• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. júna 2017 
dobré ránko :slight_smile:

leni má narodeninky?.....tak všetko ,všetko len to najlepšie Ti prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

noooooooo jacka nikde :confused: .....žeby sa to už pohlo??? :slight_smile:

noc bola dobrá..........Simi už teplotku nemala :slight_smile:spinkala pekne,akurát sa jej dosť ťažko dýcha pre tie sople :frowning2:
23. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a na čo je ten imunoglobulin???.....nejaké vitamínky alebo čo??????
23. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a ako Viki spinkal??? :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto ništ????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
23. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja som neviditeľná????????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka asi fakt šla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: keď sa neozýva :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale som to doplietla... :grinning: Volá sa to Imunoglukán...aninka, je to sirup na posilnenie imunity...
aninka, poraď ešte raz ako rýchlo obaľuješ karfiol. Už som zabudla a nechce sa mi to hľadať. Ďakujeeeem.
23. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka myslíš to ako si to zjednodušujem?????? :wink: ...........do misky s krytom dám múku,nahádžem tam krafiol,zavriem,potriasiem,karfiol vyberiem,obalím ho vo vajíčku,a potom to isté urobím aj so strúhankou..dám ju do misky,nahádžem karfiol,zavriem,potrasiem a je to :wink: :wink: :wink: ............rýchlovka.........nemám špinavé ruky a nepiplem sa s tým hodinu :grinning:
23. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam karfiol,aj ja by som si dala :slight_smile: .............ja ešte neviem čo budem variť :unamused: ..asi len zbúcham granadír :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ideme teraz trošku von,je tam teplejšie ako vo vnútri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka aj ja tak obaluujem karfiol :grinning: som myslela ze aka som vynaliezava :grinning: :grinning: :grinning: a eru mam 1 v chladnicke.....co s niiiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
23. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: bubbka aj ja som vynaliezavá :grinning: :grinning: ............no čo s ním :wink: ............obaliť,vypražiť a zjesť :wink:
23. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ďakujeeem. Idem to teda tak vyskúšať :wink:. A ty papáš všetko, alebo si dávaš kôli Sabínke pozor?
bubbka, ahoj. Tak poďme na to! Vyprážaj :wink:!
23. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vvieš čo ja papám skoro všetko :slight_smile: akurát strukoviny nieeeeee :slight_smile: ........musím poklopať,nemáme problémy.......ale ja ju už viac dokrmujem ako kojím,tak to bude asi tým :unamused:
23. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte baby, tak jacka je uz v porodnici, isli rano. Ked bude daco nove napisem.
23. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku zuzi :slight_smile: ..práve som jej písala smsku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....že ju pozdravujeme a držíme veľmi veľmi prsty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chi chi .........bude ďalšie bábo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..strašne sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečne to bude mať za sebou :dizzy_face:
23. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si zlata aninka, no snad to pojde rychlo a bez problemov. Chudatko bola trosku v strese, keby som mohla idem rodit za nu.
23. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj,ja jej verím :frowning2: .....ale ona to zvládne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len nech to prebehne rýchlo :dizzy_face:
23. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som normálne nervozna z toho :unamused: .....moja zlatučká :pensive:

chjoj,idem von...........potom prídem :slight_smile:
23. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooooj, jacke držíme veľmi, veľmi päste!!!Nech to má hladko a rýchlo za sebou :wink:
23. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste zlate baby, zatial je len na 3 cm otvorena, juj uz aby to bolo. Potom sa ozvem.
23. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...jacka Vás pozdravuje a odkazuje, že je otvorená iba na 2 cm a kontrakcie má každé 3 min. Takže to asi nebude až také rýchle :frowning2:. Chúďatko...
23. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj moja zlatučká :unamused: ....písala,že od tretej jej začali kontrakcie.........no teda....keď sa bude tak pomalinky otvárať :unamused: sa natrápi moja :frowning2: ..............chjoj,už nech to má za sebou........moc na ňu myslím :pensive:
23. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si predstavte Simonka sa sama pýtala spinkať :slight_smile: to sa už dávno nestalo.......ale to znamená, že zdravučká nebude :frowning2:

Sabi ešte stále chrapká,už by aj mala vstávať,ale asi je jej dobre vonku v kočári :slight_smile: .....aj u vás je taký hic ako u nás? :sunglasses:
23. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ako? karfiol je hotový?uľahčilo ti to prácu? :wink:
23. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat idem napisat,ze jacka uz by mohla ist rodit ze som s ikupila vino na oslavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ona uz tam...no nie je skvela?? :wink: drziiiiiiiiiiiiiiim palce nech to dopadne secko okey :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, uľahčilo, jasné...mala som ho ale dosť veľký, tak som ho vypražala vo friťáku asi na 6x...Ale mňaaaaam
23. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka to akú veľkú hlavisko karfiolu si mala? :grinning: :grinning: :grinning: ..............hoď na východ pár kúskov......čakám :wink: :grinning:

stále kukám či nie je nič nové :unamused: ........laptop nonstop zapnutý :slight_smile:
23. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, aninka ďakujem za blahoželanie!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............utka, máš výbornú pamäť!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak jacka už išla na to!!!................no konečne, ale jej to trvalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............ale držím prsty, aby sa to rýchlo pohlo ku šťastnému koncu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............
23. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,happy B-day :wink: :wink: :wink: :wink:
jacka je už v porodke? huráááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díkes mirri!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok