Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
13. sep 2009

mamky lúčim sa 🙂 .....manža otravuje 😠

dobrú nocku 🙂

jacka
13. sep 2009

😀 😀 😀 ..mohla si príst ku nám rodit... 😀 😀 😀 😀 ak ti chýba bitka 😀 😀

ale ale otravuje???? 😵 😵 😵 tak sa mu chod venovať......no počkaj...nemáš ešte šestonedelie? 😕 😀 😀

dobru aninka 😔 ...mna o chvilu tiež odtialto vyhodí 😠 😝

jacka
13. sep 2009

no už je to tu..... 😝

dorbu noc...zajtra som tu ako na koni 😀 ...... 😔

jacka
14. sep 2009

no fíha.....aj posledná aj prvá.... 😕 😀

dobré ránko..... 🙂

leninka75
14. sep 2009

Ránečko!!! 🙂 🙂 ............ahoj jacka,ništ??? 😕 ..............baby z východu žijete???...........práve počúvam v rádiu, že tam u vás bola nejaká divočina 😖 😖 😖 .............ako sa máte po víkende????............

leninka75
14. sep 2009

jacka, len o chlp!!! 😉

jacka
14. sep 2009

ahoj leni...tak to bola riadna tesnotka 😵

no ništ 😠

leninka75
14. sep 2009

jacka, aj si sa pokolotočovala na jarmoku????............či len burčiak??..........

jacka
14. sep 2009

leni..ja som si dala len na špičku jazyka...a bol 😝 ...skor som mala chuť na pivečko 😉 ........a kolotoč...ee..... 😝 však by som 😝 😝

a vy ste mali aký víkend?

čo bolo na východe?

leninka75
14. sep 2009

na východe hlásili strašidelné búrky a prívalové dažde 😨 😨 😨 .............víkend bol zasa taký rýchly, decko včera zviedlo scénu pre h...o 😠 😠 😠 ............ale takú ako už dávno nie, som myslela, že ju zderiem z kože, ale udržala som sa!!!! 😖..............ha-ha-ha a v piatok sa tak chystala revať pri očkovaní a nevyšlo jej to!!! 😀 😀 😀..........tak ju šikovne sestrička pichla, že ani nevedela 😅 😅 😅 😅...........včera bol asi zlý deň, lebo aj segrina kika ručala 😀 😀 .............maťko bol v pohode???

jacka
14. sep 2009

no vieš že nebol....muž dostával z neho záchvaty zlosti 😀 😀 😀 ...som zvedava ako zvládne ked budem v porodnici...asi ošedivie 😀 😀 😀 ...aj vo vani stváral cirkus že si nejde vlásky umývat...ani ritku..ani nechtíky strihať.....som rada že už je pondelok 😀 😀

tak preto sa aninka nehlási 😀 😀 😉

leninka75
14. sep 2009

tá moja opica robí presne taký cirkus s vlasmi ako tvoj maťko!!!!........že ich to baví!!! 😝 😝 😝 ......takéto peklo nám robia zo života 😀 😀 😀 ............a nech si tatino užije, šak sa vytešoval keď ho robil, tak teraz nech si trošku pozúri 😀 😀 😀 😀..........lilka bola s tatinom v sobotu celé doobedie a veru tatino už potom zuby zatínal a to bola lilka v pohode, žiadna scéna!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀................chlapi si niekedy myslia, že to máme bábiky na hranie 😀 😀 😀................no snáď aninku nezatopilo???!!! 😕

jacka
14. sep 2009

😀 😀 😀 😀

ved nech si užije...aspon vie čo ja mám doma 3roky 😀 😀 😉 a dalšie ma čakaju 😵

som si vyriadila domeček....tak som zvedavá ...ako sa to bude maličkemu páčiť zachvilu 😝 ..ale ja som totálne KO.....ledva sa hýbem...a to je naštastie Matko na dvore.......tak tu možem sedieť 😀 😀

leninka75
14. sep 2009

nepreháňaj to už s tým upratovaním!!! 😠 ...........sedkaj a ešte si drobca užívaj v brušku!!!!.........maťko je sám vonku???.........

jacka
14. sep 2009

som sa zľakla že som tu sama...... 😠 😝 😀

však si musím poupratovať......aby som neprišla do bordelu...keby dačo 😀

aninka29
14. sep 2009

ahojte 🙂

aninka29
14. sep 2009

mamky u nás nič nebolo 😝 ..........trošku popršalo a dovi dopo 🙂

Sabinka má dnes chuť nosiť sa po rukách 😝 ............takže mám málo času 🙂 ............ale už je vo fáze zaspávania,takže ju idem dať trošku na vzduch 🙂 kým neprší,lebo zase sa zaťahuje 😠a ráno to vyzeralo na krásny slnečný deň 😝

jacka
14. sep 2009

asi som tu najväčšia závisláčka 😅 😀

aninka ahoj.....u nás svieti slniečko...ale nedám nikomu...lebo dnu je dost chladno 😝

ja chcem tiež už mat drobca na rukách... ☹ 😠

aninka29
14. sep 2009

jacka budeš ho mať ani sa nenazdáš 😵 😵 😵 .............kedy máš najbližšiu poradňu,ak náhodou neporodíš??????

ale podľa mňa to zajtrajšok alebo streda istí 😉 😉 😉

leninka75
14. sep 2009

prehovorila aninka-bosorka!!! 😀 😀 😀 😀 ..........ahoj ani!!!.........ešte sa nosíte??? 🙂 ...........ako sa máš???.......zápal ustúpil???........

leninka75
14. sep 2009

idem ku kaderníčke.........konečne!!!........pa,pa

aninka29
14. sep 2009

ahoj leni 🙂 ......nie leni zápal je fuč 🙂 ..............nenosíme .......Sabi už dáááááááávno odfukuje v kočári 😉

hmmmmmmmmmmmm,niekomu sa žije.......leni tak si to u kaderníčky uži 😵 ...............ja ani neviem kedy sa k nej dostanem 😒

jacka
14. sep 2009

leni..tak nech ťa nezohaví 😀 😀 😵 😉

jacka
14. sep 2009

poradnu vo štvrtok...dufam že si ma tam nenechaju..lebo ujdem 😀 😀

mne je jedno kedy to bude len nech to mám za sebou 😝

jacka
14. sep 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo...... 😠

utka
14. sep 2009

Ahojte!!!
My sme dnes boli v meste, na nákupy a potom na priehrade zaviesť chlapom obed. Som sa tešila,že pôjdeme dnes domov, ale nič z toho. Takže až zajtra ráno. Kúpili sme Vikimu krásnu posteľ http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?cPath..., tak ju zajtra vezieme, dúfam, že nebude pršať...V noci sme s manželom tak zle spali kôli nachladnutiu, že až ☹.

jacka
14. sep 2009

ahoj utka...jééééééééééééééj.....krása......kde ste ju kupili 😕

vy ste boli na tej Môťovej....tam ti býva svokruša?

rýchlo sa vyliečte...a Vikimu nič nie je?

utka
14. sep 2009

jacka, kúpili sme ju v Žiary od jednej panej,ta ju kupila synovi v apríly a nechce na nej spávať...
Sme vo ZV v Môťovej u svokruši, hej...
Ďakujem pekne, posnažíme sa vyliečiť čo najskôr. A Viki je už ako tak v pohode. Ešte trošku má soplík...

utka
14. sep 2009

teraz tak rozmýšľam...nepíše sa to správne v Žiari??? A nie v Žiary...

jacka
14. sep 2009

utka a váš bude chcieť..páči sa mu? 😉 😵...lebo ten moj v tej svoj velkej nechce 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre