• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
ahojte!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............utka, to mi vysvetli ako to robíš!!!!!!! :confused: :confused: :confused: .............ja mám asi blbý systém, alebo že by to bolo vo mne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jacka, žiadne náznaky??? :angry:
20. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni..žeby??? :grinning: :grinning: :grinning:

žiadne :frowning2: ..ja asi nikdy neporodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mám tiež už hotovo..a to som musela asitovat ešte okolo zadku muža..lebo sa schytil malovať špajzu....ani to ma nepohnalo :angry:
20. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuj špajza!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tých krámov čo je tam..........teda aspoň u nás!!!!...........pošli ho aj ku nám potrebujeme vymaľovať stenu v kuchyni čo nám svokra postriekala horčicou!!! :grinning: :grinning: :grinning:..............a ste babule dobré varili???
20. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tam malo byť "a čo ste dobré varili" :wink:
20. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leninka, neviem ako je to možné... Vsatala som o 8:30, ešte som robila na raňajky chlieb vo vajíčku a predsa som to nejako rýchlo navarila. Varila som zajaca na paprike a halušky. Polievku máme ešte od včera...
20. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni...ber si ho...aspon si zarobí :grinning: :grinning: .....a svokru si nechaj :wink: ....aj my sme tam mali same somariny...teraz to tam vyzerá ino nuno...len som zvedavá dokedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

utka..skoro sme sa trafili...ja som piekla zajka bojka na cesnaku,so slaninkou..a zemiačiky....chcela som zemiakove knedlíky ale nebol čas :unamused:

leni a vy čo máte fajné....
20. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no skrátka si šikuľka!!!!!...................chystáte sa niekam poobede utka, či sa budete liečiť??
20. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leninka, dnes navytiahneme z domu ani nohu...Nech sa Viki lieči, lebo vonku len beha a zbytočne sa spotí a zachladne... zajtra nepôjde ani do škôlky...
20. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už sem po...teraz sa idem sustrediť na rodenie :grinning: :grinning: ..... :wink:

veru utka len ostante domka..... :slight_smile:
20. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka, tak sa sústreď :grinning:
20. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
liečkajte sa vy veru!!!..............jacka, myslíš, že by si zarobil??? :grinning: :grinning:.......tak vatikánsku :grinning: :grinning:......ideš to už jacka vyvolať????.............budeš ako duchárka, aj sviečku zapáliš??? :grinning: :grinning: :grinning: ................ja som varila kuracie závitky plnené anglickou slaninkou a plnkou zo žĺtka, masla, syrokrému a nivy............. a polievka je šošovicová zo včera, alebo z piatku ?? :confused:
20. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj my sme mali polievku z piatku...a tie závitky musia byť výborné...mňam.
My sme neskoro raňajkovali, tak sme zvládli len polievku. Mäsko bude neskôr...
20. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
budem .... :grinning: :grinning: a ešte si aj karty vyložím... neviem čo ešte všetko...jááj chýba mi tu jedna bosorka

leni tak mu hádam dáš aspon najesť..či o hlade a o smäde :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A kdeže je aninka?
20. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
možno ešte oslavuje :grinning: :grinning: :wink:
20. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jáááj, sa spamätáva z opice :grinning: .
Moje dieťa už asi nie je choré,lebo mu totálne šibe!!!
20. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
utka :grinning: :grinning:

tak s ním chod von....lebo začne aj vám šibať... :grinning: čo spravil
20. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka, nič mu nedám a bude vedieť, že "home sweet home"!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............na tých našich chlapov treba ísť cez finty!!! :wink: .................veru utka, choďte sa vybiť voľakde...........
20. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nechcem ísť s ním von. Viem, že je pekne, ale bojím sa, že sa zase spotí a nachladne ešte viac. aspň dnes chcem byť s ním dnu...
20. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tááák leninka ...malovať ti bude tvoj drahý... :grinning: :grinning: :grinning:

utka tak len na prechádzku...ak sa nebude nahánať :wink:
20. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No asi aj pôjdeme...dúfam, že bude kľudný a nebude behať ako šiši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk....
20. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte nič???? :confused: :grinning: :wink:
20. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka, čo bosorovanie? Nezabralo??? Boli sme vonku a celkom v pohode...normálne rozmýšľam, že ak bude dobre spinkať a nebudem teda mať teplotu, tak ho dám zajtra do škôlky...alebo žeby som ho ešte zajtra nechala doma? neviem...poraďte...
20. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte herčky 100 rokou som tu nebola,ako sa mate???
Jacka ti si ešte cela???????, :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, vitaj!!! :wink:
20. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
utka..však ho jeden den ešte nechaj.......však uvidíš aká bude noc :wink:
asi som slabá bosorka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

siwi no vitaj....no celá :angry: :angry:

mirri však čakám na teba :slight_smile:

a ked je aninka????
20. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre mamičky...aj zajtra je den..aj zajtra pojdem rodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

dobru noc.... :pensive:
20. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Utka ako sa maš?? :wink:
Jacka myslela som si že si už porodila :wink:
20. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj siwi!!..............jacka nás udržuje v napätí!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..............som zvedavá dokedy sa jej to bude dariť!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok