• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
kde si sa túlala jacka???...........boli ste vonku???
22. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riadila som..a potom sme boli von...a teraz je už na dvore...idem za ním :wink:

a ty ako v práci?..dokedy makáš :grinning: :wink:
22. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som tuuuu...Uffff...nestíham si dnes pospinkať :frowning2:.
22. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanecka ja odpadnem tvoj maly sa narodil doma??to bolo take rychle alebo si s ito nejako vybavila??je mojim snom porodit doma (samozrejme za asistencie odbornikov ale u nas sa to nerobi)

samozrejme ze chcem pit ved ja chodim na MK len koli tomu aby som mohla zapijat život!!! :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:

ivanečka ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no dúfam, že na nás budeš kukenzi častejšie :wink: .........a ako práca?

očkovanie bolo rýchle.......Sabínka ani neplakala :dizzy_face: ....iba keď ju pichli tak raz zamrnkala :dizzy_face: ....doktorka sa jej pýtala "a to je všetko,ty plakať nebudeš?" :grinning: :grinning: :grinning: Sabinka ju mala na háku a spala ďalej :dizzy_face: ..........do pliecka sa očkuje proti tuberkuloze :unamused:
22. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste žienky ?????? :slight_smile:

stále keď mám možnosť písať,po vás ani chýru ani slychu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........si normálne začnem namýšľať,že predo mnou utekáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes ani zajtra nesmiem Sabku kúpať,takže mám normálne kopu času :grinning: :grinning: :grinning: .....normálne neviem do čoho mám pichnúť :grinning:
22. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...
22. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..ja sa tiež s každou mínam.... :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk jacka :slight_smile:

sa míňame ako naschvál, že?
už ste po večeri?................Simka do seba tlačí šišky :slight_smile: ....začala fest sopliť :frowning2: v kuse kýcha,má červené očká :frowning2: ....chjoj :frowning2:
22. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ty už choď...............dnes sa narodilo novembrovčiatko malinké drobunké :slight_smile:
22. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka?....a kde to chytila?...no len aby nenakazila Sabínku...
22. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novembrové????..no teda...všetci ma predbiehaju..ale to maličke malo isto ešte veeela času
22. sep 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď aj Sabka soplikuje,ale len trošinku už asi tretí deň :unamused: odsávam,dávam kvapky,ale nejak to nezaberá :unamused: .....počkám ešte zajtra a ak ju to neprejde tak pojdeme k doktorke

ja Ti poviem,kde to Simka chytila...jej je stále teplo :angry: tá by najradšej furt chodila s holou fuňou,bosými nohami :angry: ..........ja ju furt obliekam,ona sa furt vyzlieka :angry:
22. sep 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malo :unamused: ....ale vraj je v poriadku :slight_smile: ....tej mamičke sa aj prvé bábo narodilo tak skoro :unamused:
22. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielko si dáva načas :slight_smile: ...............a fakt.......bude to Danielko,alebo je zase zmena???????? :wink:
22. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa rýchlo vyliečte....všetky... :wink:

no na novembrove je skoro...chudatenko :frowning2:

dáva...však si robí čo chce..ešte nie je ani medzi nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a meno??...zamietnuté..ja fakt neviem ako sa bude volať :angry:
22. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj..ani nevieš aká som s toho podráždená..ak neporodím tak si ma tam zachvilu nechaju...a to mi tiež nebude jedno...fakt neviem na čo čaká.... :frowning2: ..dufam že je všetko o.k.
22. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moju druhu nevstičku ešte kojíš?...a ako spinká v noci?...niečo som s tebou chcela..len teraz si neviem spomenuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My už sme domka, napapaní. Ešte do vane a spinkať. Len sa ešte hrá drobec, keď celý deň nie je so svojími hračkami :wink:.
Dnes to vraj bolo úplne bez plaču, tak sa teším...
jacka, neboj, určite je všetko OK, len sa mu nechce na tento poondiaty svet...
Počuli ste o tom zvyšovaní rodičáku? No úžas. Zase to raz niekto múdry dokafral!!!
22. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka čo čo????????neviem nič :unamused: ....daj info :slight_smile:

jacka no dúfam, že porodíš,lebo to čakanie v nemocke je otras :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a hlavne keď sa s tebou nič nedeje aj napriek tomu, že ťa dopujú všeličím :frowning2: ........viem podľa seba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sabi spinká dobré.....večer zaspí o osmej,potom sa budí o pol jednej a potom o pol piatej :slight_smile: a potom chrní do osmej deviatej :slight_smile: .akurát dnes kuvíkala už o pol osmej :wink:
22. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka už vieš čo si chcela???????? :wink:

kojím máááááááááááálo.....viac dokrmujem ako kojím :unamused:
22. sep 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tak ani Danielko neprešiel????????............no ja som fakt zvedavá ako sa bude princ volať :confused: :confused:
22. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem vyutierať Sabinku,keď sa už kupkať nesmieme....oblečiem do pyžamka,nadundá sa a dobrúúúúúúúúúúú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............Simku som len rýchlovka vysprchovala :unamused:má aj zvýšenú teplotku babulka.....chjoj....dúfam, že to nebude nič :unamused:
22. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ani..tak sa rýchlo vyliečte.... :frowning2:

utka veru podaj info..ja nič neviem...čo sa deje vo svete :confused:

inak som na meno zvedavá aj ja...to bude prekvapko čo zo mna vyliezie ked sa spýtaju na meno :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ..maličký si robí z mojho bruška futbalové ihrisko.... :wink:

dobru noc...pa zajtra :pensive:
22. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od septembra ho zvyšujú na 165€(asi necelých) a od nového roku by mali na 265€, ale nie pre všetky maminy. Je to len do dvoch rokov dieťaťa a len pre matku, ktorá pred RD robila 2 roky. takže taká mamina, ktorá ide z RD na druhú RD dostane len tých 165€. Ale vraj to ešte nie je schválené, tak dúfam, že to ani tak múdro neschvália...
22. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech idú do riti :angry: :angry: :angry: a nech si tie prachy zožerú :angry: :angry: :angry:

moje detičky už spinkajú...a ja si idem ľahnúť tiež :slight_smile: .........Simka má teplotu 37,5.v noci ju budem musieť chodiť kontrolovať :unamused: ..k sebe do spálne ju nechcem brať,aby ju Sabi nebudila :unamused: ..........no čo............tak ťahám nočnú :grinning:

dobrú nocku mamky :pensive:
22. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dobrú noc a nech sa Simi rýchlo vylieči...
Ja som kúpila Vikimu ten imunoglobulín a medovkový čajík :wink:
22. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: ................juuuj aninka, rýchlo sa vyliečte!!!.........aká bola noc?? ........
jacka, ešte si tu???? :grinning: :grinning: :grinning: ............kedy máš najbližšiu poradňu??............
utka, viki sa krásne zlepšuje v škôlke, to je super!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............som zvedavá ako budeš spokojná s tým imunoglukánom...........
23. sep 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
leninka, všetko naj,naj, naj k narodeninkám :wink:. Veľa zdravíčka, šťastíčka a hlavne lásky :slight_smile: .
No veru, Viki sa zlepšuje v škôlke, ale dnes mi vraví, že prečo tam nemôžem byť s ním...ale ináč pohoda. Ideme pomaly.
jacka, už si v pôrodnici???
23. sep 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok