• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
bodaj by ti to aninka vyšlo.....fakt ma to už nebaví...hlavne to čakanie je na figu :angry:

však si pospinkaj..ked pojde aj ona :slight_smile: ...inak sa ako máte?
16. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nedá sa spať :unamused: ..keď Sabi chrní,tak ja využívam chvílu a varím a upratujem atď atď :wink: .............inak sa máme dobre.......Sabinka je dobručká klop klop klop......v noci pekne spinká,budí sa po štyroch piatich hodinách a cez deň si pospí aj tých šesť hodín :dizzy_face: ........ale vstane s takým revom hladoš jeden,normálne ma ide celú zjesť :grinning: :grinning: :grinning: .......teraz spinká tak varím a potom ideme ku kozmetičke..........mala som ísť včera,ale krásavica kozmetička zabudla, že bol sviatok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ty ako sa cítiš?????????žiadne príznaky rodenia???
16. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš zlatučku bábu.....aj ja budem mať takú :dizzy_face:

nič...aninka..len mi brucho zavadzia....večer dá vedieť že je tam....a koniec :unamused: .........zajtra idem na kontrolu...tak som zvedava na ten uspech po týždni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ty tu ešte strašíš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
My sme s manželom PN. A máme aj antibiotiká :frowning2:. Viki je v škôlke. Ráno neplakal, tak som zvedavá...či ani potom...
leni, ja som už spala, ale mirrinka ešte nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:!!!
jacka a ty tu už nestraš a choď si už po to bábo :wink:.
16. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bu bu bu bu...som odstrašujuci priklad pre tei ktore chcú dalšie bábo :angry: :grinning: :grinning: :wink: ..neberte ma vážne už mi s toho pupka totálne hrabe :grinning: :-

juj utka to mi je luto...čo vám dr. povedal?...angína,chrípka?...hlavne sa rýchlo vyliečete :wink:
16. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veď to!!! Asi si to dobre rozmyslím, keď budem chcieť druhé bábo...
Neviem diagnózu, ale pravdepodobne zápal horných dýchacích ciest :frowning2:
16. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka.... :frowning2: ...tak sa potiť len spolu...... :wink:
16. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, asi tak...len ja nemám teplotu, tak sa mi potiť nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka chutiatko ty sa tu este PUPÍŠ? :sweat_smile: specialne pre teba som vymyslela slovo :grinning:
16. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bubbka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......fakt neviem čoby som ešte spravila preto aby som sa Nepupíkovala..alebo nepupiškovala??? :grinning: :grinning: :grinning: zajtra budem mudrejšia

utka aspon ste spolu..ked už sa nepotíte :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
16. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooo :confused: ....kde ste???

jacka ešte stále nič?
16. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk..... :angry:
16. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: kua te nase decka sa rodia bud moc zavcasu alebo sa im nechce.to uz je fakt rarita aby sa narodili presne na termin :grinning:
16. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja je termínová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Už sme doma. Napapaní, ešte do vane a do postele. ale Viki ešte plastelínuje. Dnes bolo v škôlke dobre. Vraj aj pekne spinkal, tak sa veľmi teším :wink: .
16. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidiš utka.......celkom rýchlo si zvykol..a vy sa liečte :wink:

bubbka...mojmu sa u mna páči..však je to chlap,nie?

zajtra mi držte palce....aby sa už konečne malo k svetu...lebo sa fakt nas...m :angry: :angry:

leninka asi rodí za mna dnes... :grinning: :grinning:

dobru noc..pa pa :pensive:
16. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, budeme držať päste, silnooooo...už teraz držím. Dobrú nôcku.
16. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žeby posledná???Či ešte niekto čaká, aby bol po mne??? :grinning:
16. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:

jacka držím prsty,aby si už konečne porodila :slight_smile: ....no škoda moje predpovede nevyšli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale dávam druhý tip :wink: .....do konca týždňa porodíš určite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...teda dúfam :confused:

utka s manžom sa rýchlo vyliečte :unamused: ...to musíte byť riadne chorí keď berete ATB :unamused:
17. sep 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: ..........ahoj jacka!!! ...uuuuuuuuuuuuž??!! :wink: :wink: .................
utka, ako sa máte už lepšie??? :slight_smile: .............viki je zlatúšik, že si tak pekne rýchlo zvykol, teším sa s tebou!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........
ani už si bola u tej kozmetičky???....čo si dávaš robiť a ako často tam chodíš???..........ja som ešte nebola, ale chcela by som si dať upraviť obočie a neviem ako sa tam "správať"!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my sme mali tieto posledné tri dni také divoké!!!!...........v pondelok som prišla z roboty a už som videla, že Lilka nie je OK, mala lesklé očká, odmeriam, teplota..........no paráda!!!.........večer sa dovracala..........ráno zasa teplota, bolenie bruška, hnačka...........večer teplota...........super, a to sme chceli ísť do Lešnej..........v strede Lilka vstala akoby dva dni nič nebolo..........úplne v poriadku.....tak predpokladám, že to bola nejaká viróza..............našťastie......... ..takže sme včera nakoniec v tej Lešnej boli, bolo fajn teplúčko, málo ľudí, hlavne maminy s kočíkmi a aj zvery boli celkom aktívne.........takže nakoniec super deň!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: ...takže vy ste boli včera na výletiku :slight_smile: ..........a jacka si myslela, že si šla odrodiť za ňu :grinning: ..........dnes si už v práci? :wink: ......to je fajn, že to Lilku prešlo :dizzy_face: dnes už šla do školky?
leni u kozmetičky som bola :slight_smile: .........na úpravu obočka chodím raz za tri týždne :slight_smile: ...............ako sa máš správať ? :grinning: :grinning: ....leni normálne :wink: ..ľahneš a relaxuješ :slight_smile:

mamky u nás prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sa chystám si dnes kúpiť botky :dizzy_face: ...ale idem aj tak.....som sa včera celý deň tešila, že konečne idem nakupovať :wink: .....zajtra ideme na takú menšiu oslavu,moc sa mi nechce,ale aspoň sa fááááááááájne nažerkám :grinning:
17. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj ani a nebolí to veľmi???..........lebo je iné keď si šklbem ja a keď mi to šklbe iný :confounded: :confounded: :confounded: .........no konečne máte horšie počasie ako zvyšok SK :grinning: :grinning: :grinning: ..........berieš na nákup aj dzeci??? :wink: ...........
17. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vobec to nebolí :wink: oni šklbú tak rýchlo, že ani necítiš bolesť :slight_smile: .................berem aj dzeci :grinning: aj muža :grinning: akurát psa nechávam doma :grinning:
zatial sa lúčim..........pa pa :slight_smile:
17. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som tiež ešte nebola u kozmetičky :frowning2:.
Viki dnes zase v pohodke...len sa ma spýtal, že prečo tam nemôžem byť aj ja s ním...
jacka šla na kontrolu, tak dúfam, že ju už nepustia domov a čoskoro porodí :wink:.
17. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a ty ako???.............si tuším spomínala ešte nejakú alternatívnu liečbu krvi............kedy ideš na kontrolu???
17. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ešte som si vybavila jednu kontrolu na 5.10., tak uvidím :wink:
17. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste všetky?
17. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tuuuuuuuuuu :slight_smile:

a vy ste kde??????????? :confused:

jacka asi dojde až večer,keď dovtedy neporodí :slight_smile:
17. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sme doma zo škôlky :wink:...
Vraj trochu plakal, len mi nechce povedať kedy a prečo :frowning2:.
O pol štvrtej máme rodičko, tak Viki bude doma s tatinom. u nás prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok