Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. sep 2009

ahojte, zase som vás nestihla? ☹ ja som dnes zas bola v robote aj s drobcom, ale to čo on dokáže,ja už naozaj neviem kam na to chodí....robota naprd 😝
leni, aj moja svokra tvrdí že jablká omrzli, tak ak budeš chcieť, my máme vozík za autom 😉 z rajca do pb je blízko 😉
ani, tak to ta muselo dobre vytočiť, a to ju nemohli očkovať aj skor?
utka, aj to moje dieťa vstalo hore zadkom, mama príde uťahaná z roboty a aon len ihrisko, vleč hračky, trojkolku a ešte aj jeho a tie kopce.....baby, ja potrebujem nejakého vola, čo to všetko bude vláčiť
jacka, ako dopadla poradna?žeby......

aninka29
9. sep 2009

ahojky mamuľky 🙂

deni,veď my sme mali byť očkované tretieho............ale jedná super sestrička mi napísala do správy deviatku 😠 😠 😠 ....................a ja som sa čudovala, že čo v čakárni nikto..........som začala byť naveľa, že si nás dokina objednala zvlášť ako VIP 😀 😀 😀 ..................a teraz sa skor nedalo,lebo vraj kopec detí majú idioti jedni 😠 😠 😠

cicuška ma bolí auuuuuuuuuuuu 😢 😢 😢 už ma to mamky fakt nebaví ☹ .........normálne chytám depky z toho..............veru leni,ten štart je na prd ☹ ..........a to som si myslela, že ako druhorodičke mi to pojde ako po masle,ale houby ☹ ............no nejak vydržíme 😒

jacka ohlás sa 🙂 ............sa bojkáme 😒

aninka29
9. sep 2009

no nič no 😒 .................jacka dúfam, že ste v poriadku 😒

dobrú nocku mamky 😔

jacka
9. sep 2009

tu som....

bubba
9. sep 2009

ahojte nasa levica odked chodi do skolky sa stala maxi nenarocna kvetinka...nepotrebuje absolutne nic ku stastiu len pustit rozpravku na cd a hrat sa doma s hrackymi 😀 júúúúúúúúúúj dufam ze uz obdobie vzdoru preslo...uz tak v polke augusta sa u nas zacalo rozjasnievat odvtedy nemala ani jeden zachvat klop klop a odkedy zacala chodit do skolky je este aj maxi pritulna a maxiposlusna....dufam ze teraz nic nezarieknem 😀 ianc vam uz nic nepoviem...

a jacka je uz tam?ci co?kto ma o nej info?

aninka29
9. sep 2009

jacka no ako 🙂 .......ešte som tu,tak píš 😉

jacka
9. sep 2009

no rodenie sa nekoná 😠 😠 😠

aninka29
9. sep 2009

čaves bubbka 🙂 .....no to je super, že máš doma také skromnučké, dobrúčké,poslušnučké dievčatko 😵 🙂 .......pfuj pfuj pfuj.............nech vám to vydrží 🙂

jacka
9. sep 2009

nie som otvorená..len tak na špendlíkovu hlavčiku a o týžden kontrola 😠 😠 .....ja asi fakt pojdem na kolotoče aj s taškou..inak to nevidím

jacka
9. sep 2009

bubbka.....nie som....a ....teda ja by som chcela ale ten moj najmenší chlap si robí čo chce....inak mi potvrdili chlapčeka 😵 ...teda chlapy si robia čo chcu a ešte sa ani nenarodia 😠

aninka29
9. sep 2009

jacka,ono sa to može zmeniť zo dňa na deň,tak nezúfaj 🙂 ................a zase po tej druhej stránke,aspoň si budeš mocť dať burčiak 😉 ............ale ja by som bola veľmi rada, aby si už šla,aby si to už mala za sebou moja 🙂

aninka29
9. sep 2009

idem maky lebo zase teplotujem kvoli tomu prsu 😢 ☹ ....idem sa potiť........dobrú nocku 🙂

jacka
9. sep 2009

dobru aninka..idem sa ukludnit 😉 😔

je mi luto že sa ti to vrátilo..opatruj sa 😉

burčiak si dám aj za teba,dobre aninka? 😉 ...veru už to chcem mat za sebou.....také pupčicko vláčit všade zo sebou 😝

idem aj ja ...dobru noc....zajtra som tu ako na koni 😉 😔

leninka75
10. sep 2009

ránečko!!! 🙂 .........ahoj jacka!!! 😉 ............takže ništ!!! ☹ ☹ ☹ .........no čo už, veď hovorím týždeň hore dole 😀 😀 😀 ............naveky tam nebude, neboj!!!
aninka a u doktora si s tým nebola??? ...........
no veru deni, hoďte do voza a šup sem s nimi 🙂 🙂 🙂 🙂
bubba, nezariekni!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

jacka
10. sep 2009

dobré ránko.... 😉

ahoj leni..no ništ....však je to chlap vie kde je njalepšie 😀 😀

my sme mali zase desnu noc...4x reval....vraj kde ja maminka......potom som ja nemohla spat 😝

leninka75
10. sep 2009

juuuj moja, ☹ ☹ ☹ .............takže dnes zápalky do očí a ideš!!!!..........no možno v nemocke si trošku viac pospíš!!! 😉 ............a bruško ti už kleslo???

jacka
10. sep 2009

leni ..bruško je dole už asi 2týždne a nič......len som zvedavá kedy sa do nemocky dostanem 😀 😀

zápalky????....špendlíky..lebo mi klipkaju oči už teraz a do večea dalekooooo 😀 😀 😝

a vy ako v školke?

leninka75
10. sep 2009

počúvaj jacka vy nemáte zákaz ťuťu-muťu ako mala aninka 😉 .........tak chmatni večer muža, že keď to vedel dostať dnu, musí sa posnažiť to zasa dostať von!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 .........že už ťa to nebaví...

...svokra hovorí, že sa škôlka lepší!!!........len dúfam, že má pravdu........dnes idem skôr z roboty a pôjdem pre lilku a popýtam sa..........ale lilka je riadna potvora!!!....keď sa jej opýtam, či sa hrala s detičkami, tak povie že nie, že len s lejkou (to je bábika) a ešte aj nahodí smutný ksicht........a svokra hovorila, že včera keď prišla pre ňu, tak sa všetci v kruhu hrali nejakú hru!!! .........mne to príde také, že lilka chce, aby sme si mysleli, že aká je tam ona samučká a s nikým sa nehrá, aby sme si náhodou nemysleli, že sa jej tam páči!!!............krpec krpatý v troch rokoch, aby bola taká "vychcaná"!!!! 😠 😠 😠 😀 😀 😀

utka
10. sep 2009

Ahojte!
Viki dnes zase trochu mrnkal, chcel, aby som bola v škôlke s ním ☹.
Dúfam, že už je teraz dobre...
Idem makať.Papa

jacka
10. sep 2009

ahoj utka...a čože ideš makat?? 😉
ja som chcela prezliekat periny...ale 😔 ..a táááák velmi by som spala že by som a tam vyvalila a spala celý den 😝 ...možno len poobede

leni ...tak Lilka je prešibaná.....asi chce aby ste ju lutovali 😉 .....aspon sa nestratí...už v 3 rokoch taká šikovná 🙂

mirrinka
10. sep 2009

ahojte 🙂 jacka,čakáš do 29-eho? 😀 😀 😀

utka,z toho si nič nerob,moja Lianka chce každý den aby som s nou ostávala....tiež trošku mrnčí,ale potom ju učka vezme k deťom a je dobre 😉

leninka75
10. sep 2009

veď si aj oddýchni utka!!! 🙂 .........a jacka, oddychuj aj ty, veď vám to baby neutečie!!! 😉 😉

jacka
10. sep 2009

mirri....to by sa ti páčilo,že????..ake si znamenie? 😉

no leni...mne utečie 😀 😀 😀 😀

aninka29
10. sep 2009

dobré ránko mamky 🙂

už som ako tak ok 😉 .......teploty nie su..už ani prsko nebolí,len trochu 😝 ......asi je to tým, že som to podchytila,a začala "liečiť"ešte v začiatočnom štádiu 😉

dnes máme poradňu u našej dokiny...........no som zvedavá, čo bude rozprávať........lebo včera mi volala, že jej došiel papier z nemocky, že sme sa nedostavili na očkovanie...........tak či sa nám niečo nestalo 😒..............tak som jej všetko vysvetlila a povedala že jej tú správu ukážem,aký dátum tam mám napísaný 😝..............a už to neriešim,lebo si normálne pripadám ako nejaká nezodpovedná mater,čo sa nestará o vlastné decko 😠 ☹.........veď ja im ukážem,keď tam pojdem toho 22ho 😠 😠 oči sa im vygúlia,keď spustím 😀 😀 😀

utka vy to máte asi striedavo slnečno oblačno keď idete do školky 😒........jedno ráno je to v pohode,druhé ráno si malinký pomrnká 🙂...........ale zase musíme uznať, že to Vikinko zvláda statočne

jacka,utka umýva okná 😉............ja som sa na to včera vykašlala kvoli tomu prsku 😝

a dnes sa na to vykašlem tiež 😀 😀

idem si chystať veci na varenie 😝sa mi nechce 😝

mirrinka
10. sep 2009

jacka,ja som váhy 😉 najlepšie a najkrajšie znamenie ovládané venušou 😀 tak vydrž ešte 😀 😀 😀

leninka75
10. sep 2009

aninka, nerozčuľuj sa lebo ti mlieko skysne a sbka bude hladná!!! 😉 😉 😉 😉 ..........nechaj si to k dokine........a čo ideš variť??........daj tipa aj mne treba na zajtra.........

miri čavec ty venuša!!! 😀 😀 😀 ...........robotka nič???.........veď ani nevieme ako sa ti darí, tak málo teraz chodíš kuk!!! 😠 😠

jacka
10. sep 2009

mirri.... 😀 😀 😀 ..pekne 😵 ..ale tak dlho čakat nechcem...ved už včera bolo pozde 😝

ani aj ty okná??? 😕 😅 ..mne ked sa Matko narodil tak som ledva stíhala navarit a poriadit ....okná mi po rozume ani nebehali 😀 😀 😀

som rada že ti je lepšie...a vieš čo máš robit ked to príde...ale máš to nejak často...treba často priklať...alebo odsávať..inak prídeš o mliečko

aninka29
10. sep 2009

jacka ja som superžena 😀 stíham všetko 🙂 ...........Sabinka väčšinou spinká..........ale tak to potom aj vyzerá s mojím stavom 😝 .............zápaly,teploty 😝 ............aj tak mám pocit, že mám toho mliečka menej......doteraz mi furt tieklo,keď Sabinka dlhšie spinkala,a teraz nič 😒 ........ale ani sa nečudujem pri tých nervoch čo si prežívam,že je ho menej 😝 ............malinkú aj tak dokrmujem...............lebo nie je možné, že je hodinu na prsníkoch,v kuse ťahá podotýkam, a potom je ešte stále hladná 😒 a vypije ešte 90tku UM 😒 ..............až potom je spokojnučká,s plným bruškom.

jacka
10. sep 2009

aninka tak za chvilu už nebude chciet tvoje mliečko ked ju prikrmuješ a tolko vypije.....hladoška jedna 😉

no dnes mi prádlo asi neposchne...nejak sa slniečku nechce vyliest von 😝

ideme si vziať mliečko...a trochu vyvetrať syna 😀 😀 😀 ..aby spal v noci poriadne 😝

leninka75
10. sep 2009

no veru ani, jacka má pravdu s tým mliečkom...........snaž sa dávať maminkine, čo tam umelé!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre