• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. novembra 2017 
no to dúfam :slight_smile: ....................ale určite bude :wink:
7. sep 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem šupnúť Simču do vane :wink:
7. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešteže ti Sabínka dobre spinká....mám zlatučke detičky :slight_smile:
7. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj mám :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...máš....malo byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj aninka......vy ste povedali Simke že pojdeš na pár dni do nemocky?...ja som mu to nepovedala ..ale už týžden sa budí a hladá ma..tak neviem či to citi...alebo čo mu je :sweat_smile: :frowning2:
7. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááááááááák,jedna babuľka je už okupkaná,ešte niečo vymyslieť na večeru :unamused:

jacka,my sme Simonku pripravovali už asi mesiac dopredu,že pojdem do porodnice pre Sabinku.............opakovala som jej to každý večer :slight_smile:
radšej mu povedz, že na pár dní odídeš,a on bude doma s tatom............radšej nech to vie

viem že sa bojkáš,ako to zvládne........ja som sa tiež strašne bála..........a na moje prekvapenie to Simonka zvládla.To len my mamy zo všetkého robíme problém :wink: ..............ale proste sme také......teda ja určite :grinning: ..............a poviem ti, že keby som zase mala teraz odísť, čo i len na jeden deň,tak prežívam to isté ako pri prvom odlúčení.

jacka,Maťko to určite zvládne.........možno ten prvý deň a noc bez teba bude horšia,ale potom to už bude ok,uvidíš :dizzy_face:
7. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne mu vysvetli, že odídeš
7. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj aninka...neviem...lebo...cez prázdniny bol pri sestre ..chceli ho aspon na dva dni..ale večer vraj bol desný a noc ešte horšia...tak som tam ostala spat na druhy den...a stále s budil že kde je maminka že ide za nou ...a ja vedla neho :sweat_smile:

občas si robíme s komára slona..ale ...no ved vieš :slight_smile:
7. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budem musiet..len aby nebolo neskoro :unamused:
7. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,nooooooo.........bude to musieť zvládnuť chrobáčik malý :unamused: ...........aj Simka prvý večer plakala že chce maminku..........ale manža jej zase všetko pekne vysvetlil a malá sa upokojila :slight_smile:

joj,naozaj ti nezávidím,nechcela by som prežiť zase to odlúčenie............mne až srdce trhalo,keď som ju počula v telefone,alebo keď prišli za mnou :confounded:

musím ísť........ideme so Simkou kupať Sabínku :slight_smile: ..............snáď sa sem po osmej dostanem :wink:
7. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme už doma, aj navečeraní, ešte do vane a do postele. A ráno budíček do škôlky :wink:
7. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky ako sa tu mate??nemam na nič čas..l.. :grinning: :grinning: :grinning:
Simonko už leži v posteli,okupani, napapani a ako pozeram už aj spinka.Chuda moje ake je unaveneeeeee :wink: :wink:
7. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj siwi!
Tak už je z neho veľký škôlkár? A čo ty a robota?
7. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste prežili školku????

aninka tak ty máš doma riadnu pomocníčku :wink: :dizzy_face: ...no budem musiet Matkovi povedat že na pár dni spolu nebudeme.....a asi bude lepšie ked nebude často chodit...a volat .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už len prežit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
7. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj utka!
No už je to snim lepšie v školke ale prve 3 dni preplakal cele,a aj ja doma :frowning2: .Ale dnes hovorila učitelka že to je už lepšie :grinning: :grinning: :grinning:
Ja a robota,zrušila som si 6 ročnu matersku a prihlasila som sa na up,ale robim zatial tam u kamoša v obchode aby som aspon niečo zarobila :slight_smile: .
A čo ta??
V jednej školke tu v ga ušiel maly chlapček,hladaly ho a aj našli v krikoch plakat.Ja by som neprežila keby mi dieta uško zo školky :angry: :angry: .Hroza stimy učitelkamy,aspon že simi ma dobre učitelky :wink:
7. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože siwi...to je ako možne....som zhrozená.....no ja by som umrela

ale inak ste už v pohodičke....výborne..šikulka je ten tvoj synáčik :wink: :dizzy_face: ....len by som chcela vediet že kto plakal viac :wink:
7. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo je siwi??????????? :confused: :confused: :confused: to fakt??????????? :angry: :angry: :angry: .........nemám slov :angry:
7. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky,moje detičky spinkajúúúúúúúúúú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............pozriem si trošku tú somarinu superstarovsku a idem do hajan :slight_smile:
zajtra idem s malou na očkovanie :unamused: moja prdlinka malinká,budú ju tam týrať :cry:
7. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišiel na mňa hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem niečo schrumnúť
7. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja.....som dnes večer nejak bez energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Matko mi ju vyštavil tým že pol hodinu vrieskal za dverami

aninka tak držim palce aby očkovanie nebolelo a aby ste neplačkali :wink:
7. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veru veru baby a to vtej školke už nebolo 1 krat :angry: :angry: :angry: .Preto som ho nedala do tej školky :angry:
No ja som plakala až u kamošky heheheheh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A dneska to videl aj tato a aj on si doma poplakat, :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa pekne napapaj...daj si aj za mna.... :wink:

dobru noc.... :pensive:
7. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem aj ja zajtra dojdem kuknut paaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku mamky :wink:
7. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: .........ahoj jacka!! :wink: ..........kde si už rodíš??? :wink:
8. sep 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuu siwi, by ma porazilo, niečo také prežiť!!! :confounded: .........inak ja mám z toho tiež strach, že lilka zdrhne učkám!!!! :frowning2: .........radšej na to nemyslieť!!!........juuuuj, tak ste si všetci poplakali :cry: :cry: :cry:

ani, nech to pich-pich moc sabinku nebolká, zlatíčko!!!

utka, ja si myslím, že učky nám nepovedia pravdu, že decko reve ako tur, aby nás moc neznepokojovali!!!! :wink:

deni, vy máte nejaký sad??? :confused: :confused:.........tuším si písala niečo o chalanoch a oberačke..............ako je teraz tam u vás, lebo tu bolo ráno 5 st., brrrrrr...............to je dobre, že aj ty máš frfľoša :grinning: :grinning: :grinning:.......aspoň sa môžeme navzájom sťažovať :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:

bodaj by...ale &tko sa zle vyspal už som podráždená :angry:
8. sep 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jacka, on to asi fakt cíti, že sa ide niečo diať!!!...........rozprávaš sa o tom sním????.........som zvedavá či nebude žiarliť, keď je na teba taký naviazaný!!! :confused:
8. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni som mu ráno povedala..že pojdem na pár dni do neocnici...a že bude s ockom...a on hned že pojde somnou :frowning2: ...a ked som sa balila ..tak si aj on doniesol veci..že tam budeme spolu..... :frowning2:

už aby som bola doma z nemocky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
No dnes to bol ráno des. Viki už cestou vymýšľal a krivilo mu pusinku...Keď sme došli do škôlky, tak mi celý čas vravel, že on tam chce byť so mnou. A keď sme prišli pred dvere jeho triedy, tak sa tak rozreval chú´datko moje...učiteľka mi ho brala z ruky, ja som rýchlo šla preč, nech sa nerozrevem aj ja :frowning2:. A počula som ho až von ako kričí, že aj on chce ísť so mnou :frowning2:. Ach jááááj, už nech je to za nami...fňuk...
8. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka ...no to je hrozné čo preživaš :frowning2: .....už len mysliet na to že treba vydržat že mu to nebude dlho trvat :frowning2:
8. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok