Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
28. sep 2009

ahojte 🙂

no dúfam, že jacku a Peťka dnes pustia domkov 😵 a nájde si trochu času popísať 🙂

idem so Sabinkou k lekárke,lebo tie sople nás ešte stále trápia ☹

utka
28. sep 2009

Ahoj aninka. Držím päste, nech je Sabínka rýchlo OK 😉.

leninka75
28. sep 2009

ahojte!!!! 🙂 🙂 ..........to je dnes deň 😠 😠 😠 .............utka, zajtra idem do BA!!!! 😉 😉 ............aninka, ako u dokiny???..................

utka
28. sep 2009

leni, dobehni ma pozrieť 😉. A na čo ideš?

leninka75
28. sep 2009

ak všetko stihnem tak ako si predstavujem, tak sa ti utka ozvem!!! 🙂 🙂 🙂 .............idem odniesť dizertačku školiteľovi a oponentovi a vybaviť veci na študijnom...........ako viki??

mirrinka
28. sep 2009

ahojte 🙂
utka,leninka,viete čo som si dnes všimla? pozrite si,kolko máte príspevkov 😀 😀 😀

leninka75
28. sep 2009

a vieš čo som si ja všimla mirri??? ............že máš narodky!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................všetko dobré prajem, zdravíčko, lásku, šťastie a lianke súrodenca, cmuky-cmuk!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
28. sep 2009

do kelu, ja už mám zajtrajšok, mirri 😕 😕 😕 .... ale neva, zajtra sa sem asi nedostanem 😝

mirrinka
28. sep 2009

leni,vdaka 😉 😉 😉

bubba
28. sep 2009

mirri ma nahodou narodky az zajtra a ja som chcela byt prva kto jej zablahozela 😅 😅 😅 😅 ccccccccccccc

co dnes zapijame?? mam tam este asi deci bieleho...tak idem do kolien 😀

mirrinka
28. sep 2009

ja mám v chladničke asi deco hrušky,tak sa k tebe pridám moja 😀

bubba
28. sep 2009

no tééééééééda,,,,dnes viem kto pojde zarucene do kolien 😀 😀 😀 😀 deci hrusky?? to aj zvladnes? 😀

mirrinka
28. sep 2009

že váhaš...... 😀 😀 😀 😀 zvládnuť to zvládnem,ale jak budem vyzerať,si nechci ani predstaviť.... 😀 😀 😀 minule som tak vypila asi 7 štamp.slivky a to ste teda mali vidieť - podívaná jak oči 😀 😀 😀 ja ked som opitá tak sa hrozne začnem rehliť ale fakt tak hrozne,že až hrôza a z hocijakej blbotiny - napr.z hygienickej vreckovky 😀 😀 😀 😀

mirrinka
28. sep 2009

ináč,zabudla som vám spomenúť,že moja malá od včera teplotuje,večer mala 39,1 v noci našťastie nič,ráno bola ešte trošku horúca,potom celý den zase nič a teraz sa už skrúca pod perinou,že je jej zima...tak som jej dala nurofen a ideme do postele 😒

bubba
28. sep 2009

mirri to musela byt riadne hygienicka sranda 😀 😀 😀 😀 😀

chudiatko lili teraz je vsade kopec virusov po celom slovensku...ale to moze mat aj tu 6 chorobu...sak uvidis budem drzat palce..ja som akurat dnes rozmyslala ci moja mala daco nechatila v skolke lebo cely den kycha a to ona nema vo zvyku 😅

mirrinka
28. sep 2009

... aj u nás sa to začalo kýchaním ☹

leva
28. sep 2009

Ahojte kocky,sa hlasim po dlhom case.V prvom rade gratulujeeeeeeem jacka k Petkovi,som na vas myslela neraz. 🙂 aninka tebe som tiez negratulovala k Sabinke,uz velkej kocke,tak dodatocne aj vam vsetko dobre zelam,ste krasne 😉 Aj my sme dobrali akurat lieky,cela rodinka sme boli chora,ale teploty sme nemali,tak sme boli na sirupoch a kvapkach,klop,klop,uz je dobre,tak zelam nech su vase princezne cim skor zdrave.Miri ako lili krasne recituje,ten andelicek nemal chybu,by som ju zjedla 😉

mirrinka
28. sep 2009

leva,dikes 🙂 🙂 🙂

utka
28. sep 2009

Ahojky.
Vitaj leva, už si nám chýbala...
leni, tak sa ozvi, ale nesľubujem, že sa mi bude dať ísť do mesta...
aninka, ako ste dopadli u lekárky?
jacka, pustili vás???

utka
28. sep 2009

Dobrú nôcku. 😔

utka
29. sep 2009

Dobré ránko!
Tak kde ste všetky???

siwike25
autor
29. sep 2009

Ahojte kočky došla som vas kukenznut ako??? 😀 😀 😀

bubba
29. sep 2009

ahoj mirrinka všetko najlepšie k narodeninkám si úžasná baba lubim ta 😵

bubba
29. sep 2009

(vcera som zaspala a tak som uz nebola prva...ba ani druhaaaaa) 😀

leva
29. sep 2009

Vsetko najlepsie miri 🙂

mirrinka
29. sep 2009

ďakujem vám dievčatá 😉 bubbka,aj ja ťa ľúbim .... dúfam,že sa niekedy stretneme aj osobne 😉

utka
29. sep 2009

mirrinka, všetko naj,naj,naj k narodeninkám 😉

utka
29. sep 2009

jacka už ide domkov. Supeeeeeer!!! Budeme si mať s kým písať 😉

mirrinka
29. sep 2009

vďaka utka 😉

utka
29. sep 2009

mirri, 😉 ...a neopi sa veľmi 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre