• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
jacka, načo nové fórum? Však mama a ja funguje...My sme tam včera s leninkou boli :wink: .
A na telku máme čas. Do škôlky to máme 5 minút peši. A do 8-ej tam sme vždy :slight_smile:.
7. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda...tak vy si fungujete aj inde :dizzy_face: ..ja som sa tam chcela pred sto rokmi prihlásiť ale chcelo to odomna nejaké hluposti či čo

tak super že máte tak blízko školku :slight_smile:
7. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a ktože ťa vytočil????................ a čííííííííííííííím???..............
7. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, tak to viki, bude zachvíľku aj sám chodiť do škôlky, keď je tak blízko!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, žeby som ho poslala sama...hihihi
Konečne som skončila...sedím a papám...Upratovala som všetky šuflíky.Tam bolo bordelu a blbostí...Ufffff
7. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni......dnes ma vytáčaju moje deti do vyvrtky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka a ten bordel si povyhadzovala....alebo dala blbosti naspäť :grinning: :grinning:

dnes je vonku super počasie :sunglasses: ...to by mohlo vydržať až do vianoc....a po nich zase :wink:
7. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto??????????????, :confused: ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ja len kuk a padám :wink:

idem kúpať princezné :dizzy_face:
7. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ten bordel som povyhadzovala :wink:...
Veru, takto teplo by mohlo byť celý rok :slight_smile:
7. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konečne je večer...a deti spia...celkom som to zvládla aj bez muža.... :grinning: teraz chvilu počkám a padám do postele aj ja :slight_smile:

idem sa ešte najesť :slight_smile:

dobru noc.....zajtra sa polepšite :pensive:
7. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo je tu niekto???????
aj moje deti už spinkajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka ako často sa Peťulko budí?..........Sabínku ešte stále trápia tie soplíky :frowning2: .....ani za nič sa ich nevieme zbaviť :frowning2: ..........vy ste zdravučkí? :slight_smile:

idem kukať modré z neba.....zase budem revať :confounded:
7. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: ..........jacka, peťko sa rýchlo učí od brata!!! :grinning: :grinning: :grinning: ............šikovníček!!!! :wink: .........ako teraz riešiš maťka a pobyt vonku???
aninka a dávaš sabke niečo do nosíka??? ..............
utka, poraď mi ako si sa prinútila na tie šuflíky??!!! :fearful: ...........aj mne treba, ale stále to odkladám, lebo to je nekonečná robota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:

ahoj leni..... :wink: ...pobyt vonku???..nočná mora....skoro mi ho včera aprešlo auto...leno na prostriedku cesy sa rozhodol štrajkovať.....tak som nevedela kde od radosti odparkovať kočík a letiet za Matkom na bicykli.....ale inak sa s ním zanžím byt aspon na dvore...aj ked sám tam dlho nevydrží...no preoste ešte nie sme zohratý tým :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aninka...každý 2-3 hodky pýta..a dnes v noci ma pokrstil....celu ma pokakal.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....juj soplíky....to nie je bohviečo....aj jej odsávaš vysávačom? :confused:

no zatial padám..idem si porobiť pokial je klud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:

hej odsávame,dávame nasivin kvapky :unamused: ..........ale vraj je to len nádcha :confounded: ......ale trvá to už nejak dlho :confounded: .......počkám ešte do konca týždňa a ak sa to nezlepší,pojdem zase k dokine :confounded: .dúfam, že už bude tá naša,lebo teraz ju zastupuje nejaká staručká trasľavka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka noooooo dobre ťa Peťulko pokrstil :grinning: :grinning: :grinning: určite si mala radosť :grinning:
mňa zatiaľ Sabinka iba statočne ocikala :wink: :grinning:
8. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka...skus olynth....nám ten skor pomohol ako nasivin :wink:

no už ma stihol statočne ogrckať...že som musela na kompletku a prezliecť...aj Petka.......to vieš že som mala radosť.....o polnoci všetko meniť...no nemalo to chybu....hlavne že Petko bol spokojný :dizzy_face:

juj mám deficit spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to počasie stojí za figu :angry:
8. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
jacka, tak super noc :frowning2:.
leni, no neviem, ale prinútila som sa. Trvalo to síce dlho, ale už to mám za sebou...
8. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj utka.... :slight_smile: ....aspon sa po nociach nenudím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ani, daj niečo iné do nosíka............nasivin je taká hnusná žieravina!!!! :confounded: :confounded:
jacka a muž bol dovčera doma či ako?..........lebo si písala, že včera si to zvládla aj bez muža :fearful:
utka, si ma navnadila na nákupy v tescu.........nedávno si bola..........tak som skokla aj ja a veru som lilke kúpila tričká s dlhým rukávom 3 za 12 eur............my máme teraz nenormálnu spotrebu tričiek!!!!..........takmer každý deň musím dávať čisté lebo lilka sa buď pokvapká jedlom alebo popíše!!! :angry: :angry: :angry:.......ozaj babule poraďte niečo na škvrny od jedla (rajčinová polievka, ....) .........len nie vanish, lebo s tým nemám dobré skúsenosti!!!! :angry:
8. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, však sa tam dá dobre nakúpiť? :wink:
Ja mám dobré skúsenosti s Vanishom, tak ti neviem poradiť iné...
8. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...no nebol muž doma..pracoval hned ako sme prišli s nemocky...ale na kupanie vždy prišiel ...len včera nebol a som nevedela koho skor aby sa nepohlušili.....až som sa spotila :grinning: .......a kedže som sa šikovnica obyčajná tak som to zvládla na 1 :grinning: :grinning: :grinning:

vanisch je bordel...ten je dobrý tak okamžite použit........len ti neviem poradiť

ja neviem kedy sa dostanem do tesca najskor na vianoce :angry:
8. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk..... :wink:

manželík prišiel dnes skor..tak vzal Matka bicykovať...Petko si hajušká tak mám...po dlhej dobe veget...že neviem čo s ním :grinning: :grinning:

omyl už je hore...pa :angry:
8. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme už doma. ideme niečo spapať, okúpať a spať.
Viki je taký nejaký zlý v poslednej dobe...neviem...
8. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka......aj moj Matko je taký.....že mi teču nervy.....ale som si myslela že je to tým že má konkurenciu a vydobíja si pozornosť....no a dnes som totálne už k.o.

konečne idem spať....som zvedavá aká bude táto...nejak Petka bolí bruško :frowning2:

dobru noc... :pensive:
8. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to je vraj normálne. Je to také obdobie 3-ročných detí. Dúfam, že to čoskoro prejde...
Tak dobrú noc a nech ju máš naozaj dobrú...
8. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:

utka dufam že máš pravdu...lebo niekdy by som ho ... :angry:
9. okt 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile:...........veru utka, v tescu sa dá vždy niečo nájsť!!!!...........ešte som si tam vyhliadla tričko pre muža, dostane ho asi na vianoce a pre seba som si obzrela mikinu...........keď príde výplata, idem na to!!! :grinning: :grinning:
aj ja mám pocit, že s likou zasa prechádzame ďalším vzdorovým obdobím!!! :frowning2:........je ako aprílové počasie, a tie scény čo dokáže vyrobiť!!!! :confounded: :confounded: :confounded:...........už pár mesiacov ručí pri umývaní vlasov a keď večer zavelím, že do sprchy a spať, tak to je koniec.............také plače, že skoro dom padá!!!..........ona ešte nechce spinkááááááť, bééééééééééé..........ale keď ju uložím, tak do 5 min nevie o svete!!!! :grinning: :grinning: :grinning:...........opica malá!!! :slight_smile:
jacka, tak fajn, že tatino aspoň trochu pomáha!!!...........nech mu to vydrží!!!!.............ty budeš mať asi dosť problém s vianočnými nákupmi, čo?? :unamused:............si niečo pojedla, že peťka bolí bruško???
9. okt 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak my sme dnes zostali doma. Viki má takú hnačku, že až :frowning2:. Keď prišiel zo škôlky, tak kakal a o hodinu na to taká hnačka. A v noci 4x. Takže on ešte dospáva a ja som ako vygrcaný rezanec. Ale vraj aj Natálka, čo chodí s ním do škôlky zostala doma, lebo hnačkuje. Buď im tam dali niečo popapať, čo im nesadlo, alebo je to nejaká črevná viróza...Dúfam, že teploty nenastúpia a bude dobre. Cez víkend sa chystáme na výstavu psov, tak snáď tam aj pôjdeme...Tak držte päste!!!.Paaaa
9. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!!..........fuha hnačka!!!! :confused:............držkajte sa!!! ........... daj vikimu vybublinkovanú origoš kolu a strúhané jablko. :wink:
9. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, mám doma pepsi, môže byť?
A papať mu dám len slané tyčinky a na obed suchú ryžu...
To jablko sa mi zdá divné, lebo mňa napríklad preháňa...
9. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka.....zavárane jablčko.....alebo uvar kompot z jablk.....tak vravíš že noc na h....o :frowning2: ...hm.....len dufam že to nie je z jedla....chudatko si muselo užiť v noci..a spinkal s vami? :confused:
to vieš že držíme päste :frowning2:
9. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok