Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. okt 2009

utka tak super....blahoželám...opi sa aj za mna 🙂 🙂 😵

leni...poradna..ale mala som pocit že má Petko spolíky..tak pre istotu...nás pochválila ako pekne priberáme...len moja chrbtica spokojna nie je 😝

utka
5. okt 2009

jacak,dík 😉. A čo máš s chrbticou?

jacka
5. okt 2009

utka....bola som seknutá...a teraz malého ledva dvíham 😝 ..nuž čo roky su roky 😀 😀

utka
5. okt 2009

Nooo, jacka, veru...
Škoda, že si tak ďaleko, by som ťa pomasírovala. Keď už som tá masérka...

leninka75
5. okt 2009

juuuuuuuuuu utka, paráda!!!!..........teším sa 🙂 🙂 🙂 🙂 ............tak nech sa to stále len zlepšuje až do úplného vyliečenia!!!!! 🙂 🙂 🙂 .............a tá alternatívna liečba je čo zač???...........to normálne u dokiny???

leninka75
5. okt 2009

utka, masérka???? 😕 😕 😕 😕
jacka a maťko už lepšie so soplíkmi??..............to je fajné mať seknutý chrbát pri malých deťoch!!!! ☹ ☹ ☹ ..........to zbožňujem, také že "šetri sa"!!! 😀 😀 😀

utka
5. okt 2009

leninka, nie u dokiny, ale dokina s tým súhlasila...To chodím k jednej panej. Volá sa to Araretama...
Nooo, som masérka, ale už som nemasírovala asi 5 rokov. A mám aj problém s pravým zápästím, tak neviem, či ešte niekedy budem masírovať...

leninka75
5. okt 2009

tak fajn utka, hlavne, že to zaberá.........a čím ťa lieči???..........bylinkami???........... to si chodila na zdravotku, či máš urobené kurzy??? ......aspoň mužíčka by si mohla občas 😉 😉

jacka
5. okt 2009

utka hned by som ta brala ako maserku.....to musí mat s teba mužíček radosť 🙂

leni vraj šetri 😀 😀 😀 ..zjedla si vtipnu kašu 😀 😀 😀 ....Matka dr. popočuvala tak vravela že to je len v horných cestách a nemám mu dávat kvapky 😕 😕 vraj sa to pustí samé 😅 ...tak ja neviem

leni no jasne že pančušky však ráno je kosa...teda niežeby som chodila von tak skoro...ale dávala by som...ja len teraz neviem ako budem obliekať na von Petka...pri Matkovi to bolo jednoduché...body a plienky a šup do kočíka...

utka
5. okt 2009

No mužíčka občas masírujem, ale to je iná masáž...chichichi...
Mám kurzy.
Lieči ma takou esenciou. Na prírodnej báze... Kukni na nete: www.araretama.cz

utka
5. okt 2009

Ja ešte Vikimu pančušky nedávam. len tielko. Ale dnes ho obliekal manžel, lebo som bola u dr. a nenachystala som mu tielko, tak samozrejme, že jeho to nenapadlo, tak mu ho nedal ☹

jacka
5. okt 2009

utka typický chlap 😉 ....moj je detto 😝

však masáž ako masáž 😵 😵

leninka75
5. okt 2009

no veď ja som ráno váhala, či pančušky alebo podkolienky..........ale my sme tu už na severe 😠 a deťom ešte nekúria, posedávajú po zemi, tak nech je lilke radšej teplo!!! 🙂 ..............no veru chlapi !!! 😀 😀 ...........skôr si moje decko oblečko poriadne nachystá, ako by sa mala spoľahnúť na tatina 😀 😀 😀 😀 ...........

jacka, peťka asi budeš musieť viac obliecť.......drobčeka.............. aby neprechladol..........hovorí sa, že maličké deti by mali mať o jednu vrstvu viac oblečka ako dospeláci.........a tí naši trojročáci už tak podobne ako my 😉

leninka75
5. okt 2009

idem ja domkov......strihnem si to cez tesco, lebo mi treba kúpiť knedľu...........pa, pa 🙂 🙂 🙂

jacka
5. okt 2009

leni...len o jednu?..ja by som ho zababuškala hádam aj do fusaku.. 😅 ...................a čože si varila že kupuješ knedlu.... 😉
leni ..tak chlapi..ledva seba obleču...nieto potomka...ale sa čudujem ako to zvládol ked som bola v nemocke...celkom ako ja 🙂Matka poobliekal 😀 😀 😀

utka
5. okt 2009

No veru tak. Chlapi sú chlapi... 😀

jacka
5. okt 2009

dobru noc....pekne sny 😔

utka
5. okt 2009

Dobrúúúúúú 😔

jacka
6. okt 2009

aha kon nezdechol.....ožil 😀 😀 😀

prvááááá

siwike25
autor
6. okt 2009

Ahojte,ako sa mate??vidim že sem nikto ani nepachol 😉

utka
6. okt 2009

Ahojte!!!
Konečne to funguje!!!

jacka
6. okt 2009

ahoj utka..... 🙂

siwi..kon nefungoval...asi nedostal najesť 😀 😀 😀

moje pokladíky už spia..idem si dať druhu večeru a padám tiež...pekný večer... 🙂

dobru noc 😔

utka
6. okt 2009

jacka, ahojky.
Druhú???Hmmm...

leninka75
7. okt 2009

ránečko!! 🙂 .............to bolo včera čoooooooooooooo???!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 ..............ahoj jacka!! 😉 ........mala som segeďák, preto tá knedľa 🙂 ............
tak krvné výsledky máme OK, čo ma teší!!! 🙂 🙂 🙂 .............len dokina hovorila, že lilka má mierne zvýšené pečeňové hodnoty, tak mám dávať B-komplex alebo probiotiká..........a o pol roka pre istotu zasa odber.....

utka, ešteže máme mamu!!! 😉 😉 😉 😉

utka
7. okt 2009

Dobré ránko!
leni, tak super, že výsledky sú dobré...
Aj my sme mali v nedeľu u svokruši segedín 😝 .
leni, veru, mama je mama 😀

leninka75
7. okt 2009

ahoj utka!!.........frčíte do škôlky?? 🙂 .........

utka
7. okt 2009

leni, veru frčíme, len Viki si zmyslel,že ešte chce pozerať Pána Včielku, tak som mu to na chvíľu zapla...

jacka
7. okt 2009

dobré ránko....

teda na dnes som už vytočená ....tak super den sa začína 😠 😠 .....a muž príde len ked budu všetci spať 😝

jacka
7. okt 2009

leni som rada že ste zdraví.......a kon sa včera zošalel 😀 😀

utka to ešte máte tolko času na telku??? 🙂

jacka
7. okt 2009

mali by sme založit nove forum..ked vypadne kon ☹

ja by som si tiež dala segedín..len musím ešte počkať 🤐

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre