Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2009

ahoj utka 🙂 ...do neviem či bude dobre 😀 ..ale určite lepšie ako teraz 😝

aninka...segedín..pokial možem kapustu 😀 😀

a vy?

aninka29
13. sep 2009

ja som urobila plnenú papriku............mám kopec papriky,tak musím zúžitkovať 😝

u nás sa nejak vyjasnilo a je teplúčko 😎 .........ale pochybujem, že takto bude celý deň 😝 ........určite sa zatiahne,keď sa budeme chystať poobede von 😝

jacka
13. sep 2009

aninka tka máte fanjotu 🙂

ja som mojich vyhnala kupiť pred hodku knedlík.....a neviem či ešte robia kvások..či čo 😀 😝 😅

aj tu je celkom dobre...slniečko vykuklo...tak hádam tam aj ostane 😎

aninka29
13. sep 2009

jacka však aspoň máš trochu kľud 🙂 .....ja ho mám tiež......Simonka je vonku v záhrade.....babulka tu pri mne odfukuje,o chvíľu bude papať...........a poobede by sme chceli ísť niekam von do prírody 🙂
vy dnes máte niečo v pláne? 😉

jacka
13. sep 2009

však mám....ved doteraz som ležala..čakala na maleho že začne robiť kotrmelce...poprípade čakám na porod 😀 ....a vychutnávam si to ticho 😵

zatial nemáme...som nečakala že vykukne slniečko...ale dnes ide formula 😠 😠 😠 😠 ..tak pojdeme len ked sa skončí 😠 😠 😠

aninka29
13. sep 2009

jacka kým formula skončí už aj pršať bude 😉 ...........stavím sa, že aj tu začne,akurát keď sa vychystáme von 😝

jacka
13. sep 2009

ved ja veim...však potom bude pomaly tma a pojdeme do r..i 😠 😠 😠

to tak býva zákon schválnosti 😒

juj taká som hladná..žeby som zjedala aj klince 😀 😀

kde sa flákaju ostatné julovky?.... 😠 😒 😖 😝 😅 😨

aninka29
13. sep 2009

neviem jacka.....fakt je tu mrtvo v poslednom čase ☹ ...........a až porodíš aj ty,tak to bude koniec 😖

ja som už tiež hladná........o chvílu zavolám Simušku,nech príde popapať polievku 🙂 ......................jáááááááj,veď už je pomaly čas obeda 🙂 ......som si ani nevšimla 😉

jacka
13. sep 2009

no ja by som aj jedla...polievak je už vo mne...ale sa neviem dočkať knedlíka 😠 😠

neboj....ked porodím bude sneh 😠 ..hádam sem tam niektorá kukne...... 😅 😕

mirrinka
13. sep 2009

nazdárek ...ktože to má dnes termín? 😀

mirrinka
13. sep 2009

my dnes tiež oslavujem - moja babka má dnes 70 rokov - taká väčšia oslava bola síce pred týždnom a dnes tak skromnejšie 🙂 a Liankina krstná má dnes takisto narodeniny - 27 rokov 😉

ja som dnes robila rezne - s marhuľkou,šunkou a syrom...mňamky 😉
a počasie? kráááááááááááááásne 😎 😎 😎
peknú nedeľku.....jacka,drž sa 🙂

aninka29
13. sep 2009

čau mirri 🙂 .aj tebe peknú nedeľu 🙂

jacka,už ste napapkaní 😉 ..dúfam, že chlapi stihli dojsť domov....lebo jesť klince,nie je boh vie čo 😀 😀

my sme už po obede.......idem sa machliť,obliekať,baliť a ideme do prírody 🙂

večer urobím kuk

jacka ak to náhodou na teba príde.........tak sa nezabudni ozvať..........mobil budem mať stáááááááááále pri sebe 🙂

jacka
13. sep 2009

aninka si zlatučká...ale rodiť sa ešte nechystám 😠 ...a dufam že to na mna nepríde v noci 😒

to sa machlíš aj ked ideš medzi medvede???? 😉 😉 😵 😵

mirri ..dikes..ale asi čakám na tvoj dátum 😀 😀 😉

sme už dávno po obede...už len fučím....a čakám 😀

ozaj aninka...stále šoféruješ? 🙂

mirrinka
13. sep 2009

jacka,len čakaj čakaj....ved aký to bude pekný dátum.....tohto roku najkrajší 😀 29 09 2009 🙂 😉 😉 😉

jacka
13. sep 2009

20.09.2009.....je krajší 😀 😀 😀 😉 ...............ale tak dlho čakať tiež nechcem 😝

utka
13. sep 2009

jacka, tie dátumy sú pekné, ale prajem ti, aby si to už mala rýchlo za sebou.
My dnes tiež máme oslavu. Totižto sme mali. Moje oneskorené narodky, svokra mala včera a aj starká meniny a ešte 22.bude mať neter. Tak sme mali taký spoločný obed...

aninka29
13. sep 2009

u nás prší 😝 😝 😝 .......akurát sme boli na ceste domov,keď sa rozpršalo 🙂 ešteže tak 😀

mirri,veď jacka by nám do 29teho praskla 😉 ..to je veeeeeeeeeeeeľmi neskoro 😝 .....aj 20teho je neskoro 😝 ...............ja hovorím,že jacka porodí buď 15teho alebo 16teho 🙂 🙂 🙂

jacka skoč na fitloptu 😉 alebo na manžu 😉 .....a ono sa to rozbehne 🙂

utka aj vy oslavujete? 🙂 tak krásnu oslavu prajeme 😵

aninka29
13. sep 2009

jacka no jasné, že sa machlím aj keď idem medzi zver 😀 😀 😀 ..veď keby ma tie chúďatá zvieratá videli nenamachlenú,tak sa vyplašia 😀 😀 😀

a áno šoférujem,ale len také menšie trasy,tu po okolí 🙂

utka
13. sep 2009

My už sme dooslavovali...

jacka
13. sep 2009

kuk 🙂

jacka
13. sep 2009

už aj toho 2O je pre mna pozde...vlastne..už včera bolo neskoro..ja fakt nechápem na čo čaká...drobec 😝

aninka 😀 😀 😀 ...ved na odplašenie si potom ideálna 😀 😀 ...ved skáčem na fitlopte...ale pokial som nie otovrená...tak je to na figu... 😝 ..a do štvrtka daleko... 😝

nebolo by lepšie už zajtra??? 😵 kašlať na dátum......len nech sa už konečne vykričím aspon v nemocke 😀 😀

aninka29
13. sep 2009

jacka tak sa večer pritulkaj k manželovi 😉 ..nech trošku pomože 🙂
ha ha sa tešíš na to vyventilovanie v nemocke??? 😀 .............no nechcela by som byť v koži doktora,ktorý ťa odrodí.....chudáčik,ten si vypočuje 😀 😀 😀

utka vy ste už doma? 🙂

jacka
13. sep 2009

však ma preplieska...a budem držat hubu 😠 😝 😀 😀 😀

ale taký ventil nie je od veci 😉

a nebudem prvá ani posledná čo bude vrieskať 😀 😀

utka
13. sep 2009

Ešte nie sme doma.Až v utorok doobeda ideme domov...
Veru jacka, nech manželík pomôže...ťuťu-muťu... Mne to síce nezabralo, ale za pokus to stojí, nieee??? 😀

aninka29
13. sep 2009

utka vy ste až do utorka mimo???..........ako je vám fajne 🙂 ...........a ako sa má Viki?ešte soplíkuje? 😒

jacka nepreplieska 🙂 ............oni sa tam denne napočúvajú 😀 .............aj keď ja za seba možem povedať, že som nevrieskala,ani pri jednej ani pri druhej 😉 ...........pri druhej som akurát plakala a nevládala 😝

aninka29
13. sep 2009

zajtra idem odniesť papiere na socku a UP aby mi mohli posielať peniažky 😉 ........akurát ešte musím skočiť na gyndu pre potvrdenie, že som chodila pravidelne na prehliadky 😝 .....lebo inak nedostanem tie ťažké prachy 😝

utka
13. sep 2009

Viki už celkom dobre, len ja a manžel sme teraz nascípaní ☹.

aninka29
13. sep 2009

utka,tak sa rýchlo vyliečte 🙂 ....aj Vikiho to prešlo dosť rýchlo 🙂 klop klop klop..nech ho tak rýchlo prejdú všetky školkarské choroby 🙂

mamky ja už mám deti okupkané,napapané.......o chvílu ich uložím do hajan,kuknem trošku superstar a odpadnem aj ja 🙂

jacka
13. sep 2009

utka...mne pomože už len svätená voda 😀 😀 ..ale však hádam niekdy vylezie von...však mu končí nájomné 😀 😀

aninka..to by si sa s tým preplieskavaním čudovala...... 😀 😀 ked budem mat modriny dám vediet 😀 😀

no a tie tžke prachy nech ti muž pomože odniseť..aby si nedostala pruh 😀 😀

aninka29
13. sep 2009

😀 😀 😀 jáj jacka, že pruh 😀 😀 😀 si ma rozrehotala 😀 😀 😀

to vo vašom kraji pri porode preplieskávajú 😀 😀 😀 .....no čo.............musia nejak využiť chvílu kým bábo vytlačíš 😀 😀 😀 však sa neunudia 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre