• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
mamky lúčim sa :slight_smile: .....manža otravuje :angry:

dobrú nocku :slight_smile:
13. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ..mohla si príst ku nám rodit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak ti chýba bitka :grinning: :grinning:

ale ale otravuje???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa mu chod venovať......no počkaj...nemáš ešte šestonedelie? :confused: :grinning: :grinning:

dobru aninka :pensive: ...mna o chvilu tiež odtialto vyhodí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už je to tu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dorbu noc...zajtra som tu ako na koni :grinning: ...... :pensive:
13. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fíha.....aj posledná aj prvá.... :confused: :grinning:

dobré ránko..... :slight_smile:
14. sep 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: ............ahoj jacka,ništ??? :confused: ..............baby z východu žijete???...........práve počúvam v rádiu, že tam u vás bola nejaká divočina :confounded: :confounded: :confounded: .............ako sa máte po víkende????............
14. sep 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, len o chlp!!! :wink:
14. sep 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni...tak to bola riadna tesnotka :dizzy_face:

no ništ :angry:
14. sep 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, aj si sa pokolotočovala na jarmoku????............či len burčiak??..........
14. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..ja som si dala len na špičku jazyka...a bol :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...skor som mala chuť na pivečko :wink: ........a kolotoč...ee..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: však by som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vy ste mali aký víkend?

čo bolo na východe?
14. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na východe hlásili strašidelné búrky a prívalové dažde :fearful: :fearful: :fearful: .............víkend bol zasa taký rýchly, decko včera zviedlo scénu pre h...o :angry: :angry: :angry: ............ale takú ako už dávno nie, som myslela, že ju zderiem z kože, ale udržala som sa!!!! :confounded:..............ha-ha-ha a v piatok sa tak chystala revať pri očkovaní a nevyšlo jej to!!! :grinning: :grinning: :grinning:..........tak ju šikovne sestrička pichla, že ani nevedela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...........včera bol asi zlý deň, lebo aj segrina kika ručala :grinning: :grinning: .............maťko bol v pohode???
14. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vieš že nebol....muž dostával z neho záchvaty zlosti :grinning: :grinning: :grinning: ...som zvedava ako zvládne ked budem v porodnici...asi ošedivie :grinning: :grinning: :grinning: ...aj vo vani stváral cirkus že si nejde vlásky umývat...ani ritku..ani nechtíky strihať.....som rada že už je pondelok :grinning: :grinning:

tak preto sa aninka nehlási :grinning: :grinning: :wink:
14. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá moja opica robí presne taký cirkus s vlasmi ako tvoj maťko!!!!........že ich to baví!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......takéto peklo nám robia zo života :grinning: :grinning: :grinning: ............a nech si tatino užije, šak sa vytešoval keď ho robil, tak teraz nech si trošku pozúri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..........lilka bola s tatinom v sobotu celé doobedie a veru tatino už potom zuby zatínal a to bola lilka v pohode, žiadna scéna!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:................chlapi si niekedy myslia, že to máme bábiky na hranie :grinning: :grinning: :grinning:................no snáď aninku nezatopilo???!!! :confused:
14. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ved nech si užije...aspon vie čo ja mám doma 3roky :grinning: :grinning: :wink: a dalšie ma čakaju :dizzy_face:

som si vyriadila domeček....tak som zvedavá ...ako sa to bude maličkemu páčiť zachvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale ja som totálne KO.....ledva sa hýbem...a to je naštastie Matko na dvore.......tak tu možem sedieť :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepreháňaj to už s tým upratovaním!!! :angry: ...........sedkaj a ešte si drobca užívaj v brušku!!!!.........maťko je sám vonku???.........
14. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zľakla že som tu sama...... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

však si musím poupratovať......aby som neprišla do bordelu...keby dačo :grinning:
14. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
14. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky u nás nič nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........trošku popršalo a dovi dopo :slight_smile:

Sabinka má dnes chuť nosiť sa po rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............takže mám málo času :slight_smile: ............ale už je vo fáze zaspávania,takže ju idem dať trošku na vzduch :slight_smile: kým neprší,lebo zase sa zaťahuje :angry:a ráno to vyzeralo na krásny slnečný deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som tu najväčšia závisláčka :sweat_smile: :grinning:

aninka ahoj.....u nás svieti slniečko...ale nedám nikomu...lebo dnu je dost chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja chcem tiež už mat drobca na rukách... :frowning2: :angry:
14. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka budeš ho mať ani sa nenazdáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............kedy máš najbližšiu poradňu,ak náhodou neporodíš??????

ale podľa mňa to zajtrajšok alebo streda istí :wink: :wink: :wink:
14. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prehovorila aninka-bosorka!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ahoj ani!!!.........ešte sa nosíte??? :slight_smile: ...........ako sa máš???.......zápal ustúpil???........
14. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ku kaderníčke.........konečne!!!........pa,pa
14. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: ......nie leni zápal je fuč :slight_smile: ..............nenosíme .......Sabi už dáááááááávno odfukuje v kočári :wink:

hmmmmmmmmmmmm,niekomu sa žije.......leni tak si to u kaderníčky uži :dizzy_face: ...............ja ani neviem kedy sa k nej dostanem :unamused:
14. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..tak nech ťa nezohaví :grinning: :grinning: :dizzy_face: :wink:
14. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradnu vo štvrtok...dufam že si ma tam nenechaju..lebo ujdem :grinning: :grinning:

mne je jedno kedy to bude len nech to mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo...... :angry:
14. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
My sme dnes boli v meste, na nákupy a potom na priehrade zaviesť chlapom obed. Som sa tešila,že pôjdeme dnes domov, ale nič z toho. Takže až zajtra ráno. Kúpili sme Vikimu krásnu posteľ http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?cPath=1812&products_id=1445, tak ju zajtra vezieme, dúfam, že nebude pršať...V noci sme s manželom tak zle spali kôli nachladnutiu, že až :frowning2:.
14. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka...jééééééééééééééj.....krása......kde ste ju kupili :confused:

vy ste boli na tej Môťovej....tam ti býva svokruša?

rýchlo sa vyliečte...a Vikimu nič nie je?
14. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, kúpili sme ju v Žiary od jednej panej,ta ju kupila synovi v apríly a nechce na nej spávať...
Sme vo ZV v Môťovej u svokruši, hej...
Ďakujem pekne, posnažíme sa vyliečiť čo najskôr. A Viki je už ako tak v pohode. Ešte trošku má soplík...
14. sep 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz tak rozmýšľam...nepíše sa to správne v Žiari??? A nie v Žiary...
14. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a váš bude chcieť..páči sa mu? :wink: :dizzy_face:...lebo ten moj v tej svoj velkej nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok