• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. septembra 2017 
jacka to sú bedráky a majú fajný pás :slight_smile: ..............ale počítam ešte taký týždeň a môžem ich odložiť :grinning:

akurát zajtra chcem ísť ku krajčírke,lebo mám kúpené fajnučké ľanové tehu nohafky,ale potrebujem ich skrátiť :unamused: ...............som taká krpaňa :slight_smile: ...........a už sa teškám ako ich budem nosiť...........na mne zhnijú :grinning:
30. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to super....ja som nemala bedráče..neznášam holy chrbát ....a teraz by bodli :unamused:
aspon máš čo nosit...mne už všetko dochádza budem musiet do bazaru alebo sekáča....inak budem v lete chodit holá :grinning: :grinning:

ak bude dáke leto...dnes sme tu mali 24st...tak dufam že sa to vyblázni teraz a leto nebude :unamused:
30. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali teplejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: 26 stupňov :grinning:
ja si myslím, že leto bude teplučké :slight_smile: ..............ale nemusí byť veľmi..........zase fučať ako mamut krížený so slonicou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemusi byt 4Ost. len tak akurát :slight_smile:

nám sa tu zas zatahuje :angry:

to fakt ste mali také telo??? :confused: :wink:
30. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno mali :sunglasses: ............ale poobede sa rozfúkalo :unamused:
aj teraz fučí,tiež to vyzerá všelijak :unamused: .............ale mohlo by cez noc popršať,aby sa nám dobre hajkalo :wink:
mne sa spí hrozne :frowning2: stokrát cez noc idem na záchod a potom nikdy neviem zaspať...........a strašne mi tŕpne noha :frowning2: ,to som mala aj pri Simke a je to nepríjemné :confounded:
30. apr 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom nočnom weckovani mi ani nič nevrav...som s toho na vetvy...a to už večer nepijem...tak neviem s kade sa to berie :angry: :angry: :grinning:

ja som pri Matkovi mala krče v lýtku teraz zatial nič(klop,klop)....

tak si niečo v lekárni kup...ved sa nevyspíš :wink:
30. apr 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tie kŕče v lýtku :frowning2: ..........je to hrozné :angry: ..........a čo si mám kúpiť,nejakú mastičku,alebo čo? tabletky ani nič také brať nechcem :unamused:
a Ty berieš teraz v tehu nejaké vitamínky?..........ja užívam magnézium a kyselinu listovú, a tie lieky na chudokrvnosť :unamused:
30. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ja som brala magnéziu...ale ten zase znižuje tlak.treba vela pit....

a mastičku ..sa spýtaj v lekárni,ale povedz že bereš magnézium...

nie neber nič...1.trimester kyslelinu...potom dost bo sa vraj rodia velke deti....
30. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak na mg pozor,vy vyšších dávkach hrozí predčasny porod...uvolnuje aj stahy na maternici..ale predpokladám že tvoj dr. to vie...tak je to v norme....
30. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa musím opýtať doktorky :unamused:
lebo aj kyselinu aj magnezko mi odporučila ona :unamused: ............kyselinu raz denne a magnezko dvakrát :unamused:
30. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked o tom vie tak by nemal byt problém...ale sa mi vidi že 2x denne je dost...popýtam sa sestry ona je diplomovana porodná,ona bude vediet.... :wink: :slight_smile:

kyselina je dobra na vyvojove vady v 1.trime. potom je už len ako vitamin ....
30. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist za Matkom je vo vani a nechce, ho tam nechat samého :wink:

ked zaspi večer ešte kuk...ak nezaspím s ním... :wink:
30. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka prosím buď taká zlatá,a popýtaj sa :slight_smile:
ja môžem mojej dr.zavolať až v pondelok :unamused:
som nevedela že máš sestru pôrodníčku...to si mala hneď povedať,by som Ťa otravovala skôr :grinning:

a beriem ten tardyferon na chudokrvnosť a ten tiež obsahuje magnezko sa mi zdá,idem to prečítať :unamused:
30. apr 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa rozhodla, že kyselinu už brať nebudem a magnezko si dám raz denne :wink:
ale pre istotu ešte zavolám svojej doktorke v pondelok :slight_smile: .......si ma normálne zmiatla jacka
30. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čo z toho robím tragédiu,však sú to len vitamíny :slight_smile: .............pri Simonke som kyselinu nebrala ale magnezko hej,celé tehotenstvo
30. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tardyferon neobsahuje magnezko,už mi šibe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa uložiť :slight_smile: ..........Simonka už chrapká :dizzy_face:
Dobrú nocku :slight_smile:
30. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja nechcela som ta vyplašit :wink: :slight_smile:

popýtam sa neboj zajtra ti dám vediet

hlavne klud...inak mi je to luto že som ta vyplašila....prepáč... :frowning2:

dobru noc.... :pensive:
30. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

posledná aj prvá :wink:

to sa dalo čakat :confounded: :grinning:
1. máj 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zemiačiky v rure,polievkočka hotova......možem si vyložit nohy :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
jacka Ty si šikula :dizzy_face: .........ja som zabudla včera vybrať mäso z chladničky,takže obedovať budeme asi až večer :grinning:
sme práve doraňajkovali,idem si vypiť kávičku,popozerať nejakú rozprávku so Simonkou,trošku povegetiť :wink: ...........a potom sa pustím do niečoho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka, nevystrašila si ma :wink: ............to ja robím z komára somára :slight_smile:
1. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak Simonka začala škaredo pokašlievať :confounded: ........dala som jej vitamínky,tak dúfam, že to prejde :unamused:
1. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada že sa nebojíš....inak som volala sestre...tak vraj pokial ti netrvrdne bruško tak jeden magnezium stači....ale ved ti vieš čo máš robit :slight_smile: :slight_smile:

a čo sa stalo že pokašliava??,vela zmrzky??? :wink:

tak v večery :grinning: :grinning: dobru chut :wink:
1. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polievočku už mám hotovú :slight_smile: .........a mäsko sa pečie :wink: ...........som šikovná :grinning: ..........takže obedovať sa nebude večer :wink:

veru jacka Simonka popapala veľa zmrzky :unamused: ............moja chyba :confounded: ..........ale keď ja neviem odolať tým jej očičkám uproseným :wink:
1. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznám :wink: :wink: :wink:

fiha šikulka si a čo si s pravila z mrazeneho mäska??? :wink: :grinning: :grinning:

nám tu zas fuči riadny vetrisko,z von som prišla ako bosorka...každy vlas inde :angry:
1. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás fučí vetrisko,ale inak je teplo :sunglasses:

vybrala som stehná,rýchlo sa rozmrazili,až som sa čudovala :wink: ..........už o chvílinku aj budú hotové :slight_smile:
1. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super.. :wink:

mne Matko le teraz zaspal...nechcelo sa mu ist dnu tak sme to posunuli :slight_smile:

aj tu je teplo...ael vietor ja nepodarený,neviem či to nefučí z východu :grinning: :grinning: :wink:
1. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka z východu ani náhodou :grinning: ............to si nám určite Ty dopriala :grinning:

Simka tiež len pred chvíľou prišla dovnútra,boli s tatíkom na prechádzke a potom robila v záhrade koláčiky :slight_smile: ..........ale spinkať asi nepôjde :unamused: ..........urobíme si leháro gaučing :grinning:
1. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tak to vidím, že celý víkend tu budeme len my dve :unamused: .....ale však nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja ani neviem či dnes niekam pôjdeme,manžel šiel pred chvílou pomáhať bratrancovi niečo porobkať na dome :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........som zvedavá kedy dojde :unamused:
1. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj vy ste samy??? :frowning2:
mne už to lezie krkom..ten moj chodi ked malý už večer spí ani ho nevidí :angry:

tak ktovie či nám ho neposlala leninka...žeby išiel od severu :grinning: :grinning:

asi by sme si mali založit novu temu: opustene tehotne julovky :grinning: :grinning:

no to asi budem len my dve královat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok