• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. júna 2017 
Cavte baby, tak hlasim, ze jacka uz ma po, okolo 16tej sa jej narodil chlapec, miery 4kg a 57 cm, vola sa Petko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Obaju su OK
23. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow....gratulujem,super :wink: :wink: :wink: zuzula,odkáž prosím ťa jacke,že sa tešíme a že ich pozdravujeme a posielame cmuky....... :wink: :wink: :wink:
23. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos......57 cm? tak to je teda riadny chlap jak hora :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj ja som si vsimla ze mas narodeniny na fb ale kedze som nevedela ze komu patri to meno :sweat_smile: :sweat_smile: tak som nepisala..tak dodatocne secko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
23. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a osobitna sprava pre jacku ,
GRATULUJéééééééééééééééééééééééM DNESKA PIJEM...kto sa prida?? :grinning:

hlavne aby bol petko zdravucky a mamine robil radost :dizzy_face:
23. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......jacka gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ty brďo riadny chlapisko sa narodil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................Peťko je krásne meno :dizzy_face:
23. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba pijem aj ja :slight_smile: ............"avo santre" :wink: ....../alebo tak nejak sa to píše :grinning: /
23. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave som si otvorila Cabernet Califonia a jak som tahala von stupel pukol napoly a samy korok v nom!!!ianc keby sme neoslavovali peťka,tak asi kaslem nato :grinning:

ale tak teda, NA ZDRAVIEEEEEEEEEEEEEEEEE :grinning:
23. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiiha, tu sa uz zapija petulo? :wink: Jacka dakuje, ze ste drzali palce a mysleli na nu. Tesi sa ze uz to ma za sebou, citi sa dobre a pozdravuje vas.
23. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso povedz jacke ze este som vypila na petulovo zdravie len deci a uz sa mi mota hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zeny !!!musite castejsie rodit aby som si zvykla :grinning: :grinning: :grinning: mirrinka siwinka je as na vas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky.
jacka gratulujem petkovi :grinning: :grinning: ,konečne to maš zasebou :dizzy_face:
Bubba ja až o 2 roky,heheheheheh :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po dvoch deci odchadzam radsej spat :grinning: :grinning: :grinning:

siwi nehovor hop,kym......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda NA ZDRAVIE :wink:
bubbka,len žeby si nás nepredbehla :grinning:
23. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už jacke sms-la a teraz mám otvorené ruskoe igristoe!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............bubba dik!! :slight_smile:
23. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, gratulujeeeeeem. Konečne to máš za sebou!!! Riadný chlapisko teda. Tak nech je zdravý a robí rodičom radosť. Peťko je pekné meno. Môj manžel je Peťko :grinning: ...
23. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola na super akcii...3 hodiny sme počúvali hubu-600 ukážok a hodnotili sme ich. Bolo nás tam asi 100. A za to sme dostali po 20€ :wink: .
Dalo sa to zvládnuť, akurát, že to bolo od 18-tej do 21-ej...Tak sme boli z toho už všetci poriadne unavení...
23. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...................zaujímalo by ma či mala jacka meno peťko pripravené, alebo či jej to práve napadlo keď ho vytlačila :grinning: :grinning: :grinning:
utka, tak si spájala príjemné s užitočným :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. sep 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
leni, nooo, to by zaujímalo aj mňa...
Hej, spojila som to, len ma pri tom trochu rozbolela hlava...ale inak pohodička. A ty si včera ako oslávila narodky? Aký darček si dostala?
24. sep 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:

mamky podľa mňa bol Peťko na zozname mien,medzi ktorými sa rozhodovali :wink:

leni noooooooooooo,čo pekné si dostala k narodkám? pochvál sa :slight_smile:

bubba s tebou ja piť nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....sa nehanbíš po dvoch deci zaľahnúť??????? :grinning: .............ja by som s tebou nebola na rovnakej vlnovej dľžke,lebo ja by som zaľahla po jednom deci alebo aj poldeci :grinning: :grinning: :grinning:

utka ako spinkal Viki?ešte stále sa budí? :unamused:
24. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!...........no oslavovala som zatiaľ len s mužom a lilkou.........zvyšok rodiny príde v nedeľu........a dostala som digitálny rámik na fotky.........a to ste kôli čomu hodnotili???..........zlatíčko už máš v škôlke???..........čo ideš dnes poriadiť??? :grinning:
24. sep 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ja by som teda mohla piť s tebou :wink:.
Viki spal túto noc bez budenia, pekne vo svojej izbičke :wink:. Ale mám pocit, že už zase sa mu zhoršuje nádcha :frowning2:.
leni, hodnotili sme to vraj kôli tomu, že aké pesničky sa budú hrávať v rádii. Vikinko je v škôlke a ja som už povysávala a nejdem robiť nič, len vegetiť. KONEČNEEEEE!!!
24. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes je tu nejako mrtvo!!! jacka, ty si to tu držala pri živote :wink:
24. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka tak ja som tu najvacsi ozran :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čooooooooooo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
jacke gratulujem k takemu chlapovi a petkovi prajem, aby bol zdravucky :slight_smile:
leninke prajem vsetko najlepsie k narodeninam :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme sli prvy raz do skolky bez cirkusu :slight_smile:
aj ked adamko celu cestu vravel, ze nikam nejde, pekne siel bez placu :slight_smile: normalne sa vytesujem :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuj ivanečka, tak to je fajn, že sa to zlepšuje!!!..........dík!! :wink: ....................a ostatné deti ako keď začali cchodiť do škôlky????.........tiež plakávali???..........
bubba, my sme včera cucli celý šampus........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tie starsie isli naraz, lenka mala 6 a matus 4,5 roka, ale to ich prve dva tyzdne ucitelky doslova strhavali zo mna :D
24. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom sme po ne chodili pred pol piatou, lebo skor nechceli ist domov :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanečka, tak sa neboj. O chvíľu si aj drobec zvykne a nebude sa mu chcieť ísť domov :wink:
24. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivanečka :slight_smile:

bubba nie si :grinning: :grinning: :grinning: leninka je :grinning: keď scucla celý šampus :grinning:

utka aj ty si taký "alkáč" ako ja??? :grinning: ...........mne stačí,keď sa len pozriem na flašu a už som opitá :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok