• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
jéj utka..krásna postielka...som zvedava čo na to Viki...musel byť rád...podaj info :slight_smile:

dnes tu skapal pes......kde ste všetky zaliezli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
18. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vik sa hrozne tešil a povedal, že tam bude v noci spať. Už si aj všetky vankúšiky a plyšáky presťahoval. Tak som zvedavá...
Dám na FB aj video...
18. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka...no super video.. :dizzy_face: zaltý je....som zvedavá na noc ako to zvládne....ráno sa ozvi... :slight_smile:
18. sep 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...

u nás leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk...aj u nás lialo...aj 2x...
jacka, dík :wink:
18. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka :dizzy_face:
18. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zlatíčko už spinká.....idem sa aj ja vystrieť..na gauč... :slight_smile:

tak dobru noc a príjemný víkend :pensive: :dizzy_face:
18. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, podobne aj tebe...a nech už konečne porodíš...
18. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuuuuuuuuuuuuuuuk..................ja dnes nestíham...................jacka švihaj!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, kukuk :sweat_smile:
Viki pred chvíľou zaspal vo svojej novej posteli...síce som musela byť pri ňom, ale spí. Som zvedavá, či tam vydrží celú noc. ráno vás budem informovať :wink:
18. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je 1x čo tam viki spinká??? :confused:
18. sep 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :sunglasses:

no utka podávaj info som zvedavá... :wink: :dizzy_face:

leni kde sa flákaš..prídeš ked ja spím....ja by som si aj švihla...ale jeden malý krpec kuká na svet malou dierou von ...sa mu asi nepáči tak tam ostáva :angry:
19. sep 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!............ahoj jacka!! :wink: ................neposnažíš sa dnes??? :grinning: :grinning: :grinning:
utka, ako viki?? :slight_smile:
19. sep 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...však ja sa snažím každý den... :angry: ...a možeš mi veriť ...má toho už plne zuby :angry: :angry: :angry: ...ale raz vyjde von...a nech si ma nepraje...takto ma naťahovať :angry: :angry: :angry: :wink: :dizzy_face:

utka halooooooo
19. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauuuuuuuuuuuuu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
utka,aj ja som zvedavá či malý prespal v izbičke celú noc :wink:
jacka,ty fakt čakáš na tú dvadsiatku? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri...na 29 :wink:
19. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: jasné :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
leni, spal tam 1x...
Zaspal asi o desiatej, ale musela som byť pri ňom. O druhej som ho dávala cikať a v pohode...okolo pol štvrtej vykrikovať na tatina, že ho má ísť zakryť a keď ho zakryl, tak chcel, aby zostal pri ňom.
Tak tam bol, kým nezaspal...potom asi o hodinu na to zase. tak som tam bola s ním ja, kým nezaspal. A okolo šiestej bola nehoda. pocikal sa :frowning2:. Zase je nejaký nachladnutý, lebo cikal aj okolo pol piatej...Tak sa už vyzliekal a volal na mňa, že ho mám ísť prezliecť. Potom som ho vyslala do mojej postele a spali sme do deviatej...
19. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, už rodíš??? :slight_smile:
19. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,ale na prvú noc celkom fajn,nie? :wink: jacka ešte nerodí - čaká na 29-eho :grinning: aby sme mohli spolu oslavovať :wink:
19. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka..veru na prvý krát...je statočný..to ten moj prívesok by tam ani nešiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...inak utka..to pocikávanie može byt aj s toho že začal chodiť do školky.......vieš predsa je to zmena :wink:
19. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerodím...ale dakedy budem :grinning: :grinning: :grinning: ....mirrinka má pravdu..čakám na nu :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru noc :pensive: ...na zajtra som si dala termín tak som zvedavá :wink: pa pa...
19. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jacka, neviem, neviem.............možno nás budeš naťahovať ako aninka :wink: :wink: :wink:
19. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, on sa už dávno nepocikal,ale teraz je zase chorý :frowning2:. Už má aj teplotku :frowning2:...
Dnes spí s nami v spálni, keď je choručký. Boli sme dnes pozrieť na sobáši manželovej kolegyni...A bol tam aj náš obľúbenec-Robko Kaliňák. Viki ho konečne videl naživo, tak sa tešil :slight_smile:
19. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú nôcku. Idem ja spať, lebo bohvie aká bude noc :unamused:
19. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte stále je viki taký politik??? :wink: :wink: ................držte sa utka, nech to nie je nič vážne!!!.............dobrú noc!!! :pensive: :pensive:
19. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:

juj utka ..tak to mi je luto...nejak často sa mu to vracia... :frowning2: ..idete aj k dr.?

mne nepomohol ani jarmok vo ZV :angry: :angry: ..ale ešte nie je koniec dna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka, už nie je taký politik... Dúfam, že to nebude nič vážne. Spali sme celkom dobre. Teplotu teraz nemá, tak nejdeme asi ani k doktorke. Ak, tak pôjdem zajtra s ním.
20. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám navarené, povysávané. Môžeme oddychovať :wink:.
20. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok