• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
nie,neboj...ani nemám s kým :grinning: ....škoda,že bubba býva tak daleko :grinning: :grinning: :grinning: s mužíčkom si určite niečo dáme,ale až po desiatej,lebo práve odišiel do práce :frowning2:
29. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na zdravie!!!
29. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....sme dorazili domkov...huráááá
29. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, vitajte!!!
Tak ako sa máte? Čo drobček? A čo Maťko, ako to zvládal bez teba?
Dúfam, že fotky budú čo najskôr...
29. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
miri, vsetko naj, naj, naj k ti prajem :slight_smile:
jacka vitajte :slight_smile:
29. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ste veeelmi zlatučke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Matko...ten to zvládol lepšie ako ja....on bol v pohodičke zatial čo mne bolo smutno....a Petko je maličký pokladík...a fotky budu ..budem sa snažiť čo najrýchlejšie dať... :wink:

idem sa dat dokopy :wink:
29. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, aj ja uz mam adamka druhy den doma, lebo zacal trocha pokasliavat :unamused: tak dufam, ze to zvladneme len so sirupom a cajikmi a nebudeme musiet ist k lekarke
dnes len co otvoril rano oci, tak mi hlasil, ze este je chory a nejde do skolky
to som zvedava, co zas bude, ked tam pojde po takej pauze
29. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka serúúúús...vitajte domka...ako bolo? blbá otázka,že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musism ist, drobec sa uz dozaduje mojej pozornosti
tak sa tu majte krasne kocky :slight_smile:
29. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tešíme sa...
ivanečka, rýchlo sa vyliečte :wink:.
Idem po drobčeka do škôlky. Zatiaľ papa.
29. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanečka,dakujem ti krásne :wink:
29. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri....bolo super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale ani smrad po mne neostal....a už by som sa tam nevrátila hlavne rodiť :grinning:
29. sep 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,moja malá práve prehltla neviem či 50 -haliernik starý alebo korunu.....čo mám robiť? som myslela,že ma porazí....najprv sa dusila,som s nou trepala,potom jej asi nemohol zísť dole,a teraz vraví,že už je v brušku ..... mám isť k dr.?
29. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som jej zjesť rožok a preháňadlo :unamused: dúfam,že ho vykaká...
29. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri ty kokso no neivem....ja by som asi pockala na stolicu a ked nic tak by som sla...pocuj...to sa budes musiet v tom riadne premrvit :grinning: chcela by som ta pritom vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: neboj sa nic sa jej nestane deti pojdeli uz kadeco...bude to dobre...
29. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja,tak akurát som sa v tom mrvila,ale zatial to boli len 4 také bobky - som do nich pichala zo špáratkom a nič tam nebolo,no ešte si počkám,ešte možno to prehánadlo nezabralo - uvidíme ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte .
Mirrinka všetkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo najlepššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee k narodka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem siwi :wink:
tak my ideme do postele,prehánadlo nezabralo :frowning2: ...ale vystrája ako vždy,tak snád jej z toho nič nebude... :confounded:
29. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej..mirri......škoda že Petko nevydržal...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...všetko najlepšie..vela zdravia štastia lásky..a dalšiu malu bábu :wink:

dobru noc... :pensive:
29. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, neboj, nič sa jej z toho nestane...Ale som rada, že Viki nepchá somarinky do úst :wink:.
jacka, bez teba tu bolo mrtvo. A čo fotky?
29. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,ved to ani ona nikdy nič do úst nepchala,dokonca aj ked bola mala,tak som sa nemusela báť toho,že niečo prehltne...neviem čo ju to teraz napadlo...... :zipper_mouth:
29. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka, asi ide na nich predčasná puberta :wink:.
Aj Viki je taký zlý, že až. Za všetko piští. Moja mama tvrdí, že to je ten vek. 3 roky. Tak dúfam, že ozaj a že to rýchlo prejde...
29. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem pozerať Odsúdené. Dobrú nôcku. Zajtra prídem neskôr. Idem na úrad práce a na nákup do Tesca.
29. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!! :slight_smile: ............ako sa mi máte zlatíčka???? :wink: :wink: :wink: ............idem si vás prečítať..........
30. sep 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha jacka, no vitaj moja!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........šak popíš pôrod, aký to malo priebeh, ktorý dr. bol najfešnejší :grinning: .........chlapi ako zvládali???...........ako vyzerala domácnosť, keď si prišla domov??..........tatino neošedivel??? :grinning: :grinning: :grinning: ..........aký je peťko, dobre spinká, či to bude druhý maťko???..........predpokladám, že kojíš.............a maťko ako berie brata???...........
30. sep 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, už je to von??? :confused: :confused: :confused:
30. sep 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanečka, ja si myslím, že bude plač!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. sep 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj ránko.... :grinning: ....dobre :grinning: :grinning:

ked bude Petko spinkať tak ešte kuk :wink:
30. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..ahoj... :slight_smile: fešný dr. bol ten čo ma rodil ale už ho nechcem vidiet :grinning: :grinning: ....porod..no..kontrkcie každu chvilu a ja som sa neotvárala tak si vieš predstavit...sa dr. nasral vraj na druhorodičku som sušienka :angry: a také nemá rád :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak mi pichol oxitocín..a za hodku bol Petko von..ale tá hodina bola nočná mora..a ešte ked prepichol plodovu vodu som nevdela o svete :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale už je po...mám doma dva poklady...tak sa vytešujem..a s rodením som skončila :grinning: :grinning:

chlapi to zvládli super...až som sa divila...ale posledné dni mal už muž toho dost...a ja tiež ked ma nechceli postit :angry: :angry:

som sa divila moj muž dokonca aj navaril ked sme prišli..francuzke :confused: :confused: ..a boli jedlé :grinning: :grinning:

Matko je zlatučký...stále by len hladkal a z...pomáhal včera aj pri kupaní

jasne že kojím..mám mlieka ja pre susedov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a vyzerá to tak že meno som fakt vytlačila..neviem ako som sa dopracovala k nemu...aj ked ma zabiješ :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
leni ja si tiez myslim, ze bude plac :unamused: no uvidime
miri, ako to dopadlo ? urcite sa jej nic nestane, neboj
jacka, myslela som si, ze to len ja som tak prisla k menu pre syna :grinning: ze ani neviem ako
30. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok