• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
ahojte, zase som vás nestihla? :frowning2: ja som dnes zas bola v robote aj s drobcom, ale to čo on dokáže,ja už naozaj neviem kam na to chodí....robota naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, aj moja svokra tvrdí že jablká omrzli, tak ak budeš chcieť, my máme vozík za autom :wink: z rajca do pb je blízko :wink:
ani, tak to ta muselo dobre vytočiť, a to ju nemohli očkovať aj skor?
utka, aj to moje dieťa vstalo hore zadkom, mama príde uťahaná z roboty a aon len ihrisko, vleč hračky, trojkolku a ešte aj jeho a tie kopce.....baby, ja potrebujem nejakého vola, čo to všetko bude vláčiť
jacka, ako dopadla poradna?žeby......
9. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamuľky :slight_smile:

deni,veď my sme mali byť očkované tretieho............ale jedná super sestrička mi napísala do správy deviatku :angry: :angry: :angry: ....................a ja som sa čudovala, že čo v čakárni nikto..........som začala byť naveľa, že si nás dokina objednala zvlášť ako VIP :grinning: :grinning: :grinning: ..................a teraz sa skor nedalo,lebo vraj kopec detí majú idioti jedni :angry: :angry: :angry:

cicuška ma bolí auuuuuuuuuuuu :cry: :cry: :cry: už ma to mamky fakt nebaví :frowning2: .........normálne chytám depky z toho..............veru leni,ten štart je na prd :frowning2: ..........a to som si myslela, že ako druhorodičke mi to pojde ako po masle,ale houby :frowning2: ............no nejak vydržíme :unamused:

jacka ohlás sa :slight_smile: ............sa bojkáme :unamused:
9. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič no :unamused: .................jacka dúfam, že ste v poriadku :unamused:

dobrú nocku mamky :pensive:
9. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som....
9. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nasa levica odked chodi do skolky sa stala maxi nenarocna kvetinka...nepotrebuje absolutne nic ku stastiu len pustit rozpravku na cd a hrat sa doma s hrackymi :grinning: júúúúúúúúúúj dufam ze uz obdobie vzdoru preslo...uz tak v polke augusta sa u nas zacalo rozjasnievat odvtedy nemala ani jeden zachvat klop klop a odkedy zacala chodit do skolky je este aj maxi pritulna a maxiposlusna....dufam ze teraz nic nezarieknem :grinning: ianc vam uz nic nepoviem...

a jacka je uz tam?ci co?kto ma o nej info?
9. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no ako :slight_smile: .......ešte som tu,tak píš :wink:
9. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rodenie sa nekoná :angry: :angry: :angry:
9. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves bubbka :slight_smile: .....no to je super, že máš doma také skromnučké, dobrúčké,poslušnučké dievčatko :dizzy_face: :slight_smile: .......pfuj pfuj pfuj.............nech vám to vydrží :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som otvorená..len tak na špendlíkovu hlavčiku a o týžden kontrola :angry: :angry: .....ja asi fakt pojdem na kolotoče aj s taškou..inak to nevidím
9. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubbka.....nie som....a ....teda ja by som chcela ale ten moj najmenší chlap si robí čo chce....inak mi potvrdili chlapčeka :dizzy_face: ...teda chlapy si robia čo chcu a ešte sa ani nenarodia :angry:
9. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ono sa to može zmeniť zo dňa na deň,tak nezúfaj :slight_smile: ................a zase po tej druhej stránke,aspoň si budeš mocť dať burčiak :wink: ............ale ja by som bola veľmi rada, aby si už šla,aby si to už mala za sebou moja :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem maky lebo zase teplotujem kvoli tomu prsu :cry: :frowning2: ....idem sa potiť........dobrú nocku :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru aninka..idem sa ukludnit :wink: :pensive:

je mi luto že sa ti to vrátilo..opatruj sa :wink:

burčiak si dám aj za teba,dobre aninka? :wink: ...veru už to chcem mat za sebou.....také pupčicko vláčit všade zo sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem aj ja ...dobru noc....zajtra som tu ako na koni :wink: :pensive:
9. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: .........ahoj jacka!!! :wink: ............takže ništ!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........no čo už, veď hovorím týždeň hore dole :grinning: :grinning: :grinning: ............naveky tam nebude, neboj!!!
aninka a u doktora si s tým nebola??? ...........
no veru deni, hoďte do voza a šup sem s nimi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
bubba, nezariekni!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
10. sep 2009 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:

ahoj leni..no ništ....však je to chlap vie kde je njalepšie :grinning: :grinning:

my sme mali zase desnu noc...4x reval....vraj kde ja maminka......potom som ja nemohla spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj moja, :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............takže dnes zápalky do očí a ideš!!!!..........no možno v nemocke si trošku viac pospíš!!! :wink: ............a bruško ti už kleslo???
10. sep 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ..bruško je dole už asi 2týždne a nič......len som zvedavá kedy sa do nemocky dostanem :grinning: :grinning:

zápalky????....špendlíky..lebo mi klipkaju oči už teraz a do večea dalekooooo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vy ako v školke?
10. sep 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počúvaj jacka vy nemáte zákaz ťuťu-muťu ako mala aninka :wink: .........tak chmatni večer muža, že keď to vedel dostať dnu, musí sa posnažiť to zasa dostať von!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........že už ťa to nebaví...

...svokra hovorí, že sa škôlka lepší!!!........len dúfam, že má pravdu........dnes idem skôr z roboty a pôjdem pre lilku a popýtam sa..........ale lilka je riadna potvora!!!....keď sa jej opýtam, či sa hrala s detičkami, tak povie že nie, že len s lejkou (to je bábika) a ešte aj nahodí smutný ksicht........a svokra hovorila, že včera keď prišla pre ňu, tak sa všetci v kruhu hrali nejakú hru!!! .........mne to príde také, že lilka chce, aby sme si mysleli, že aká je tam ona samučká a s nikým sa nehrá, aby sme si náhodou nemysleli, že sa jej tam páči!!!............krpec krpatý v troch rokoch, aby bola taká "vychcaná"!!!! :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Viki dnes zase trochu mrnkal, chcel, aby som bola v škôlke s ním :frowning2:.
Dúfam, že už je teraz dobre...
Idem makať.Papa
10. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka...a čože ideš makat?? :wink:
ja som chcela prezliekat periny...ale :pensive: ..a táááák velmi by som spala že by som a tam vyvalila a spala celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...možno len poobede

leni ...tak Lilka je prešibaná.....asi chce aby ste ju lutovali :wink: .....aspon sa nestratí...už v 3 rokoch taká šikovná :slight_smile:
10. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: jacka,čakáš do 29-eho? :grinning: :grinning: :grinning:

utka,z toho si nič nerob,moja Lianka chce každý den aby som s nou ostávala....tiež trošku mrnčí,ale potom ju učka vezme k deťom a je dobre :wink:
10. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď si aj oddýchni utka!!! :slight_smile: .........a jacka, oddychuj aj ty, veď vám to baby neutečie!!! :wink: :wink:
10. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri....to by sa ti páčilo,že????..ake si znamenie? :wink:

no leni...mne utečie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:

už som ako tak ok :wink: .......teploty nie su..už ani prsko nebolí,len trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......asi je to tým, že som to podchytila,a začala "liečiť"ešte v začiatočnom štádiu :wink:

dnes máme poradňu u našej dokiny...........no som zvedavá, čo bude rozprávať........lebo včera mi volala, že jej došiel papier z nemocky, že sme sa nedostavili na očkovanie...........tak či sa nám niečo nestalo :unamused:..............tak som jej všetko vysvetlila a povedala že jej tú správu ukážem,aký dátum tam mám napísaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:..............a už to neriešim,lebo si normálne pripadám ako nejaká nezodpovedná mater,čo sa nestará o vlastné decko :angry: :frowning2:.........veď ja im ukážem,keď tam pojdem toho 22ho :angry: :angry: oči sa im vygúlia,keď spustím :grinning: :grinning: :grinning:

utka vy to máte asi striedavo slnečno oblačno keď idete do školky :unamused:........jedno ráno je to v pohode,druhé ráno si malinký pomrnká :slight_smile:...........ale zase musíme uznať, že to Vikinko zvláda statočne

jacka,utka umýva okná :wink:............ja som sa na to včera vykašlala kvoli tomu prsku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dnes sa na to vykašlem tiež :grinning: :grinning:

idem si chystať veci na varenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ja som váhy :wink: najlepšie a najkrajšie znamenie ovládané venušou :grinning: tak vydrž ešte :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, nerozčuľuj sa lebo ti mlieko skysne a sbka bude hladná!!! :wink: :wink: :wink: :wink: ..........nechaj si to k dokine........a čo ideš variť??........daj tipa aj mne treba na zajtra.........

miri čavec ty venuša!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...........robotka nič???.........veď ani nevieme ako sa ti darí, tak málo teraz chodíš kuk!!! :angry: :angry:
10. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri.... :grinning: :grinning: :grinning: ..pekne :dizzy_face: ..ale tak dlho čakat nechcem...ved už včera bolo pozde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani aj ty okná??? :confused: :sweat_smile: ..mne ked sa Matko narodil tak som ledva stíhala navarit a poriadit ....okná mi po rozume ani nebehali :grinning: :grinning: :grinning:

som rada že ti je lepšie...a vieš čo máš robit ked to príde...ale máš to nejak často...treba často priklať...alebo odsávať..inak prídeš o mliečko
10. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja som superžena :grinning: stíham všetko :slight_smile: ...........Sabinka väčšinou spinká..........ale tak to potom aj vyzerá s mojím stavom :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............zápaly,teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............aj tak mám pocit, že mám toho mliečka menej......doteraz mi furt tieklo,keď Sabinka dlhšie spinkala,a teraz nič :unamused: ........ale ani sa nečudujem pri tých nervoch čo si prežívam,že je ho menej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............malinkú aj tak dokrmujem...............lebo nie je možné, že je hodinu na prsníkoch,v kuse ťahá podotýkam, a potom je ešte stále hladná :unamused: a vypije ešte 90tku UM :unamused: ..............až potom je spokojnučká,s plným bruškom.
10. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka tak za chvilu už nebude chciet tvoje mliečko ked ju prikrmuješ a tolko vypije.....hladoška jedna :wink:

no dnes mi prádlo asi neposchne...nejak sa slniečku nechce vyliest von :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme si vziať mliečko...a trochu vyvetrať syna :grinning: :grinning: :grinning: ..aby spal v noci poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ani, jacka má pravdu s tým mliečkom...........snaž sa dávať maminkine, čo tam umelé!!!
10. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok