto ☹ 😢

leninka75
5. sep 2009

ránečko!!! 🙂 .............krásny upršaný deň 😖 😖 😖 😖 ..............ja radšej to teplúčko!!!! ☹ ☹

leninka75
5. sep 2009

no veru aj mi už musíme dávať pozor čo povieme pred lilkou!!!! 😉 😉 ................
utka, inak nemáš pravdu, že každá mamina trpí s dieťaťom pri nástupe do škôlky 😉 ..............poznám pár takých čo si odtrpeli prázdniny a rýchlo šupli decko do škôlky s dôvodom, že ono už potrebuje kolektív a ony si potrebujú oddýchnuť............alebo iná mamina , že keď zavrela dvere na škôlke prestala na dieťa myslieť a začala zasa až keď ho mala ísť zobrať................mne sa takéto pocity nezdajú moc normálne!!!!.........podľa mňa každá normálna mama trpí so svojim deckom a všetko s ním prežíva!!! ..........no nič len sa zbytočne royčúlim!! 😠 😠 😠 ..............my sa dnes chystáme ku sestre oslavovať jej tricku!!! 🙂 🙂......oslava mala byť vonku len počasie si to rozmyslelo 😖 😖 😖.............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre